Promovat
SAD 80mp VAD comercial I Giroc
5

SAD 80mp VAD comercial I Giroc

District Real Estate are placerea de a va prezenta un spatiu comercial excepțional, situat pe Aleea cu Plopi, una dintre cele mai circulate artere din Giroc. Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate unica pentru dezvoltarea afacerii dumneavoastra, beneficiind de vizibilitate excelenta, trafic pietonal ...

2063 EUR/m2 | 80 m2

Giroc, Timis

Promovat
COM 0 | Duplex cu 3 camere | Calea Urseni | ZONE 2
4

COM 0 | Duplex cu 3 camere | Calea Urseni | ZONE 2

District Real Estate va propune spre vanzare o proprietate, situata într-un complex de case înșiruite, poziționată pe colt, cu un sigur perete comun, într-o zona linistita din Calea Urseni, înainte de centura, ideala pentru o familie în cautarea confortului și intimitatii. Compartimentarea este urmatoarea: ...

1927 EUR/m2 | 88 m2

Giroc, Timis

Promovat
Comision 0!!! Duplex in Giroc 175000 euro
20

Comision 0!!! Duplex in Giroc 175000 euro

Comision 0!!! Vand jumatate de duplex in Giroc, zona Sat Batran, construcție 2019, P+1, SU= 105 mp impartit astfel: Parter: bucatarie, baie cu dus, living, terasa si debara. Etaj: 3 camere, baie cu vana pe colt. Terasa are 18 mp pe care sa construit o debara de 5 mp, gratar in curte, total teren 200 ...

1667 EUR/m2 | 105 m2

Giroc, Timis

Promovat
Penthouse cu 3 camere și 2 bai, mobilat si utilat in spate la Lidl.
20

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament de tip penthouse cu 3 camere situat in Giroc in spate la Lidl. Drumul de acces spre imobil este pietruit. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Lidl, Mega Image, Penny, scoala si gradinita la o distanta de 10 minute, acces facil la mijloace ...

1747 EUR/m2 | 83 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere la cateva minute de magazinul Lidl
5

Apartament cu 2 camere la cateva minute de magazinul Lidl

Va propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat având o suprafata utila de 46 mp. Compartimentare eficienta: Living spatios Dormitor Bucatarie închisa Baie Hol Loc de parcare privat inclus în CF . Apartamentul este situat la parter din 3, într-un bloc nou construit în ...

2109 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Casa insiruita  cu 3 camere terasa acoperita mobilata si utilata Giroc
12
3

Casa insiruita cu 3 camere terasa acoperita mobilata si utilata Giroc

Va propunem spre vanzare casa insiruite, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Giroc, cu 3 camere, cu o suprafata utila de 82mp. Anul constructiei este 2021 ,structura beton, material zidarie caramida. Imobilul dispune de urmatoarele utilitati: curent electric, apa, gaz, canalizare, ...

1780 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Promovat
Giroc - 2 ha - teren extravilan- front 56 m
1
2

Giroc - 2 ha - teren extravilan- front 56 m

IM Imobiliare oferă spre vânzare teren extravilan in Giroc. Suprafata 2 ha. Front la drum de exploatare 56 m. Pentru informatii: Cristina IM Imobiliare

20,000 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere balcon generos Giroc 1 min de primarie la 2 minute de IL LOCALE GIROC
4
1

De vanzare apartament cu 2 camere 48m patrati Nelocuit- Bloc nou Incalzire in pardoseala, Balcon spatios 1 loc parcare, centrala proprie, aer conditionat, hota, 2 televizoare, baie cu cada Parter- potrivit si pentru cabinet birou Zona centrala Giroc, 1 min de primarie. Pret. 105000 euro Telefon. ...

2188 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Parcela teren ,Chisoda,certificat de urbanism pentru duplex
6
8

Parcela teren ,Chisoda,certificat de urbanism pentru duplex

Vand parcela teren in zona de vile Chisoda.Parcela in suprafata de 700 mp cu fs de 19.32..Parcela beneficiaza de curent in fata parcelei si ,gazul aflanuse pe strada cu case construite.Pret 52500

700 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere 2 bai la 2 minute de magazinul Lidl Giroc
14
4

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 bai, dormitor cu dressing cu o suprafata de 77 mp utili, terasa de 10 mp, pe doua niveluri, situat la etajul 3 din 3, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat IN SPATE LA lIDL GIROC, la cateva minute minute de statie ...

1519 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

Casa individuala cu 4 camere  P+M Giroc
9
2

Casa individuala cu 4 camere P+M Giroc

Va propunem sre vanzare casa in Giroc P+M cu placa de beton intre etaje in vatra satului, cu 5 camere , 2bai ,bucatarie ,pod terasa inchisa,garaj. Pentru gradina exista si apa forata .Suprafata utila este de 200mp pe un teren de 350mp. Incalzire pe gaz cu centrala in condensare Wiesman (inca 3 ani ...

1225 EUR/m2 | 200 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa  individuala 4 camere - Giroc - Oportunitate
9
4

Casa individuala 4 camere - Giroc - Oportunitate

Descoperă echilibrul perfect între confort, intimitate și acces rapid către oraș, într-o proprietate care nu este doar o casă, ci un stil de viață. Situată în zona apreciată Vatra Veche din Giroc, această locuință individuală construită în 2011 îți oferă liniștea unei zone rezidențiale aerisite, dar ...

1948 EUR/m2 | 96 m2

Giroc, Timis

Promovat
Fara comision. Apartament 3 camere. Bloc nou. Etaj 1. Pret avantajos.
11
2

FARA COMISION. Apartament cu 3 camere in bloc nou, zona Hotel IQ, zona asfaltata, magazine in apropiere, suprafata 55 mp, compartimentare buna, se poate face bucatarie inchisa, terasa 5 mp, et. 1, geamuri tripane, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, un loc de parcare. Detalii tehnice: bloc ...

1780 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament 2 camere.57 mp utili,Giroc
4
1

Apartament 2 camere.57 mp utili,Giroc

Blitz oferă spre vânzare ultimul apartament cu 2 camere în Giroc, intr-un bloc nou cu P+2 etaje, construit din cărămidă și acoperit cu țiglă. Suprafața utilă a apartamentului este de 57,48 mp, plus un balcon generos . Apartamentul este decomandat,incalzire in pardoseala oferind intimitate și spațiu ...

1496 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere, 47mp, zona Giroc
5

Apartament cu 2 camere, 47mp, zona Giroc

Blitz va ofera spre vanzare un apartament de doua camere, 47,08 mp utili, in zona Giroc, o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajele intermediare ale unui bloc cu 3 etaje care are lift, unde mai sunt ...

2181 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere, 42mp, zona Giroc
5
2

Apartament cu 2 camere, 42mp, zona Giroc

Blitz va ofera spre vanzare un apartament de doua camere, 41,65 mp utili, in zona Giroc, o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajele intermediare ale unui bloc cu 3 etaje care are lift, unde mai sunt ...

2178 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Promovat
Nou. Spatios. Etaj 2 din 3. Terasa de 20 m.p. Mobilat si utilat.
9
1

Vand apartametn cu 3 camere in bloc nou - zona Girocului, etaj 2 din 3, spatios - 65 mp utili, terasa mare - 20 mp amenajata, complet mobilat si utilat, clima, centrala proprie cu incalzire in pardosea, bloc din caramida, izolat termic, un loc de parcare inclus. Pret 132.000 Eur. Tel. 0750182615

2031 EUR/m2 | 65 m2

Giroc, Timis

vand teren intravilan 4

vand teren intravilan

vând parcelă în suprafață de 580 mp cu 80 euro mp în comuna Giroc str.Deva.tef

580 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere cu curte proprie | Braytim, Giroc, investiție sau locuință
12

ID CP3029588 Golden Real Estate vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+3, în zona Braytim – Giroc, județul Timiș. Locuința dispune de o suprafață utilă de 43 mp, plus o curte proprie de 24 mp înscrisă în CF, ideală pentru relaxare ...

2135 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Nou. Etaj 1. Zona Girocului. Pozitie excelenta. Asfalt. Terasa mare.
13
3

Vand apartament cu 2 camere, in BLOC NOU - zona Girocului langa Profi. Etaj 1, compartimentat excelemt, finisaje de lux, terasa mare, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus, bloc integral din caramida, izolat termic. Pret 89.000 Eur. Tel. 0750182615.

2023 EUR/m2 | 44 m2

Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. Etaj 1. Girocului - pozitie excelenta - langa Profi.
6
2

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, videointerfon, ...

1780 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Triplex finisaje premium, 4 dormitoare, curte 250 mp. Calea Urseni
20
1

Locuințe premium tip triplex, construcție nouă – mutare imediată | Calea Urseni - Zone 2 Vă propunem spre vânzare case tip triplex, parte a unui ansamblu rezidențial recent finalizat, amplasat într-o zonă bine cotată din Timișoara (Calea Urseni), cu acces facil și poziționare avantajoasă în proximitatea ...

1786 EUR/m2 | 98 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Giroc - parcare inclusa
5
1

Apartament 2 camere - Giroc - parcare inclusa

Agenția noastră vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, open space, situat în Chișoda, la limita cu Giroc, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, cu acces rapid către Timișoara. Poziționat excelent, pe stradă asfaltată, într-un imobil nou (2021), cu regim de înălțime P+3. Preț: ...

1673 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Giroc, Timis

Apartament 3 camere - Giroc - parcare inclusa - mobilat si utilat complet
7

Apartament premium cu 3 camere | Giroc Satu Bătrân | Design modern, complet mobilat & utilat | Loc de parcare inclus Vă prezentăm spre vânzare un apartament elegant și modern, situat în Giroc zona Satu Bătrân, una dintre cele mai apreciate și dinamice zone rezidențiale din apropierea Timișoarei. ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea