Promovat
Apartament 2 camere Giroc
6

Apartament 2 camere Giroc

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Giroc la parter din 3 nivele, are o suprafata utila de 46 mp, complet mobilat și utilat compus din : living , dormitor , bucătărie închisă , baie , hol cu loc de parcare privat inclus în CF , este amenajat, are incalzire cu centrala proprie, clima, pret ...

2000 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Langa parc si Profi. Finisaje peste medie
10
8

Etaj intermediar. Langa parc si Profi. Finisaje peste medie

Vand apartament cu 2 camere in zona de Sud a orasului, aproape de Hotel IQ, de Profi si de parc, bloc nou - 2025, etaj intermediar, finisat integral la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, terasa, baie cu geam, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 83.000 ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Case Individuale P+M
5
3

Case Individuale P+M

Case individuale moderne în Giroc acces direct din Calea Urseni! Descoperă noile case individuale din Giroc, gândite pentru confort, eficiență și un stil de viață modern! Situate într-o zonă liniștită, cu acces rapid din Calea Urseni, aceste locuințe oferă spațiu, calitate și tehnologie de ultimă ...

1525 EUR/m2 | 118 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartamente cu 2 camere decomandat cu 53mp utili finalizate
12

Apartamente cu 2 camere decomandat cu 53mp utili finalizate

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente cu 2 camere decomandat, situat pe Calea Urseni – o zona linistita si bine conectata, in apropiere de Mega Image, Profi, Zone Cafe2 si mijloace de transport. Apartamentul este disponibil la toate etajele, intr-un imobil finalizat in 2025, construit din ...

1585 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren in Giroc, in vatra satului, intre vile noi, cu toate utilitatile in fata
2
30

Vand teren in Giroc, in suprafata de aproximativ 550mp,1100mp sau 2200mp pe strada Cerbului, pe la mijloc, intre vile noi in vatra satului si la cateva minute de mers pe jos de strada principala, de mijloc de transport in comun, de parcul nou de pe strada Bega, de pista de biciclete, de scoala, gradinita, ...

2,200 m2

Giroc, Timis

Comision 0% | Direct Dezvoltator | Duplex - despartit prin camera tehnica- Giroc
9
2

COMISION 0% | Direct Dezvoltator | De vanzare 1 2 Duplex, 5 camere, despartit prin camera tehnica, situat in Giroc. Compartimentat dupa cum urmeaza: Parter: -hol acces -bucatarie -living -dormitor -baie -terasa exterioara Etaj:-3 dormitoare, dintre care 1 dormitor matrimonial cu baie proprie ...

1708 EUR/m2 | 127 m2

Giroc, Timis

Promovat
Comision 0!!! Duplex in Giroc 175000 euro
20

Comision 0!!! Duplex in Giroc 175000 euro

Comision 0!!! Vand jumatate de duplex in Giroc, zona Sat Batran, construcție 2019, P+1, SU= 105 mp impartit astfel: Parter: bucatarie, baie cu dus, living, terasa si debara. Etaj: 3 camere, baie cu vana pe colt. Terasa are 18 mp pe care sa construit o debara de 5 mp, gratar in curte, total teren 200 ...

1667 EUR/m2 | 105 m2

Giroc, Timis

teren bloc, casa individuala sau duplex in Giroc la Bulevardul Sudului
5
3

vand parcele pentru bloc, casa individuala sau duplex in Giroc la Bulevardul Sudului, cu utilitățile la drum intr-o zona noua, liniștită si de viitor.

Giroc, Timis

Casa, 2013, Giroc, vatra satului, 4 camere, 130mp utili, 350mp teren
10
26

Case de vanzare langa Timisoara, in comuna Giroc, constructie realizata pe parter in anul 2013, cu o suprafata utila de 130 mp si pe un teren total de 350 mp. Casa are o suprafata construita de 250 mp si este formata din living cu loc de luat masa, bucatarie, 2 bai, 3 dormitoare, terasa. Utilitati si ...

1423 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc
16
2

Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc

Imobilul este situat pe strada Randunicii la etajul 1 intr-un ansamblu de apartamente construit în 2017 Suprafața utilă este de 50,2 mp Confortul ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament deosebit cu 2 camere | Giroc
11

Apartament deosebit cu 2 camere | Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spațios cu 2 camere , situat la etajul 2 al unui bloc cu 3 etaje, in apropiere de Profi, Lidl si de mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 50mp si prezinta urmatoarea compartimentare: - Hol de acces - ...

2320 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Teren vanzare
4
4

Teren vanzare

Propietar vând teren Mosnita nouă- Cartier Azuro . Suprafață:627 mp Front stradal: 18 m Zonă în plina dezvoltare Curent disponibil Ideal pentru casă sau investiție Acces facil către Timișoara, zonă linistita dezvoltare rapidă in apropiere Preț 32.000 E Pentru mai multe detalii ...

627 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Braytim | Parcare | 2 balcoane
6

Apartament 2 camere | Braytim | Parcare | 2 balcoane

360 grade imobiliare propune spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Braytim (CF Giroc), intr-o zona linistita, ideala pentru locuit. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 50 mp si este compartimentat eficient, oferind un spatiu modern si confortabil. ✨ Compartimentare: living cu ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată
10
2

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată

Vând casă practică și bine compartimentată, situată într-o zonă liniștită din Giroc (zona de case), ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și acces rapid către Timișoara. Suprafață teren: 250 mp; Suprafață utilă: 82 mp+terasa acoperită 14 mp Compartimentare eficientă, cu spații ...

2134 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Mobilat si utilat modern. Lift. Etaj intermediar. Langa Profi.
6

Vand apartament cu 2 camere, in zona Unitatii Militare, aproape de Hotel IQ si de Profi, la asfalt, in bloc nou, cu Lift. Apartamentul este situat la etajul 2 din 3, dispune de centrala termica proprie, aer conditinat, terasa spatioasa. Se vinde mobilat si utilat modern, este gata sa te muti in el. Loc ...

2206 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Decomandat. Etaj 1&2. Bucatarie inchisa. La asfalt. Langa Profi.
10

Vand apartament cu 2 camere, in zona din spatele Hotelului IQ, langa Profi si parc, la asfalt, in bloc nou. Decomandat, cu bucatarie inchisa, terasa. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, finisat la cheie cu materiale de calitate, baie cu geam, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 97.800 Euro. ...

1881 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Proiect rezidential Nou. La Asfalt. ETAJ 1.
10
1

Proiect rezidential Nou. La Asfalt. ETAJ 1.

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera, intr-un complex rezidential nou, in Giroc, aproape de Profi, la asfalt. Etaj intermediar, terasa, incalzire in pardoseala, aer conditionat, finisat cu posibilitatea alegerii materialelor, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 62.500 Euro. Tel. ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
2

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere, bloc nou, in spatele Hotelului IQ, aproape de Profi, parc. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, decomandat, 53 mp utili, cu bucatarie inchisa, terasa, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 96.000 Eur. ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Complex rezidential Modern. Aproape de Profi si parc. Etaj intermediar
9
5

De vanzare apartament cu 2 camere, in cel mai nou complex rezidantial in zona Giroc, in spatele Hotelului IQ. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire in pardoseala, finisat la cheie preferential, geamuri tripan, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 82.000 Eur. Tel 0783073754.

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Langa Profi. Etaj intermediar. La asfalt.
9

Langa Profi. Etaj intermediar. La asfalt.

Apartament cu 2 camere de vanzare, in zona din spatele Hotelului IQ, langa Profi si parc, la asflat, in bloc nou. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, geamuri tripane, zidarie caramida, baie cu geam, loc de parcare. Pret 84.700 Euro. Tel 0783073754.

2017 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Suprafata genereoasa. 2 Bai. Bucatarie inchisa. LIFT.
10

Suprafata genereoasa. 2 Bai. Bucatarie inchisa. LIFT.

Vand apartament cu 3 camere, in zona Planetelor - Giroc, aproape de Penny si de Lidl, in bloc nou, dotat cu LIFT. Model cu suprafata utila generoasa, terasa, bucatarie inchisa, 2 bai, debara. Incalzire in pardoseala, aer conditionat, videointerfon. Se vinde complet mobilat si utilat precum in poze. Loc ...

1907 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Finisat la cheie. Disponibil imediat. Boxa. La asfalt.
11

Finisat la cheie. Disponibil imediat. Boxa. La asfalt.

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona din spatele Hotelului IQ, aproape de Profi si parc, in bloc nou, finalizat, cu CF la zi, disponibil imediat. Centrala termica cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane cu site, finisaje peste medie, baie cu geam, BOXA cu acces din apartament, zidarie complet ...

1930 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament  2 camere decomandat  - 53 mp - Bloc nou finalizat - 80.000 euro (TVA  inclus)
7
1

Apartament 2 camere decomandat - 53 mp - Bloc nou finalizat - 80.000 euro (TVA inclus)

De vanzare apartament 2 camere, decomandat, situat intr-un complex rezidential modern din Giroc, cu acces pe drum asfaltat. Apartamentul este compartimentat astfel: hol de intrare spatios, bucatarie inchisa, living, balcon, dormitor si baie. Suprafata utila este de 53 mp. Finisaje moderne: geamuri ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex pe Parter. Compartimentare eficienta. Toate utilitatile.
10

. Ofer spre vanzare casa tip Duplex pe parter cu placa de beton + pod inalt, in Giroc, conectate doar prin peretele de la un dressing. Pozitie buna, intr-o zona rezidentiala linistita. Suprafata utila de 88 mp + teren de 323 mp. Compartimentare: - hol acces generos, living + bucatarie, dormitor matrimonial ...

2102 EUR/m2 | 88 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea