Apartament luminos cu o camera I Giroc
5

Apartament luminos cu o camera I Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu o camera, finisaje premium situat in Giroc, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale si Primaria Giroc. Apartamentul este pozitionat la etajul intai si dispune de balcon (4mp), va ofera spațiul ...

2680 EUR/m2 | 25 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 59 mp, 18 mp terasa, Lidl Giroc
11

Apartament 2 camere, 59 mp, 18 mp terasa, Lidl Giroc

**De vânzare apartament nou cu 2 camere**, situat într-o zonă în plină dezvoltare din Giroc, în proximitatea Lidl – o locație apreciată pentru accesibilitate și facilități multiple. Poziționat la **etajul 5 din 5**, într-un imobil premium dotat cu lift, apartamentul oferă un cadru modern și confortabil, ...

2117 EUR/m2 | 59 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex -3 dormitoare -3 bai -115 mp utili -165.000 euro (TVA inclus)
10
2

Se vinde jumătate de duplex situat în localitatea Giroc, într-o zonă nouă de case, liniștită și bine dezvoltată, cu acces rapid la toate utilitățile. Proprietatea are tipologia P+1E și o suprafață utilă de 115 mp, fiind compartimentată astfel: Parter: - Hol de acces - Baie - Spațiu de depozitare - ...

1435 EUR/m2 | 115 m2

Giroc, Timis

Promovat
Penthouse cu 3 camere, 2 bai si 2 terase in Giroc, zona planetelor.
20
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in Giroc. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Profi, Lidl, magazin alimentar, scoala si gradinita la o distanta de 5 minute, acces facil la mijloace de transport in comun. Imobilul ...

1031 EUR/m2 | 130 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa în Giroc vatra satului  P+1 la 5 minute de scoala Giroc
20
5

Casa în Giroc vatra satului P+1 la 5 minute de scoala Giroc

De vânzare casă în Giroc vatra satului P+1,3 dormitoare, 3 băi , living , bucătărie, terasă, carport , teren 300 mp ,camera tehnica , finisaje de calitate , toate utilitățile , casa se vinde la cheie. Se afla situata la doar 5 MINUTE DE MERS PE JOS DE SCOALA GIROC. Pret.195000 euro Telefon. 072 ...

1950 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
10
4

Apartament cu 2 camere Giroc

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, CU UN BALON FOARTE GENROS, cu o suprafata de 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret. 98500 euro Telefon. 0723674418

1824 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Casa vanzare Giroc
9
1

Casa vanzare Giroc

De vanzare casa, 100mp utili, 330mp suprafata teren. 3 camere 2 bai 1 bucatarie 1 living 1 spatiu depozitare 1 terasa acoperita 15mp Constructia este in stadiu de finalizare, finisaje interioare se pot personaliza individual. Tip constructie, casa alipita cu perete dublu despartitor. Incalzire in ...

1880 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat, principala Giroc
8
1

Apartament cu 2 camere mobilat, principala Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suptafata de 38 mp, ideal pentru locuit sau investitie, situat pe strada principala, in Giroc intr-o zona foarte bine conectata. Compartimentare eficienta: dormitor living luminos cu bucatarie open-space baie balcon deschis. Beneficii care fac ...

2474 EUR/m2 | 38 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere 2 bai Giroc
7
1

Apartament cu 3 camere 2 bai Giroc

De vanzare apartament spațios cu 3 camere complet mobilat și utilat, situat la etajul 2 intr-un bloc cu 3 etaje +mansarda în Giroc, zonă excelentă. Caracteristici principale: - 3 camere decomandate - 2 băi - Balcon închis (5 mp) - Suprafață utilă totală: 77 mp Locul de parcare este inclus. Se ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

2 camere mobilat si utilat Giroc
18
2

2 camere mobilat si utilat Giroc

De vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parter, zonă liniștită, cu acces pe drum asfaltat, ideal pentru familii sau cupluri. Compartimentare: -hol acces - bucătărie (închisă) -living - dormitor - baie cu geam - balcon Caracteristici: - La parter acces ușor, ideal pentru toate ...

1798 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat BALCON Giroc
6

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat BALCON Giroc

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, cu o suprafata de 49 mp, situat in Giroc, la parter cu balcon,mobilat si utilat,loc de parcare,plus balcon. Pret. 78000 euro negociabil Tel 0723674418

1592 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat Giroc
11
1

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat Giroc

De vanzare un apartament cu 3 camere cu o suprafata de 53 mp, modern, complet mobilat si utilat, situat in Giroc, in apropiere a restaurantului Flonta si la doar 2 minute de accesul la centura Timisoarei. Locuinta se afla la etajul 3 din 3 al unui imobil bine intretinut si dispune de un balcon generos, ...

2075 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
7
4

Apartament cu 2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 55 mp, situat in în Giroc, etajul 1, loc de parcare inclus în CF . Apartamentul este foarte bine impartit este ideal pentru investitie sau pentru a locui. Pret. 87000 euro Telefon. 0723674418

1582 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Casa individuala CU 5 CAMERE  LUX în comuna Giroc
9
1

Casa individuala CU 5 CAMERE LUX în comuna Giroc

Va propunem spre vanzare casa cu 5 camere fiind amplasata intr-o zona linistita de case beneficiind de toate utilitatile (apa, gaz, canalizare, electricitate, servicii de telefonie, televiziune, internet). * Accesul se face pe un drum privat beneficiind doar 4 imobile de acest avantaj. * Imobilul este ...

2230 EUR/m2 | 148 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc
16
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 3 al unui imobil cu 3 etaje + pod (acces direct din casa scarii ideal pentru spatiu suplimentar de depozitare). Suprafata utila: 51 mp + balcon generos de 6 m, la doar 10 minute de centrul comunei Giroc (Primarie, Biserica), cu acces ...

1843 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere  parter în Giroc Aleea cu Plopi
1

Apartament cu 2 camere parter în Giroc Aleea cu Plopi

Va oferim spre vanzare apartament modern si primitor, ideal pentru cei care îsi doresc confort si acces rapid, 54 mp utili bucatarie, dormitor, sufragerie, baie si hol. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat gata de mutat, clima, incalzire în pardoseala, 1 loc de parcare inclus Locatie excelenta ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat și utilat, terasă de 20 mp Braytim
14

Vand apartament cu 3 camere, 86 mp utili+terasa de 14 mp inchisa, 2 bai, amplasat pe doua niveluri, cu scara interioara, plus un spatiu de depozitare, de 20 mp, cu acces din apartament, transformat in dressing. La primul nivel, sunt amplasate: bucataria inchisa, living-ul, cu acces pe terasa, un dormitor, ...

1828 EUR/m2 | 82 m2

BRAYTIM, Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere  2 locuri de parcare, pod pe toata suprafata Giroc

Apartament cu 3 camere 2 locuri de parcare, pod pe toata suprafata Giroc

Va propunem spre vanzare partament 3 camere, cu o suprafata de 70 mp, etaj 2 2 .Constructie 2019, 2 locuri de parcare incluse, pod pe toata suprafata apartamentului, avand o suprafata utila de 70 mp, situat intr-un bloc constructie noua (2019). Compartimentare: 2 dormitoare spatioase si luminoase ...

1913 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere 52 mp terasă generoasă Giroc Lidl
15

Apartament cu 2 camere 52 mp terasă generoasă Giroc Lidl

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere de 53 mp bucatarie open space, cu posibilitatea sa închideți bucătăria, la 2 minute de magazinul Lidl, Penny. -Toate utilitățile ( apa , gaz, curent , canal) - balcon generos - 1 loc de parcare An finalizare 2025 Pret. 92000 euro etajul 3 din 3 cu pod ...

1769 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere GRADINA DE 65 MP GIROC
6
1

Apartament cu 2 camere GRADINA DE 65 MP GIROC

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, având o suprafață utilă de 51mp , o curte de 65 mp și un loc de parcare. Utilități: curent,gaz,apa și canalizare. Strada asfaltata. Apartamentul se vinde mobilat și utilat . Pret. 115000 euro Telefon. 0723674418

2255 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Teren in Giroc
2
4

Teren in Giroc

Teren pentru PUZ ln comuna Giroc in suprafata de 16300 mp ,schita PUZ, aproape de viitoarea centura Timisoara sud,Teren vecin cu PUZ;acces la apa ,canalizare si gaze,Drum asfaltat pana langa teren.Acces prin str.Tigrului colt cu Str.Gloria.

16,300 m2

Giroc, Timis

Oferta de nerefuzat!
4
19

Oferta de nerefuzat!

Vand doua proprietati in Giroc: Casa cu etaj si livada. Extrase CF, plan amplasament cu drum de servitute pentru acces auto, certificat de urbanism. CASA ESTE IDEALA PENTRU GRADINITA AVAND CURTE SPATIOASA SAU PENTRU AZIL DE BATRANI,

811 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, 56mp, balcon 14 mp, Giroc
9

Apartament 2 camere, decomandat, 56mp, balcon 14 mp, Giroc

ID: P1253 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 56 mp utili, situat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 3 Etaje, constructie 2023. Apartamentul dispune de balcon de 10 mp, loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru ...

1741 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Casa cu 4 camere, 93 mp utili, teren 327mp - zona Giroc
13
2

Casa cu 4 camere, 93 mp utili, teren 327mp - zona Giroc

ID Intern: P1609 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa cu 4 camere (3 dormitoare + living), 93 mp utili, 327 mp teren, anul constructiei 2019 si renovat in anul 2023 (instalatia electrica, geamuri, sanitare). -Nivel - P+1 -Suprafata teren - 327 mp -Front stradal -12 m -Teren liber - 215 ...