Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat bucatarie inchisa in zona Planetelor
12

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare apartamente cu 2 camere, situate in Giroc zona Planetelor. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Lidl, Mega Image, scoala si gradinita, la o distanta de 10 minute, mijloc de transport in comun, magazinul Profi si parc la o distanta de 3 minute. Imobilul ...

1629 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere mobilat si utilat in Giroc in spate la Lidl.
7

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Giroc. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, Mega Image, Penny, Scoala, gradinita și parc la o distanta de 2 minute, acces facil la mijloace de transport in ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex 4 camere, 110mp utili, 290mp teren - zona Giroc
15
7

Duplex 4 camere, 110mp utili, 290mp teren - zona Giroc

ID Intern: p971 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex , cu 4 camere, 110 mp utili, 290mp teren, anul constructiei 2024, situat in Giroc. -Nivel - Parter+etaj -Suprafata teren - 290mp -Suprafata utila - 110mp -Numar camere - 4 -Numar bai - 2 -Numar bucatarii - 1 Alcatuirea casei: Parterul ...

1409 EUR/m2 | 110 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere-comision 0%
7

Apartament 2 camere-comision 0%

Complexul "PREMIUM RESIDENCE" va avea peste 48 de blocuri de locuit cu diverse tipuri de compartimentari. Apartamentele beneficiază de finisaje de calitate,plăci ceramice,cu texturi de lemn sau piatră,usor de intretinut si cu rezistență mare la uzură.Parchetul laminat,în nuanțe neutre,oferă un plus de ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% - Apartament cu 2 camere la etajul 1 in Giroc, zona ESO
10
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona ESo. FOXFORT propune vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Giroc, zona ESO , aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Giroc
6

Apartament 2 camere Giroc

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Giroc la parter din 3 nivele, are o suprafata utila de 46 mp, complet mobilat și utilat compus din : living , dormitor , bucătărie închisă , baie , hol cu loc de parcare privat inclus în CF , este amenajat, are incalzire cu centrala proprie, clima, pret ...

2000 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

OCAZIE - Penthouse 3 camere pe 2 nivele, in Giroc
20
4

OCAZIE - Penthouse 3 camere pe 2 nivele, in Giroc

Apartament tip Penthouse cu 3 camere pe 2 nivele de vanzare in Giroc. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2024, structura beton, material ...

1585 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Casa individuala cu 5 camere , 2 bai Giroc
12
6

Casa individuala cu 5 camere , 2 bai Giroc

Va oferim casa individuala cu 5 camere 2 bai, constructie din 2015, situata in Giroc pe strada Barzava - la doar 10 minute de scoala cu suprafata terenului de 220 MP si o suprafata utila de 60 MP + 72 construiti, cu mansarda amenajata, terasa acoperita, compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - ...

2153 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand 2 camere bloc nou mobilat si utilat!
10

Vand 2 camere bloc nou mobilat si utilat!

Vand apartament cu 2 camere, 49 mp, etaj 3, mobilat si utilat, centrala termica cu sistem inteligent, incalzire in pardoseala, clima, terasa mare, 40 mp pod in acte, loc parcare, finisaje de varf, pret 103000 euro.tel 0773336700

2102 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

2 Cam, Bucătărie Închisă | Bloc Nou | Giroc–Zona Hotel IQ | Investitie
11

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit cu 2 camere, având o suprafață utilă de 54 mp, situat în Giroc, într-un ansamblu rezidențial modern construit în anul 2022, într-o zonă liniștită, dar excelent conectată cu orașul. Proprietatea se remarcă prin amenajarea realizată ...

2128 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere la etajul 1 de vanzare in Giroc - V9253
6

Apartament cu 3 camere la etajul 1 de vanzare in Giroc. FOXFORT va propune spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Sud-Vest, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 3 Etaje. Anul constructiei este 2025, structura beton, material zidarie ...

1698 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Apartament 2 camere 55mp in GIROC - ID V59
13
7

Comision 0% Apartament 2 camere 55mp in GIROC - ID V59

ID intern: V59 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura caramida, material zidarie ...

1639 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl
20
1

Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl

Va propunem spre vanzare un superb apartament cu 3 camere pe doua nivele cu scara interioare, 2 bai, 1 balcon mare, loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. La primul nivelul are bucataria open space cu livingul si iesirea la balcon, un mic hol de unde se intra la baia cu dus si camera/birou. ...

1585 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

De vanzare casa cu 3 camere pod zona  Giroc
8
6

De vanzare casa cu 3 camere pod zona Giroc

Casa de vanzare la cheie cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care unul cu dresing, ...

1893 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

Duplex de vanzare cu 4 camere si teren de 290 mp - Giroc
12
1

Duplex de vanzare cu 4 camere si teren de 290 mp - Giroc

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Giroc. FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Giroc, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 110 mp si teren 290 mp. Anul constructiei este 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1409 EUR/m2 | 110 m2

Giroc, Timis

Promovat
Oportunitate!De vânzare Puz la pachet 11 parcele de 750 mp la pachet în Giroc, zona în dezvoltare
2
4

Ocazie! Terenuri intravilane de vânzare în Giroc zona Urseni Se vând 10 parcele de teren pentru case tip duplex și 1 parcelă pentru servicii, situate în apropiere de strada Vișinului. Detalii parcele: Suprafață parcele case duplex: 660 mp și 800 mp Suprafață parcelă servicii: 1000 mp Acces direct de ...

8,311 m2

Giroc, Timis

Complet mobilat si utilat, disponibil imediat. Strada asfaltata !
8
1

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, (inclusiv masina de spalat vase, masina de spalat haine si uscator), centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |
9

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, la unitatea militara, la etajul 2, mobilat si utilat complet, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare, aproape de statia de autobuz, pret 86.800 euro, negociabil. Tel:

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !
7
1

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc sat, aproape de Primarie, la etajul 1, mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie, un loc de parcare inclus, bucatarie inchisa, pret 100.000 Euro. Tel: 0750283339

1786 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Casa individuala 4 camere, 136 mp utili - Giroc
15
8

Casa individuala 4 camere, 136 mp utili - Giroc

Casa individuala cu 4 camere si teren de 306 mp. Foxfort va propune o casa individuala de vis cu 4 camere, elegant dispusa pe Parter + Etaj + Pod, va asteapta sa descoperiti un spatiu generos si rafinat, perfect pentru a transforma fiecare moment intr-o experienta unica. De la primul pas, interiorul ...

1434 EUR/m2 | 136 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere ,54 mp, calea Urseni
5

Apartament 2 camere ,54 mp, calea Urseni

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere bine compartimentat, cu o suprafață utilă de 54 mp, completat de un balcon generos de aproximativ 5 mp, ideal pentru relaxare. Locuința se remarcă printr-un design modern și practic, fiind dotată cu ușă de sticlă la bucătărie și living, oferind ...

1778 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea