Promovat
COMISION 0% Apartament cu 2 camere, 2 bai si 2 locuri de parcare - Giroc
5
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila de 67 ...

2985 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Giroc
8

Apartament cu 2 camere in Giroc

Estate Group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere + boxa in Giroc Situat in Giroc, strada se afla in curs de asfaltare farmacie, market, restaurant și alte servicii în vecinătate. Apartamentul este situat la etajul 3 si dispune de 45 mp utili + balcon. Compartimentare: - antreu - bucătărie ...

1933 EUR/m2 | 45 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Braytim | Parcare | 2 balcoane
6

Apartament 2 camere | Braytim | Parcare | 2 balcoane

360 grade imobiliare propune spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Braytim (CF Giroc), intr-o zona linistita, ideala pentru locuit. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 50 mp si este compartimentat eficient, oferind un spatiu modern si confortabil. ✨ Compartimentare: living cu ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa individuala cu 4 camere in Giroc langa principala
11

Casa individuala cu 4 camere in Giroc langa principala

Estate Group va propune spre vanzare casa individuala cu 4 camere intr-o zona excelenta din Giroc Locuința se preda la cheie cu termenul de fializare in vara 2026 Suprafață utilă: 108 mp Teren: 200 mp Compartimentare: Parter: antreu, bucătărie cu posibilitatea de inchidere, living spatios, baie cu ...

2315 EUR/m2 | 108 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere, mobilat si utilat, etaj 2, Giroc, zona Lidl
9
1

Agentia imobiliara Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, openspace, complet mobilat si utilat, situat intr un imobil aflat in zona Lidl, Giroc, judetul Timis. Este openspace si dispune de o suprafata utila 50 mp, plus un balcon deschis. Se afla la etajul 2 din 2 (imobil cu pod ...

2050 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere - Parter – Giroc - Timișoara
17

Apartament 2 camere - Parter – Giroc - Timișoara

Apartament cu 2 camere, situat la parter, în Giroc, într-un imobil construit în anul 2020, cu regim de înălțime P+4. Potrivit pentru locuire proprie sau achiziție în scop investițional. Date tehnice esențiale Suprafață utilă: 52 mp Etaj: Parter Regim de înălțime clădire: P+4 An construcție: 2020 ...

2077 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Teren intravilan 1006 mp - Giroc - Timișoara
12

Teren intravilan 1006 mp - Giroc - Timișoara

Teren intravilan cu suprafața de 1006 mp, situat în Giroc, în proximitatea Timișoarei. Date principale Suprafață: 1006 mp Amplasat într-o zonă rezidențială cu construcții existente (case și imobile de apartamente) Localizare Giroc Acces rutier către Timișoara Aproape de puncte de interes din ...

1,006 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc
16
2

Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc

Imobilul este situat pe strada Randunicii la etajul 1 intr-un ansamblu de apartamente construit în 2017 Suprafața utilă este de 50,2 mp Confortul ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament deosebit cu 2 camere | Giroc
11

Apartament deosebit cu 2 camere | Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spațios cu 2 camere , situat la etajul 2 al unui bloc cu 3 etaje, in apropiere de Profi, Lidl si de mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 50mp si prezinta urmatoarea compartimentare: - Hol de acces - ...

2320 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Teren vanzare
4
4

Teren vanzare

Propietar vând teren Mosnita nouă- Cartier Azuro . Suprafață:627 mp Front stradal: 18 m Zonă în plina dezvoltare Curent disponibil Ideal pentru casă sau investiție Acces facil către Timișoara, zonă linistita dezvoltare rapidă in apropiere Preț 32.000 E Pentru mai multe detalii ...

627 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Braytim | Parcare | 2 balcoane
6

Apartament 2 camere | Braytim | Parcare | 2 balcoane

1800 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată
10
2

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată

Vând casă practică și bine compartimentată, situată într-o zonă liniștită din Giroc (zona de case), ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și acces rapid către Timișoara. Suprafață teren: 250 mp; Suprafață utilă: 82 mp+terasa acoperită 14 mp Compartimentare eficientă, cu spații ...

2134 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Mobilat si utilat modern. Lift. Etaj intermediar. Langa Profi.
6

Vand apartament cu 2 camere, in zona Unitatii Militare, aproape de Hotel IQ si de Profi, la asfalt, in bloc nou, cu Lift. Apartamentul este situat la etajul 2 din 3, dispune de centrala termica proprie, aer conditinat, terasa spatioasa. Se vinde mobilat si utilat modern, este gata sa te muti in el. Loc ...

2206 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Decomandat. Etaj 1&2. Bucatarie inchisa. La asfalt. Langa Profi.
10

Vand apartament cu 2 camere, in zona din spatele Hotelului IQ, langa Profi si parc, la asfalt, in bloc nou. Decomandat, cu bucatarie inchisa, terasa. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, finisat la cheie cu materiale de calitate, baie cu geam, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 97.800 Euro. ...

1881 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Proiect rezidential Nou. La Asfalt. ETAJ 1.
10
1

Proiect rezidential Nou. La Asfalt. ETAJ 1.

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera, intr-un complex rezidential nou, in Giroc, aproape de Profi, la asfalt. Etaj intermediar, terasa, incalzire in pardoseala, aer conditionat, finisat cu posibilitatea alegerii materialelor, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 62.500 Euro. Tel. ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
2

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere, bloc nou, in spatele Hotelului IQ, aproape de Profi, parc. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, decomandat, 53 mp utili, cu bucatarie inchisa, terasa, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 96.000 Eur. ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Complex rezidential Modern. Aproape de Profi si parc. Etaj intermediar
9
5

De vanzare apartament cu 2 camere, in cel mai nou complex rezidantial in zona Giroc, in spatele Hotelului IQ. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire in pardoseala, finisat la cheie preferential, geamuri tripan, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 82.000 Eur. Tel 0783073754.

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Langa Profi. Etaj intermediar. La asfalt.
9

Langa Profi. Etaj intermediar. La asfalt.

Apartament cu 2 camere de vanzare, in zona din spatele Hotelului IQ, langa Profi si parc, la asflat, in bloc nou. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, geamuri tripane, zidarie caramida, baie cu geam, loc de parcare. Pret 84.700 Euro. Tel 0783073754.

2017 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Suprafata genereoasa. 2 Bai. Bucatarie inchisa. LIFT.
10

Suprafata genereoasa. 2 Bai. Bucatarie inchisa. LIFT.

Vand apartament cu 3 camere, in zona Planetelor - Giroc, aproape de Penny si de Lidl, in bloc nou, dotat cu LIFT. Model cu suprafata utila generoasa, terasa, bucatarie inchisa, 2 bai, debara. Incalzire in pardoseala, aer conditionat, videointerfon. Se vinde complet mobilat si utilat precum in poze. Loc ...

1907 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Finisat la cheie. Disponibil imediat. Boxa. La asfalt.
11

Finisat la cheie. Disponibil imediat. Boxa. La asfalt.

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona din spatele Hotelului IQ, aproape de Profi si parc, in bloc nou, finalizat, cu CF la zi, disponibil imediat. Centrala termica cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane cu site, finisaje peste medie, baie cu geam, BOXA cu acces din apartament, zidarie complet ...

1930 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Langa parc si Profi. Finisaje peste medie
10
8

Etaj intermediar. Langa parc si Profi. Finisaje peste medie

Vand apartament cu 2 camere in zona de Sud a orasului, aproape de Hotel IQ, de Profi si de parc, bloc nou - 2025, etaj intermediar, finisat integral la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, terasa, baie cu geam, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 83.000 ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament  2 camere decomandat  - 53 mp - Bloc nou finalizat - 80.000 euro (TVA  inclus)
7
1

Apartament 2 camere decomandat - 53 mp - Bloc nou finalizat - 80.000 euro (TVA inclus)

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex pe Parter. Compartimentare eficienta. Toate utilitatile.
10

. Ofer spre vanzare casa tip Duplex pe parter cu placa de beton + pod inalt, in Giroc, conectate doar prin peretele de la un dressing. Pozitie buna, intr-o zona rezidentiala linistita. Suprafata utila de 88 mp + teren de 323 mp. Compartimentare: - hol acces generos, living + bucatarie, dormitor matrimonial ...

2102 EUR/m2 | 88 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Braytim - bloc nou
4
1

Apartament 2 camere Braytim - bloc nou

Apartament 2 camere de vanzare situat in Braytim la etajul 2 din 3 intr-un bloc nou cu o suprafata utila de 48 mp totul nou compus din : 2 camere bucatarie separata hol baie cu cabina de dus centrala proprie pe gaz cu incalzirea in pardoseala clima loc de parcare pret 89000 euro.

1854 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea