Promovat
Apartament cu 2 camere in Giroc
7

Apartament cu 2 camere in Giroc

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp la care se adauga un balcon de 8mp si un loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu incalzirea prin ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 59 mp open space + 18mp terasa, Giroc - ID V3527
9
6

ID intern: V3527 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Centrala. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Giroc, zona Centrala, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2020, ...

2034 EUR/m2 | 59 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex cu 4 camere si 2 bai complet mobilat si utilat in Giroc.
20

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un duplex situat in Giroc. Locatia imobilului se potriveste perfect celor ce isi doresc sa se detaseze de agitatia orasului. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Profi, Lidl, Mega Image, Penny, scoala si gradinita la o distanta de 5 minute, acces ...

2305 EUR/m2 | 95 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere si terasa de 16mp | Braytim
8

Apartament cu 2 camere si terasa de 16mp | Braytim

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere si terasa, disponibil atât la etajul 1 cât si la etajul 2, situat intr-un complex de blocuri noi, cu finisaje premium, in Giroc, foarte aproape de SXD Market. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 48mp. Blocul urmează ...

1833 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Nou. Decomandat. Etaj 1. Bucatarie separata. Langa Profi. Asfalt. Disponibil imediat.
14
5

Vand apartament cu 2 camere, in BLOC NOU - zona Girocului langa Profi. Etaj 1, complet decomandat, bucatarie separata, finisaje de lux, terasa mare, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus, bloc integral din caramida, izolat termic. Pret 102.000 Eur. Tel. 0750182615.

1962 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament 2 Camere Centrală Proprie Bloc Nou Zona Braytim
7
2

Apartament 2 Camere Centrală Proprie Bloc Nou Zona Braytim

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, bucatarie cu living open- space, dormitor, baie cu geam, hol și terasă, complet mobilat și utilat, centrala proprie, încălzire prin calorifere, aer condiționat, su: 45 mp plus balcon de 2,45 mp, situat la et. 1 , foarte aproape de toate punctele de interes din ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa Insiruita Deosebita 3 Camere 2 Locuri De Parcare Centrala Proprie 91 Mp Zona Giroc
8
3

Casă cochetă cu 3 camere, mobilata si utilata, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, fiind compartimentata astfel: living luminos, 2 dormitoare, 2 băi, bucătărie complet utilată, terasă acoperită și curte și: 120 mp aproximativ, aer condiționat, finisaje premium, cu fosa septica deocamndata ...

1416 EUR/m2 | 91 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie 2 locuri de parcare gradina proprie 40 mp Zona Giroc
6

Apartament cu 2 camere decomandat, centrala proprie, mobilat si utilat, bucatarie inchisa, su: 53 mp, situat la parter, cu iesire in gradina proprie si 2 locuri de parcare, Disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 104900 euro negociabil Tel: 0726649775

1979 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere | Giroc- Eso
10
2

Apartament 3 camere | Giroc- Eso

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, 67 mp utili + balcon, situat în Giroc zona ESO Preț: 125.000 euro (negociabil) Suprafață utilă: 67 mp Balcon: 8 mp Etaj: 3 din 3 Loc de parcare inclus Acces pod propriu direct din apartament Localizare: Apartamentul este situat în Giroc, în zona ESO, într-un ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

Comision 0%  Casa individuala premium Giroc | TEREN 520 MP |
12
3

Comision 0% Casa individuala premium Giroc | TEREN 520 MP |

Casă individuală de vânzare – Giroc COMISION 0 % Într-o zonă liniștită din Giroc, pe stradă asfaltată, îți prezentăm o casă individuală P+M, gândită pentru confort, intimitate și viață de familie. ~126 mp utili + aprox. 22 mp spații de depozitare / dressing (integrate) - Teren generos – 520 mp - ...

1817 EUR/m2 | 126 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Duplex modern în Giroc | 110 mp utili |
10
2

Comision 0% Duplex modern în Giroc | 110 mp utili |

Duplex modern în Giroc | 110 mp utili | Toate utilitățile | Predare la alegere: roșu, gri sau la cheie Vă propunem spre vânzare un duplex modern, situat în Giroc, într-o zonă liniștită și în continuă dezvoltare, ideal pentru o familie care își dorește confort, spațiu și acces rapid către oraș. Locuința ...

1427 EUR/m2 | 110 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Duplex modern în Giroc | 100 mp utili | Teren 330 mp
10

Duplex modern în Giroc | 100 mp utili | Teren 330 mp | Finisaje personalizabile Vă propunem spre vânzare o casă modernă, situată în Giroc, într-o zonă rezidențială liniștită, în plină dezvoltare, ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și acces facil către oraș. Proprietatea are ...

1880 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Casă individuală 4 dormitoare Giroc 140 mp utili
20

Comision 0% pentru cumparator! Casă individuală complet mobilată și utilată Giroc Vă propunem spre vânzare o casă individuală situată la intrarea în Giroc, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și posibilitatea de a ...

1921 EUR/m2 | 140 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Teren intravilan 668 mp| Giroc | Autorizație construcție
4
1

Comision 0% pentru cumparator! Teren intravilan 668 mp | Giroc | Autorizație construcție | Toate utilitățile Vă propunem spre vânzare un teren intravilan situat în comuna Giroc, într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces rapid către oraș și centură. Detalii teren: Suprafață: 668 mp Front stradal: ...

668 m2

Giroc, Timis

COMISION 0% Apartament 2 camere Giroc | Gata de predare |53mp
10

COMISION 0% Apartament 2 camere | Finalizare martie | Încălzire în pardoseală | Construcție premium Preț: 87.500 € Suprafață utilă: 53 mp Stadiu: în curs de finalizare – martie Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, realizat într-un imobil nou, construit cu atenție la detalii și ...

1651 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Apartament 2 camere, 60 mp utili Giroc
8

Comision 0% Apartament 2 camere, 60 mp utili Giroc

Apartament 2 camere, 60 mp utili + terasă 13 mp, parter, imobil 2013, terasă generoasă Vă prezentăm un apartament modern cu 2 camere, situat la parterul unui imobil construit în anul 2013, ce se remarcă prin suprafața generoasă, compartimentarea eficientă și terasa spațioasă, oferind un plus de confort ...

1750 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

Grand Mobilis Apartament lux
8

Grand Mobilis Apartament lux

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit cu 2 camere, având o suprafață utilă de 54 mp, situat în Giroc, într-un ansamblu rezidențial modern construit în anul 2023, într-o zonă liniștită, dar excelent conectată cu orașul. Proprietatea se remarcă prin amenajarea realizată ...

2148 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Teren pentru Casa
6
5

Teren pentru Casa

Ofer spre vânzare teren pentru Casă individuală dauDuplex în Giroc cu suprafața generoasă și utilități în apropierea terenului și în curând ieșire la centură.Este parcela cu nr 17.Tel zero zero patru nouă unu cinci unu șapte cinci unu patru zero unu trei patru.Sau schimb cu apartament cu 2 camere plus ...

661 m2

Giroc, Timis

Promovat
Giroc - Loc de casa- 573mp - 17 mp
1
13

Giroc - Loc de casa- 573mp - 17 mp

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren intravilan, parcela de casa in Giroc, intr-o zona in plina dezvoltare. Terenul are o suprafata de 573 mp si front stradal de 17 ml. Utilitati si case contruite in apropiere, Pentru informatii: Cristina IM Imobiliare

573 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Etaj 1- Bloc nou - Mobilat si utilat - 1 loc parcare inclus - 108.000 euro
7

Se vinde apartament 2 camere, bloc nou, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, mobilat si utilat asa cum se vede in fotografii. Apartamentul are o suprafata utila de 51 mp si este compartimentat astfel: living+bucatarie open space, dormitor, hol, baie cu geam si balcon. In pretul apartamentului ...

2118 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere + 10 mp terasa | Giroc
9
8

Apartament 3 camere + 10 mp terasa | Giroc

*Apartament modern 3 camere Giroc, la 2 minute de centura Timișoarei** Se oferă spre vânzare un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat la etajul 3 din 3 al unui imobil bine întreținut. Locuința dispune de un balcon generos și un pod de depozitare, ideal pentru momentele de relaxare. **Suprafață:** * ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament de vânzare
7
1

Apartament de vânzare

Proprietar oferă spre vânzare apartament modern 3 camere | Bloc nou 2025 | Giroc zona Satu Bătrân Proprietar ofer spre vânzare un apartament modern și eficient compartimentat, situat în Giroc, în zona Satu Bătrân, într-un imobil nou, finalizat în anul 2025. Apartamentul are o suprafață utilă de 53 ...

1778 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament modern 1 camera- Giroc
8

Apartament modern 1 camera- Giroc

✨ Grand Mobilis Imobiliare ✨ Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cochet cu 1 cameră, situat în zona Giroc, pe o stradă asfaltată și ușor accesibilă. ️ Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, fiind pregătit pentru mutare imediată! ✅ Dotări și beneficii: Centrală ...

2057 EUR/m2 | 35 m2

Giroc, Timis

Promovat
Nou. Etaj 1. Langa Profi - str. Neptun. Finisaje superioare.
8

Comision 0%. Vand apartament cu 2 camere, 53 mp utili + balcon, Etaj 1, in bloc Nou, zona Girocului, str. Neptun - langa magazin Profi si statie mijloc de transport in comun, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, ...

1800 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea