Promovat
Apartament superb cu 2 camere langa Esso I Giroc
2

Apartament superb cu 2 camere langa Esso I Giroc

District Real Estate vă prezintă spre vânzare apartamente cu 2 camere situate in Giroc, langa Esso. Apartamentele se afla intr-un proiect de excepție, construite in regim P+2E+M, . Apartamentele se desfasoara pe suprafete utile cuprinse intre 50mp cu terasa de 7 mp si 55.3 cu terasa de 9.3 mp Compartimentarea ...

2060 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartamente cu 2 camere in Giroc la asfalt
8
3

Apartamente cu 2 camere in Giroc la asfalt

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente noi intr-un bloc modern aflat in constructie, situat in Giroc langa Lidl. Blocul este construit din caramida Porotherm de 25 cm, izolat cu polistiren de 10 cm, dispune de parter + 2 etaje si este amplasat aproape de Lidl, Mega Image si mijloace de transport ...

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
1  2 Duplex , Giroc
8
11

1 2 Duplex , Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 163000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Promovat
Nou. 3 camere. Etaj 1. Girocului langa Profi str. Neptun.
9

Nou. 3 camere. Etaj 1. Girocului langa Profi str. Neptun.

Comision 0% .De vanzare apartament cu 3 camere, 60 mp utili + balcon, ultrafinisat, etaj 1, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, ...

1823 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Etaj 1. Aproape de Profi si parc. Model spatios. 2 Bai
12
3

Etaj 1. Aproape de Profi si parc. Model spatios. 2 Bai

Vand apartament cu 3 camere, 2 BAI, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, cu ACOPERIS, etaj 1, 63 mp utili + terasa 8 mp. Finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior din MDF, terasa spatioasa, ...

1903 EUR/m2 | 63 m2

Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. Etaj 1. Decomandat. Zona Girocului - langa Profi
7
3

Vand apartament cu 3 camere, DECOMANDAT, etaj 1, in bloc NOU, izolat termic exterior, 60 mp utili + terasa 5 mp. Aproape de Profi si de parc. Finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, baie cu geam, videointerfon. ...

1823 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

Aproape de Profi. Etaj intermediar. Terasa spatioasa
7

Aproape de Profi. Etaj intermediar. Terasa spatioasa

Vand apartament cu 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, cu ACOPERIS, etaj INTERMEDIAR, 48 mp utili + terasa 8 mp. Finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior din MDF, terasa spatioasa, ...

1998 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

vand apartament
5

vand apartament

Vând apartament 3 camere decomandat,parter,se vinde mobilat cu ce se vede in poze. Apartamentul se aflta situat in Giroc la 2-3 minute de scoala,gradinita si 10 minute de Shopping City Timisoara. Pret 118.000 euro negociabil Mai multe detalii la telefon

1967 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9
1

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Triplex 4 camere, 110 mp, sistem smart home, zona Giroc
20
2

Triplex 4 camere, 110 mp, sistem smart home, zona Giroc

Triplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Giroc. FOXFORT propune spre vanzare casa tip triplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Giroc, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 110 mp si teren 189 mp. Anul constructiei este 2021, structura beton, material zidarie caramida. ...

1722 EUR/m2 | 110 m2

Giroc, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V754
15

Apartament cu doua camere, decomandat in Giroc - ID V754

ID intern: V754 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Apartament 2 camere, loc de parcare inclus in GIROC - ID V52
5
3

ID intern: V52 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter intr-un bloc cu regim de intaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, structura caramida, material zidarie ...

1856 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere, curte de 115MP in Giroc, zona Dunarea