Vând apartament cu o cameră
9
2

Vând apartament cu o cameră

Vând apartament cu o cameră în Giroc aproape de primărie etajul 2 din 3 mobilat utilat totul nou nouț. Preț 72000 euro. Telefon 0733056373

2400 EUR/m2 | 30 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere complet mobilat si utilat in Giroc langa ESO.
15
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in Giroc. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, Mega Image, Penny, Scoala, gradinita și parc la o distanta de 2 minute, acces facil la mijloace de transport in ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex cu 4 camere situat la asfalt, in zona Planetelor
15
1

Duplex cu 4 camere situat la asfalt, in zona Planetelor

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un duplex cu 4 camere, situat in zona Planetelor. Casa beneficiaza de o suprafata de 126 mp utili, iar terenul aferent casei este de aproximativ 300 mp. Dispune de toate utilitatile (apa, gaz, curent, canalizare, asfalt, fibra optica, iluminat stradal). Accesul auto ...

1548 EUR/m2 | 126 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa stil mediteranean 5 camere, 2 bai, 235 mp,Giroc
20
1

Casa stil mediteranean 5 camere, 2 bai, 235 mp,Giroc

Vă prezentăm spre vânzare o vilă individuală deosebită, finalizată în anul 2019, situată într-o zonă liniștită din Giroc, în apropiere de Unitatea Militară (aproape de benzinăria ESO). Proprietatea impresionează prin arhitectura elegantă de inspirație mediteraneană, suprafețele generoase și finisajele ...

1613 EUR/m2 | 235 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camera Giroc
13
5

Apartament cu 2 camera Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, foarte aproape de parc, scoala si mijloace de transport, la 3 minute de mers pe jos pana la magazinul Profi, finisaje deosebite, loc de parcare inclus în pret. Pret. 72500 euro Telefon. 0723674418

1543 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

3 camere 2 bai terasa de 10 mp Giroc Lidl
13

3 camere 2 bai terasa de 10 mp Giroc Lidl

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 bai, dormitor cu dressing cu o suprafata de 83 mp utili, terasa de 10 mp, pe doua niveluri, situat la etajul 3 din 3, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat IN SPATE LA lIDL GIROC, la cateva minute minute de statie ...

1663 EUR/m2 | 83 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 54 mp Giroc
9
5

Apartament cu 2 camere etajul 1 54 mp Giroc

De vanzare aparatament cu 2 camere la limita dintre Giroc si Ghisoda, etajul 1, suprafata 54mp + 6mp balcon, intr-un bloc de forma P+1E+M, constructie 2017. Blocul este amplasat intr-o zona foarte linistita, dublu front stradal, 2 locuri de parcare apartament. Pe fiecare palier sunt doar 2 apartamente, ...

1685 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere parter la 2 minute de primarie Giroc
15

Apartament cu 2 camere parter la 2 minute de primarie Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc (central), situat la parterul unui bloc P+1, finalizat in 2021. Se vinde cu loc de parcare privat in curte cladire. Se poate vinde complet mobilat si dotat (mobila living, hol, bucatarie, dormitor, baie si cu combina frigorifica, plita gaz, cuptor electric, ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc Braytim
11
12

Apartament cu 2 camere Giroc Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 40mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, la doar cateva minute de hotel IQ, zona Braytim. Pret: 69500 euro Telefon. 0723674418

1655 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

3 camere Giroc
16
5

3 camere Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata de 58 mp la parter în com.Giroc, mobilat complet. Apartamentul este compus din 2 camere, hol mic, baie,living+bucătărie, balcon 4 mp,spațiu de depozitare, BOXA. Are rulouri la toate geamurile iar la balcon rulouri sunt electrice și un loc de parcare. Pret. ...

1638 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Casa individuala  3 camere 3 locuri de paracare Giroc
6
3

Casa individuala 3 camere 3 locuri de paracare Giroc

Va propunem spre vanzare casa individuala P+M, constructie din 2011, situata in Giroc - Zona Satu Batran, cu suprafata terenului de 260 MP si o suprafata utila de 105MP + terasa acoperita de 11MP, + Garaj 21mp , compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - Living spatios - Bucatarie inchisa, cu incalzire ...

1705 EUR/m2 | 105 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT la doar 600 mde statie autobuz Giroc
5

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata de 56 m2, terasa 20 m2, spatiu de depozitare si spatiu pentru dressing. Este situat la etajul al treilea al unui bloc cu 3 nivele, loc de parcare inclus în CF. Este situat în Giroc, la 600 m de statia Giroceana si Profi. Pret. 93 000 euro. Telefon. ...

1661 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 la doar cateva minute de primarie Giroc
16

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 47 mp +balcon de 7 mp , foarte bine compartimentat, open space, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, la doar cateva minute de primarie Giroc. Termen de finalizare in luna Iunie. Pret: ...

1900 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camere Giroc
13
2

Apartament cu 1 camere Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, suprafata de 31 mp, 2 camere, suprafata de 47 mp +balcon de 7 mp , foarte bine compartimentat, open space, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, la doar cateva minute de primarie Giroc. Termen de finalizare ...

1900 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere | Bucatarie inchisa | Braytim - Musicescu
19
1

Apartament cu 3 camere, situat la etajul 1/2,bloc din 2020, amplasat in Cartierul Florilor, pe Str. Lalelelor(Apartine de UAT Giroc), in imediata apropiere de Str. Musicescu si Inainte de ESO(in spatele hotelului Arizona) in zona de SUD a orasului Timisoara. Apartamentul are 70mp Utili + 8mp Balcon ...

1999 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

De vanzare casa mobilata si utilata Giroc
8
5

De vanzare casa mobilata si utilata Giroc

Casa de vanzare la cheie cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care unul cu dresing, ...

1893 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

1 camera decomandat Giroc
7
8

1 camera decomandat Giroc

De vanzare apartament cu 1 camera, cu o suprafata de 29 mp utili, terasa de 4 mp, decomandat. Apartamentul se afla situat in CENTRU GIROC, avand acces la magazine statie de autobuz, scola, parc. Fiecare apartament dispune de loc de parcare trecut in CF, parcare privata. Pret. 66000 euro Pret. 0723 ...

2276 EUR/m2 | 29 m2

Giroc, Timis

2 camere ideal pentru investitie bloc cu lift etaj 2 Braytim
15
12

De vanzare apartament cu 2 camere, dressing, bloc cu lift cu o suprafata de 42 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, parc langa bloc, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret 69000 euro. Tel: 0723674418

1643 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

2 camere Giroc
10
14

2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere suprafata utila 57 m2, decomandat, centrala proprie, loc de parcare trecut CF, bloc din caramida, balcon. Aparatmentul este complet mobilat si utilat. Pret:87000 EURO Telefon:0723674418

1526 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere MOBILAT  et 1 Giroc la cateva minute de scoala
8
1

Apartament cu 2 camere MOBILAT et 1 Giroc la cateva minute de scoala

Va propunem de vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 46 mp, situat la etajul 1, la doar cateva minute de scoala Giroc. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418

1761 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Casa în Giroc vatra satului  P+1 la 5 minute de scoala Giroc
20
5

Casa în Giroc vatra satului P+1 la 5 minute de scoala Giroc

De vânzare casă în Giroc vatra satului P+1,3 dormitoare, 3 băi , living , bucătărie, terasă, carport , teren 300 mp ,camera tehnica , finisaje de calitate , toate utilitățile , casa se vinde la cheie. Se afla situata la doar 5 MINUTE DE MERS PE JOS DE SCOALA GIROC. Pret.195000 euro Telefon. 072 ...

1950 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
10
4

Apartament cu 2 camere Giroc

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, CU UN BALON FOARTE GENROS, cu o suprafata de 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret. 98500 euro Telefon. 0723674418

1824 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat, principala Giroc
8
1

Apartament cu 2 camere mobilat, principala Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suptafata de 38 mp, ideal pentru locuit sau investitie, situat pe strada principala, in Giroc intr-o zona foarte bine conectata. Compartimentare eficienta: dormitor living luminos cu bucatarie open-space baie balcon deschis. Beneficii care fac ...

2474 EUR/m2 | 38 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere 2 bai Giroc
7
1

Apartament cu 3 camere 2 bai Giroc

De vanzare apartament spațios cu 3 camere complet mobilat și utilat, situat la etajul 2 intr-un bloc cu 3 etaje +mansarda în Giroc, zonă excelentă. Caracteristici principale: - 3 camere decomandate - 2 băi - Balcon închis (5 mp) - Suprafață utilă totală: 77 mp Locul de parcare este inclus. Se ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea