Promovat
Casa individuala cu teren 520 mp in Giroc
9

Casa individuala cu teren 520 mp in Giroc

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare o casa individuala cu regim de inaltime P+M, situata in Giroc, la asfalt. Se intinde pe o suprafata de 126 mp utili + terasa de 15 mp, iar terenul aferent casei este de 520 mp. Dispune de 2 locuri de parcare in curtea interioara, posibilitate de garaj/carport. Confortul ...

1865 EUR/m2 | 126 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament mobilat cu 2 camere si pod | Giroc | Profi
8

Apartament mobilat cu 2 camere si pod | Giroc | Profi

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere și pod, complet mobilat și utilat, situat în Giroc, foarte aproape de magazine (Profi), mijloace de transport în comun și numeroase puncte de interes. Locuința are o suprafață utilă de 43 mp și beneficiază de un balcon de ...

2091 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere si 2 balcoane in Giroc zona Braytim
5

Apartament cu 2 camere si 2 balcoane in Giroc zona Braytim

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim fiind intr o zona care are acces rapid catre oras si multe facilități. Apartamentul are o suprafata utila de 44 mp la care se adauga 2 balcoane de 9 mp si un loc de parcare. Apartamentul este finalizat si ...

2000 EUR/m2 | 44 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 camere de vânzare – complet mobilat , Giroc, 60 mp+20 mp terasa
6

Apartament 3 camere de vânzare – complet mobilat și utilat, Giroc, Str. Fântânii nr. 10 360 Grade Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat la etajul 2, într-un imobil finalizat în anul 2021, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Suprafață utilă: 60 ...

2300 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament nou cu 2 camere in complex rezidential
8

Apartament nou cu 2 camere in complex rezidential

Dezvoltator imobiliar vand apartament 2 camere decomandat la cheie in bloc nou situat pe strada Carabusului comuna Giroc. Suprafata utila 43 mp. Apartamentul este compus din: living, dormitor, bucatarie, baie, hol de acces si balcon, are toate utilitatile incluse apa,gaz,canal,curent. Apartamentul ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Nou. Etaj 1. Zona Girocului. Pozitie excelenta. Asfalt. Terasa mare.
13
3

Vand apartament cu 2 camere, in BLOC NOU - zona Girocului langa Profi. Etaj 1, compartimentat excelemt, finisaje de lux, terasa mare, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus, bloc integral din caramida, izolat termic. Pret 89.000 Eur. Tel. 0750182615.

2023 EUR/m2 | 44 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere, 54mp utili + balcon 6mp, etaj 1/3  - Giroc
8

Apartament 2 camere, 54mp utili + balcon 6mp, etaj 1/3 - Giroc

ID: P1473 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 54 mp utili, situat la etajul 1 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+3 , anul constructiei 2022. Apartamentul dispune de balcon de 6 mp, debara, dressing si de un loc de parcare inclus în pret. Accesul se face de pe strada ...

2389 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere 73 mp în Giroc, bloc cu lift - ID V3574
6
3

ID intern: V3574 Apartament cu 3 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Bloc cu lift Anul constructiei 2025, structura beton, ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere + debara + dressing - Giroc - 86.000 Euro - parcare inclusa
10
3

Apartament modern cu 3 camere, situat in Giroc, intr-un bloc nou din caramida, pozitionat excelent, la asfalt, cu acces rapid la utilitati si puncte de interes. Apartamentul este compartimentat functional, fiind compus din hol de intrare, bucatarie cu living open-space, debara, baie, 2 dormitoare, ...

1623 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apart.2 camere decomandat- BLOC NOU FINALIZAT- 53 mp utili- 1 loc parcare- 80.000 euro(TVA inclus)
7
2

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Nou. 3 camere. Etaj 1. Girocului langa Profi str. Neptun.
9

Nou. 3 camere. Etaj 1. Girocului langa Profi str. Neptun.

Comision 0% .De vanzare apartament cu 3 camere, 60 mp utili + balcon, ultrafinisat, etaj 1, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, ...

1823 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

CASA INDIVIDUALA - Giroc - 0% COMISION
20
3

CASA INDIVIDUALA - Giroc - 0% COMISION

Casă individuală de vânzare în Giroc, situată într-o zonă liniștită, cu asfalt și toate utilitățile disponibile. Proprietatea beneficiază de două fronturi stradale, curte frumos amenajată cu pomi fructiferi și trafic redus, ideal pentru confort și relaxare. Casa se vinde parțial mobilată și dispune de ...

1762 EUR/m2 | 105 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc Nou. Zona Eso. Terasa 11 mp. Etaj 1. Transport in comun. Lift.
12
10

Apartament cu 2 camere in Bloc Nou in zona Eso, et 1, aproape de mijloc de trasnport in comun, 53 mp utili si o terasa de11 mp, finisaje de calitate, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire prin pardosaeala,baie cu geam, usi mega door un loc de parcare inclus in pret.Detalii tehnice: bloc intergal ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Nou. Decomandat. Etaj 1. Bucatarie separata. Langa Profi. Asfalt. Disponibil imediat.
14
5

Vand apartament cu 2 camere, in BLOC NOU - zona Girocului langa Profi. Etaj 1, complet decomandat, bucatarie separata, finisaje de lux, terasa mare, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus, bloc integral din caramida, izolat termic. Pret 102.000 Eur. Tel. 0750182615.

1962 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament 2 Camere Centrală Proprie Bloc Nou Zona Braytim
7
2

Apartament 2 Camere Centrală Proprie Bloc Nou Zona Braytim

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, bucatarie cu living open- space, dormitor, baie cu geam, hol și terasă, complet mobilat și utilat, centrala proprie, încălzire prin calorifere, aer condiționat, su: 45 mp plus balcon de 2,45 mp, situat la et. 1 , foarte aproape de toate punctele de interes din ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa Insiruita Deosebita 3 Camere 2 Locuri De Parcare Centrala Proprie 91 Mp Zona Giroc
8
3

Casă cochetă cu 3 camere, mobilata si utilata, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, fiind compartimentata astfel: living luminos, 2 dormitoare, 2 băi, bucătărie complet utilată, terasă acoperită și curte și: 120 mp aproximativ, aer condiționat, finisaje premium, cu fosa septica deocamndata ...

1416 EUR/m2 | 91 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie 2 locuri de parcare gradina proprie 40 mp Zona Giroc
6

Apartament cu 2 camere decomandat, centrala proprie, mobilat si utilat, bucatarie inchisa, su: 53 mp, situat la parter, cu iesire in gradina proprie si 2 locuri de parcare, Disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 104900 euro negociabil Tel: 0726649775

1979 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere | Giroc- Eso
10
2

Apartament 3 camere | Giroc- Eso

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, 67 mp utili + balcon, situat în Giroc zona ESO Preț: 125.000 euro (negociabil) Suprafață utilă: 67 mp Balcon: 8 mp Etaj: 3 din 3 Loc de parcare inclus Acces pod propriu direct din apartament Localizare: Apartamentul este situat în Giroc, în zona ESO, într-un ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

Comision 0%  Casa individuala premium Giroc | TEREN 520 MP |
12
3

Comision 0% Casa individuala premium Giroc | TEREN 520 MP |

Casă individuală de vânzare – Giroc COMISION 0 % Într-o zonă liniștită din Giroc, pe stradă asfaltată, îți prezentăm o casă individuală P+M, gândită pentru confort, intimitate și viață de familie. ~126 mp utili + aprox. 22 mp spații de depozitare / dressing (integrate) - Teren generos – 520 mp - ...

1817 EUR/m2 | 126 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Duplex modern în Giroc | 110 mp utili |
10
2

Comision 0% Duplex modern în Giroc | 110 mp utili |

Duplex modern în Giroc | 110 mp utili | Toate utilitățile | Predare la alegere: roșu, gri sau la cheie Vă propunem spre vânzare un duplex modern, situat în Giroc, într-o zonă liniștită și în continuă dezvoltare, ideal pentru o familie care își dorește confort, spațiu și acces rapid către oraș. Locuința ...

1427 EUR/m2 | 110 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Duplex modern în Giroc | 100 mp utili | Teren 330 mp
10

Duplex modern în Giroc | 100 mp utili | Teren 330 mp | Finisaje personalizabile Vă propunem spre vânzare o casă modernă, situată în Giroc, într-o zonă rezidențială liniștită, în plină dezvoltare, ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și acces facil către oraș. Proprietatea are ...

1880 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Casă individuală 4 dormitoare Giroc 140 mp utili
20

Comision 0% pentru cumparator! Casă individuală complet mobilată și utilată Giroc Vă propunem spre vânzare o casă individuală situată la intrarea în Giroc, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și posibilitatea de a ...

1921 EUR/m2 | 140 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Teren intravilan 668 mp| Giroc | Autorizație construcție
4
1

Comision 0% pentru cumparator! Teren intravilan 668 mp | Giroc | Autorizație construcție | Toate utilitățile Vă propunem spre vânzare un teren intravilan situat în comuna Giroc, într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces rapid către oraș și centură. Detalii teren: Suprafață: 668 mp Front stradal: ...

668 m2

Giroc, Timis

COMISION 0% Apartament 2 camere Giroc | Gata de predare |53mp
10

COMISION 0% Apartament 2 camere | Finalizare martie | Încălzire în pardoseală | Construcție premium Preț: 87.500 € Suprafață utilă: 53 mp Stadiu: în curs de finalizare – martie Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, realizat într-un imobil nou, construit cu atenție la detalii și ...

1651 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea