Promovat
Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl
20

Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit, cu 3 camere pe doua nivele cu scara interioara, 2 bai, 1 balcon mare, loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. La primul nivelul este bucataria open space cu livingul si iesirea pe balcon, hol de unde se intra la baia cu dus si camera. ...

1585 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament NOU, P+ E
8
2

Apartament NOU, P+ E

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
Penthouse cu scara interioara deosebita, 3 camere si 2 bai langa Lidl.
16
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament de tip penthouse cu 3 camere situat in Giroc in spate la Lidl. Drumul de acces spre imobil este pietruit. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Lidl, Mega Image, Penny, Carrefoure, scoala si gradinita la o distanta de 10 minute, farmacie, ...

1623 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Giroc,Calea Timisorii.
4
2

Apartament 2 camere Giroc,Calea Timisorii.

Apartament 2 camere Giroc, constructie 2018 parter ,situat la intrarea in Giroc langa ESSO,avand acces facil la mijloace de transport in comun,scoala ,magazine in zona ,pentru detalii:0766881167

1676 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere et 2 la doar 2 minute de parc Giroc Profi
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2020, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila de 55 mp + 1 balcon. Apartamentul este structurat astfel: - Hol; - ...

1809 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat 2 BALCOANE Giroc
9

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat 2 BALCOANE Giroc

Va oferim spre vânzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata utila de 46 mp (53 mp total), situat la etajul 2 din 2, într-o zona linistita. Locuina este compartimentata si include: Bucatarie open-space Living luminos Dormitor cu acces la balcon închis (termopan) Baie cu dus 2 balcoane (unul închis ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camera sau 2 terasa generoasa Giroc
14
3

Apartament cu 1 camera sau 2 terasa generoasa Giroc

De vanzare apartament cu 1 si 2 camere, cu suprafete de 31 mp, respectiv 47 mp utili, plus balcon, situate intr-un imobil cu regiumul de inaltime P+2E+M, incalzire in pardoseala, un loc de parcare trecut in CF, materiale de cea mai buna calitate, zona Giroc, la cateva minute de magazinul Profi, parc. Pret: ...

1871 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camera Giroc
13
5

Apartament cu 2 camera Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, foarte aproape de parc, scoala si mijloace de transport, la 3 minute de mers pe jos pana la magazinul Profi, finisaje deosebite, loc de parcare inclus în pret. Pret. 72500 euro Telefon. 0723674418

1543 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

3 camere 2 bai terasa de 10 mp Giroc Lidl
13

3 camere 2 bai terasa de 10 mp Giroc Lidl

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 bai, dormitor cu dressing cu o suprafata de 83 mp utili, terasa de 10 mp, pe doua niveluri, situat la etajul 3 din 3, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat IN SPATE LA lIDL GIROC, la cateva minute minute de statie ...

1663 EUR/m2 | 83 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 54 mp Giroc
9
5

Apartament cu 2 camere etajul 1 54 mp Giroc

De vanzare aparatament cu 2 camere la limita dintre Giroc si Ghisoda, etajul 1, suprafata 54mp + 6mp balcon, intr-un bloc de forma P+1E+M, constructie 2017. Blocul este amplasat intr-o zona foarte linistita, dublu front stradal, 2 locuri de parcare apartament. Pe fiecare palier sunt doar 2 apartamente, ...

1685 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere parter la 2 minute de primarie Giroc
15

Apartament cu 2 camere parter la 2 minute de primarie Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc (central), situat la parterul unui bloc P+1, finalizat in 2021. Se vinde cu loc de parcare privat in curte cladire. Se poate vinde complet mobilat si dotat (mobila living, hol, bucatarie, dormitor, baie si cu combina frigorifica, plita gaz, cuptor electric, ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc Braytim
11
12

Apartament cu 2 camere Giroc Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 40mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, la doar cateva minute de hotel IQ, zona Braytim. Pret: 69500 euro Telefon. 0723674418

1655 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

3 camere Giroc
16
5

3 camere Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata de 58 mp la parter în com.Giroc, mobilat complet. Apartamentul este compus din 2 camere, hol mic, baie,living+bucătărie, balcon 4 mp,spațiu de depozitare, BOXA. Are rulouri la toate geamurile iar la balcon rulouri sunt electrice și un loc de parcare. Pret. ...

1638 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Casa individuala  3 camere 3 locuri de paracare Giroc
6
3

Casa individuala 3 camere 3 locuri de paracare Giroc

Va propunem spre vanzare casa individuala P+M, constructie din 2011, situata in Giroc - Zona Satu Batran, cu suprafata terenului de 260 MP si o suprafata utila de 105MP + terasa acoperita de 11MP, + Garaj 21mp , compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - Living spatios - Bucatarie inchisa, cu incalzire ...

1705 EUR/m2 | 105 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT la doar 600 mde statie autobuz Giroc
5

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata de 56 m2, terasa 20 m2, spatiu de depozitare si spatiu pentru dressing. Este situat la etajul al treilea al unui bloc cu 3 nivele, loc de parcare inclus în CF. Este situat în Giroc, la 600 m de statia Giroceana si Profi. Pret. 93 000 euro. Telefon. ...

1661 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 la doar cateva minute de primarie Giroc
16

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 47 mp +balcon de 7 mp , foarte bine compartimentat, open space, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, la doar cateva minute de primarie Giroc. Termen de finalizare in luna Iunie. Pret: ...

1900 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camere Giroc
13
2

Apartament cu 1 camere Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, suprafata de 31 mp, 2 camere, suprafata de 47 mp +balcon de 7 mp , foarte bine compartimentat, open space, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, la doar cateva minute de primarie Giroc. Termen de finalizare ...

1900 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere | Bucatarie inchisa | Braytim - Musicescu
19
1

Apartament cu 3 camere, situat la etajul 1/2,bloc din 2020, amplasat in Cartierul Florilor, pe Str. Lalelelor(Apartine de UAT Giroc), in imediata apropiere de Str. Musicescu si Inainte de ESO(in spatele hotelului Arizona) in zona de SUD a orasului Timisoara. Apartamentul are 70mp Utili + 8mp Balcon ...

1999 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

De vanzare casa mobilata si utilata Giroc
8
5

De vanzare casa mobilata si utilata Giroc

Casa de vanzare la cheie cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care unul cu dresing, ...

1893 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

1 camera decomandat Giroc
7
8

1 camera decomandat Giroc

De vanzare apartament cu 1 camera, cu o suprafata de 29 mp utili, terasa de 4 mp, decomandat. Apartamentul se afla situat in CENTRU GIROC, avand acces la magazine statie de autobuz, scola, parc. Fiecare apartament dispune de loc de parcare trecut in CF, parcare privata. Pret. 66000 euro Pret. 0723 ...

2276 EUR/m2 | 29 m2

Giroc, Timis

2 camere ideal pentru investitie bloc cu lift etaj 2 Braytim
15
12

De vanzare apartament cu 2 camere, dressing, bloc cu lift cu o suprafata de 42 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, parc langa bloc, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret 69000 euro. Tel: 0723674418

1643 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

2 camere Giroc
10
14

2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere suprafata utila 57 m2, decomandat, centrala proprie, loc de parcare trecut CF, bloc din caramida, balcon. Aparatmentul este complet mobilat si utilat. Pret:87000 EURO Telefon:0723674418

1526 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere MOBILAT  et 1 Giroc la cateva minute de scoala
8
1

Apartament cu 2 camere MOBILAT et 1 Giroc la cateva minute de scoala

Va propunem de vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 46 mp, situat la etajul 1, la doar cateva minute de scoala Giroc. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418

1761 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Casa în Giroc vatra satului  P+1 la 5 minute de scoala Giroc
20
5

Casa în Giroc vatra satului P+1 la 5 minute de scoala Giroc

De vânzare casă în Giroc vatra satului P+1,3 dormitoare, 3 băi , living , bucătărie, terasă, carport , teren 300 mp ,camera tehnica , finisaje de calitate , toate utilitățile , casa se vinde la cheie. Se afla situata la doar 5 MINUTE DE MERS PE JOS DE SCOALA GIROC. Pret.195000 euro Telefon. 072 ...

1950 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea