Promovat
Duplex mobilat cu 5 camere la intrare in Giroc
11

Duplex mobilat cu 5 camere la intrare in Giroc

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un duplex cu 5 camere, situat in Giroc, in zona benzinariei Eso. din Giroc, judetul Timis. Imobilul se desfasoara pe o suprafata de 127 mp utili, iar terenul aferent este de 257 mp. Imobilul este construit din caramida Porotherm cu izolatie de 10 cm. Dispune de camere ...

1709 EUR/m2 | 127 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - finisaje premium - 92.500 Euro - complex privat
8

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la intrarea in localitatea Giroc (drum asfaltat), toate facilitățile de infrastructura fiind la cateva minute de mers pe jos: mijloace de transport in comun, hipermarketuri, gradinita, scoala. Este compus din 2 camere, compartimentat astfel: hol intrare, bucatarie ...

1927 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, finisaje premium, termostate, Giroc
20
1

Apartament 2 camere, finisaje premium, termostate, Giroc

Ansamblul Rezidențial Sophie 12 – confort aproape de oraș, liniște departe de agitație Aflat în comuna Giroc, Ansamblul Rezidențial Sophie 12 este poziționat ideal: în imediata apropiere de magazine, școli, centre medicale și restaurante, dar suficient de retras de agitația orașului și de traficul intens. ...

1917 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Penthouse NOU cu 3 camere si terasa 30mp | Braytim
12

Penthouse NOU cu 3 camere si terasa 30mp | Braytim

District Real Estate va propune spre vanzare un penthouse cu 3 camere si terasa de 30mp, situat intr-un complex de blocuri noi, cu finisaje premium. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 69.79mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Hol acces, - Bucatarie cu living open-space, - 2 Dormitoare,, - ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa individuala  3 camere 3 locuri de paracare Giroc
6
3

Casa individuala 3 camere 3 locuri de paracare Giroc

Va propunem spre vanzare casa individuala P+M, constructie din 2011, situata in Giroc - Zona Satu Batran, cu suprafata terenului de 260 MP si o suprafata utila de 105MP + terasa acoperita de 11MP, + Garaj 21mp , compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - Living spatios - Bucatarie inchisa, cu incalzire ...

1705 EUR/m2 | 105 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT la doar 600 mde statie autobuz Giroc
5

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata de 56 m2, terasa 20 m2, spatiu de depozitare si spatiu pentru dressing. Este situat la etajul al treilea al unui bloc cu 3 nivele, loc de parcare inclus în CF. Este situat în Giroc, la 600 m de statia Giroceana si Profi. Pret. 93 000 euro. Telefon. ...

1661 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 la doar cateva minute de primarie Giroc
16

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 47 mp +balcon de 7 mp , foarte bine compartimentat, open space, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, la doar cateva minute de primarie Giroc. Termen de finalizare in luna Iunie. Pret: ...

1900 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camere Giroc
13
2

Apartament cu 1 camere Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, suprafata de 31 mp, 2 camere, suprafata de 47 mp +balcon de 7 mp , foarte bine compartimentat, open space, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, la doar cateva minute de primarie Giroc. Termen de finalizare ...

1900 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

De vanzare casa mobilata si utilata Giroc
8
5

De vanzare casa mobilata si utilata Giroc

Casa de vanzare la cheie cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care unul cu dresing, ...

1893 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

1 camera decomandat Giroc
7
8

1 camera decomandat Giroc

De vanzare apartament cu 1 camera, cu o suprafata de 29 mp utili, terasa de 4 mp, decomandat. Apartamentul se afla situat in CENTRU GIROC, avand acces la magazine statie de autobuz, scola, parc. Fiecare apartament dispune de loc de parcare trecut in CF, parcare privata. Pret. 66000 euro Pret. 0723 ...

2276 EUR/m2 | 29 m2

Giroc, Timis

2 camere ideal pentru investitie bloc cu lift etaj 2 Braytim
15
11

De vanzare apartament cu 2 camere, dressing, bloc cu lift cu o suprafata de 42 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, parc langa bloc, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret 69000 euro. Tel: 0723674418

1643 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

2 camere Giroc
10
13

2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere suprafata utila 57 m2, decomandat, centrala proprie, loc de parcare trecut CF, bloc din caramida, balcon. Aparatmentul este complet mobilat si utilat. Pret:87000 EURO Telefon:0723674418

1526 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere MOBILAT  et 1 Giroc la cateva minute de scoala
8
1

Apartament cu 2 camere MOBILAT et 1 Giroc la cateva minute de scoala

Va propunem de vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 46 mp, situat la etajul 1, la doar cateva minute de scoala Giroc. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418

1761 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Casa în Giroc vatra satului  P+1 la 5 minute de scoala Giroc
20
5

Casa în Giroc vatra satului P+1 la 5 minute de scoala Giroc

De vânzare casă în Giroc vatra satului P+1,3 dormitoare, 3 băi , living , bucătărie, terasă, carport , teren 300 mp ,camera tehnica , finisaje de calitate , toate utilitățile , casa se vinde la cheie. Se afla situata la doar 5 MINUTE DE MERS PE JOS DE SCOALA GIROC. Pret.195000 euro Telefon. 072 ...

1950 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
10
4

Apartament cu 2 camere Giroc

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, CU UN BALON FOARTE GENROS, cu o suprafata de 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret. 98500 euro Telefon. 0723674418

1824 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat, principala Giroc
8
1

Apartament cu 2 camere mobilat, principala Giroc

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suptafata de 38 mp, ideal pentru locuit sau investitie, situat pe strada principala, in Giroc intr-o zona foarte bine conectata. Compartimentare eficienta: dormitor living luminos cu bucatarie open-space baie balcon deschis. Beneficii care fac ...

2474 EUR/m2 | 38 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere 2 bai Giroc
7
1

Apartament cu 3 camere 2 bai Giroc

De vanzare apartament spațios cu 3 camere complet mobilat și utilat, situat la etajul 2 intr-un bloc cu 3 etaje +mansarda în Giroc, zonă excelentă. Caracteristici principale: - 3 camere decomandate - 2 băi - Balcon închis (5 mp) - Suprafață utilă totală: 77 mp Locul de parcare este inclus. Se ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

2 camere mobilat si utilat Giroc
18
2

2 camere mobilat si utilat Giroc

De vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parter, zonă liniștită, cu acces pe drum asfaltat, ideal pentru familii sau cupluri. Compartimentare: -hol acces - bucătărie (închisă) -living - dormitor - baie cu geam - balcon Caracteristici: - La parter acces ușor, ideal pentru toate ...

1798 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat BALCON Giroc
6

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat BALCON Giroc

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, cu o suprafata de 49 mp, situat in Giroc, la parter cu balcon,mobilat si utilat,loc de parcare,plus balcon. Pret. 78000 euro negociabil Tel 0723674418

1592 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat Giroc
11
1

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat Giroc

De vanzare un apartament cu 3 camere cu o suprafata de 53 mp, modern, complet mobilat si utilat, situat in Giroc, in apropiere a restaurantului Flonta si la doar 2 minute de accesul la centura Timisoarei. Locuinta se afla la etajul 3 din 3 al unui imobil bine intretinut si dispune de un balcon generos, ...

2075 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
7
4

Apartament cu 2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 55 mp, situat in în Giroc, etajul 1, loc de parcare inclus în CF . Apartamentul este foarte bine impartit este ideal pentru investitie sau pentru a locui. Pret. 87000 euro Telefon. 0723674418

1582 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Casa individuala CU 5 CAMERE  LUX în comuna Giroc
9
1

Casa individuala CU 5 CAMERE LUX în comuna Giroc

Va propunem spre vanzare casa cu 5 camere fiind amplasata intr-o zona linistita de case beneficiind de toate utilitatile (apa, gaz, canalizare, electricitate, servicii de telefonie, televiziune, internet). * Accesul se face pe un drum privat beneficiind doar 4 imobile de acest avantaj. * Imobilul este ...

2230 EUR/m2 | 148 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc
16
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 3 al unui imobil cu 3 etaje + pod (acces direct din casa scarii ideal pentru spatiu suplimentar de depozitare). Suprafata utila: 51 mp + balcon generos de 6 m, la doar 10 minute de centrul comunei Giroc (Primarie, Biserica), cu acces ...

1843 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere  parter în Giroc Aleea cu Plopi
1

Apartament cu 2 camere parter în Giroc Aleea cu Plopi

Va oferim spre vanzare apartament modern si primitor, ideal pentru cei care îsi doresc confort si acces rapid, 54 mp utili bucatarie, dormitor, sufragerie, baie si hol. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat gata de mutat, clima, incalzire în pardoseala, 1 loc de parcare inclus Locatie excelenta ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea