Promovat
Apartament decomandat cu  2 camere in Giroc
5

Apartament decomandat cu 2 camere in Giroc

Heigl Estate vă propune spre vânzare apartamente cu 2 camere în zona hotel IQ . PERFECT PENTRU INVESTIȚIE!!! Pozitionare excelenta! Compartimentare: -living -bucatarie inchisa -hol -dormitor -baie -balcon Disponibilitate: -45 mp utili compartimentare: openspace si bucatarie inchisa - 83.000 eur -53 ...

1844 EUR/m2 | 45 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand 2 camere bloc nou mobilat si utilat!
10

Vand 2 camere bloc nou mobilat si utilat!

Vand apartament cu 2 camere, 49 mp, etaj 3, mobilat si utilat, centrala termica cu sistem inteligent, incalzire in pardoseala, clima, terasa mare, 40 mp pod in acte, loc parcare, finisaje de varf, pret 103000 euro.tel 0773336700

2102 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere si balcon | Giroc | Zone 2
5

Apartament cu 2 camere si balcon | Giroc | Zone 2

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu 2 camere si balcon, disponibil la parter, etaj 1 si etaj 2, in Giroc, foarte aproape de Zone2. Apartamentul este situat într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc un refugiu modern și confortabil. Apartamentul se ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Case Individuale P+M
5
3

Case Individuale P+M

Case individuale moderne în Giroc acces direct din Calea Urseni! Descoperă noile case individuale din Giroc, gândite pentru confort, eficiență și un stil de viață modern! Situate într-o zonă liniștită, cu acces rapid din Calea Urseni, aceste locuințe oferă spațiu, calitate și tehnologie de ultimă ...

1525 EUR/m2 | 118 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat BALCON Giroc
6
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat BALCON Giroc

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, cu o suprafata de 49 mp, situat in Giroc, la parter cu balcon,mobilat si utilat,loc de parcare,plus balcon. Pret. 78000 euro negociabil Tel 0723674418

1592 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Giroc, aproape de Complex Flonta
8

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in Giroc, aproape de Complex Flonta, situat la etajul 2 intr-un imobil P+3, costruit in anul 2021 pe o strada linistita. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in veder proximitatea fata ...

2028 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere.DECOMANDAT. Etaj 2. Zona Eso. Bloc Nou. Disponibil imediat.
12
6

Apartament cu 2 camere zona Eso, 50 mp utili + un balcon de 5 mp, decomandat, etaj 2, baie cu geam, debara cu geam, posibilitate inchidere bucatarie, zona asfaltata, aproape de mijloace de transport in comun, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, un loc de parcare. Pret: 85.000 eur; Te ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat, open space, etaj 2 in Giroc
10
1

ID: P2459 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 49mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructiei 2012. Apartamentul dispune de balcon de 5mp, loc de parcare. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat Giroc
11
1

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat Giroc

De vanzare un apartament cu 3 camere cu o suprafata de 53 mp, modern, complet mobilat si utilat, situat in Giroc, in apropiere a restaurantului Flonta si la doar 2 minute de accesul la centura Timisoarei. Locuinta se afla la etajul 3 din 3 al unui imobil bine intretinut si dispune de un balcon generos, ...

2075 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
7
4

Apartament cu 2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 55 mp, situat in în Giroc, etajul 1, loc de parcare inclus în CF . Apartamentul este foarte bine impartit este ideal pentru investitie sau pentru a locui. Pret. 87000 euro Telefon. 0723674418

1582 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Casa individuala CU 5 CAMERE  LUX în comuna Giroc
9
1

Casa individuala CU 5 CAMERE LUX în comuna Giroc

Va propunem spre vanzare casa cu 5 camere fiind amplasata intr-o zona linistita de case beneficiind de toate utilitatile (apa, gaz, canalizare, electricitate, servicii de telefonie, televiziune, internet). * Accesul se face pe un drum privat beneficiind doar 4 imobile de acest avantaj. * Imobilul este ...

2230 EUR/m2 | 148 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc
16
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 3 al unui imobil cu 3 etaje + pod (acces direct din casa scarii ideal pentru spatiu suplimentar de depozitare). Suprafata utila: 51 mp + balcon generos de 6 m, la doar 10 minute de centrul comunei Giroc (Primarie, Biserica), cu acces ...

1843 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere Giroc bloc nou
7

Apartament 3 camere Giroc bloc nou

Se vinde apartament cu 3 camere situat in Giroc intr-un bloc nou la etajul 3 din 3 nivele, cu o suprafață utilă de 54mp este compus din : hol de acces, bucătărie open space , 2 dormitoare , baie, debara , dressing, balcon , incalzire în pardoseală cu centrala proprie, aer condiționat , loc de ...

1778 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere  parter în Giroc Aleea cu Plopi
1

Apartament cu 2 camere parter în Giroc Aleea cu Plopi

Va oferim spre vanzare apartament modern si primitor, ideal pentru cei care îsi doresc confort si acces rapid, 54 mp utili bucatarie, dormitor, sufragerie, baie si hol. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat gata de mutat, clima, incalzire în pardoseala, 1 loc de parcare inclus Locatie excelenta ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat și utilat, terasă de 20 mp Braytim
14

Vand apartament cu 3 camere, 86 mp utili+terasa de 14 mp inchisa, 2 bai, amplasat pe doua niveluri, cu scara interioara, plus un spatiu de depozitare, de 20 mp, cu acces din apartament, transformat in dressing. La primul nivel, sunt amplasate: bucataria inchisa, living-ul, cu acces pe terasa, un dormitor, ...

1828 EUR/m2 | 82 m2

BRAYTIM, Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere  2 locuri de parcare, pod pe toata suprafata Giroc

Apartament cu 3 camere 2 locuri de parcare, pod pe toata suprafata Giroc

Va propunem spre vanzare partament 3 camere, cu o suprafata de 70 mp, etaj 2 2 .Constructie 2019, 2 locuri de parcare incluse, pod pe toata suprafata apartamentului, avand o suprafata utila de 70 mp, situat intr-un bloc constructie noua (2019). Compartimentare: 2 dormitoare spatioase si luminoase ...

1913 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere 52 mp terasă generoasă Giroc Lidl
15

Apartament cu 2 camere 52 mp terasă generoasă Giroc Lidl

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere de 53 mp bucatarie open space, cu posibilitatea sa închideți bucătăria, la 2 minute de magazinul Lidl, Penny. -Toate utilitățile ( apa , gaz, curent , canal) - balcon generos - 1 loc de parcare An finalizare 2025 Pret. 92000 euro etajul 3 din 3 cu pod ...

1769 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere GRADINA DE 65 MP GIROC
6
1

Apartament cu 2 camere GRADINA DE 65 MP GIROC

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, având o suprafață utilă de 51mp , o curte de 65 mp și un loc de parcare. Utilități: curent,gaz,apa și canalizare. Strada asfaltata. Apartamentul se vinde mobilat și utilat . Pret. 115000 euro Telefon. 0723674418

2255 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc Nou. Decomandat. Etaj 1.Calea Timisorii . Asfalt. Transport in comun.
10

Apartament cu doua camere in zona Calea Timisorii, aproape de Penny, decomandat, etaj 1, posibilitate de a face bucataria separata, in zona asflatata, aproape de mijloace de transport in comun, baie cu geam, 52 mp utili + un balcon de 8 mp, geamuri tripane, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ...

1865 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere la 3 minute de Magazinul Lidl
12
4

Apartament cu 2 camere la 3 minute de Magazinul Lidl

De vanzare apartament cu 2 camere nou, parter si etajul 2 din 3 cu o suorafata de 50 mp cu balcon mare tip logie, loc de parcare în CF, centrala gaz, încalzire în pardoseala, bloc nou 2023, la 3 minute de magazinul Lidl. Pret. 80500 euro Telefon. 0723674418

1610 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Casa individuala cu 5 camere 2 bai Giroc
13
4

Casa individuala cu 5 camere 2 bai Giroc

Va oferim casa individuala cu 5 camere, 2 bai, constructie din 2015, situata in Giroc pe strada Barzava - la doar 10 minute de scoala cu suprafata terenului de 220 MP si o suprafata utila de 60 MP + 72 construiti, cu mansarda amenajata, terasa acoperita, compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - ...

2067 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Casa de vanzare in Giroc
12
8

Casa de vanzare in Giroc

De vanzare casa in comuna Giroc.suprafața este de 160 m2 construiți iar suprafața terenului este de 300 m2 Casa are la parter 2 Camere , bucătăria si o baie, la etaj are 3 camere si o baie. Casa se vande mobilata si utilata cu tot ce are înăuntru adică mobila ,electrocasnice. In fata casei este la roșu ...

1480 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Decomandat. Asfalt.
13

Apartament cu doua camere in zona Calea Timisorii, aproape de Penny, decomandat, etaj 1, bucatarie separata, in zona asflatata, aproape de mijloace de transport in comun, baie cu geam, 48 mp utili + un balcon de 8 mp, geamuri tripane, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, un loc de parcare. ...

1917 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Giroc
12

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Giroc

Apartament cu 3 camere, su: 65 mp, plus balcon, et.1 din 2, situata intr-un complex rezidențial dotat cu bariera, stație electrica iluminare si camere video. Doua dormitoare Living cu bucatarie Baie Hol Doua clime mitsubisi, semineu, seif, încălzire in pardoseala si centrala proprie Bosch, perete dormitoare ...