Promovat
Apartament 2 camere. DECOMANDAT. Bucatarie inchisa. Etaj 1. Asfalt. Transport in comun si magazine.
11
1

Apartament cu 2 camere in zona Unitatii Militare( aproape de Penny), bloc nou, 50 mp utili + un balcon de 5 mp, etaj 1, decomandat, bucatarie inchisa, baie cu geam, centrala proprie, geamuri tripane, un loc de parcare, aproape de mijloace de transport si magazine, zona asfaltata.DISPONIBIL IMEDIAT. Pret: ...

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Giroc, Apartamente la cheie, Finisaje la alegere
8

Giroc, Apartamente la cheie, Finisaje la alegere

AVORA Imobiliare va propune spre vanzare apartamente cu 1,2,3 camere Apartamentele situate la parter au terasa inclusa în prețul de vânzare. Locatie: Bulevardul Sudului, Giroc, aproape de centura. Bloc nou, Posibilitate alegere finisaje, Terasa spatioasa Apartamentele sunt decomandate Compartimentare: -Living -Bucatarie ...

1464 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa stil mediteranean 5 camere, 2 bai, 235 mp,Giroc
20
1

Casa stil mediteranean 5 camere, 2 bai, 235 mp,Giroc

Vă prezentăm spre vânzare o vilă individuală deosebită, finalizată în anul 2019, situată într-o zonă liniștită din Giroc, în apropiere de Unitatea Militară (aproape de benzinăria ESO). Proprietatea impresionează prin arhitectura elegantă de inspirație mediteraneană, suprafețele generoase și finisajele ...

1613 EUR/m2 | 235 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 70 mp, constructie noua, etaj 2 - Giroc
10

ID: P1284 Descopera un apartament IDEAL cu - 2 dormitoare matrimoniale; - 2 bai moderne; - 1 bucatarie versatila si - 1 living spatios. Complexul Rezidential este un punct de referinta in piata imobiliara, fie ca vorbim de CALITATEA constructiilor, a finisajelor sau ATENTIA acordata DETALIILOR. WestHub ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

AX1188 Giroc/Vatra Veche, Duplex Cu 3 Dormitoare
16

AX1188 Giroc/Vatra Veche, Duplex Cu 3 Dormitoare

OXIA The Real Estate Agency prezinta spre vanzare unitate in casa tip duplex, situata in Giroc, Vatra Veche, coplex nou de case, cu regimul de inaltime P+1E, cu suprafata terenului de 100 MP, suprafata construita de 106 MP si suprafata utila de 100 MP + terasa. Proprietatea este structurata dupa cum ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Promovat
Proprietar vand apartamente 2 camere  str. Sperantei  nr. 11, Giroc
20
17

Proprietar vand apartamente 2 camere str. Sperantei nr. 11, Giroc

Proprietar vand apartamente 2 camere, decomandate sau open space , intre 54 si 60 m2 , bloc strada Sperantei nr 11, GIroc, etaje 1-2-3 , intabulate, loc parcare cu bariera, incalzire pardoseala,, toate utilitatile , 115.000 euro ( tva inclus)

1917 EUR/m2 | 60 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Duplex 127 mp P+E, 5 camere, mobilat și utilat, zona benzinăria ESO, direct de la proprietar
19
12

De vânzare 1|2 duplex direct de la proprietar, 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lângă benzinăria ESO, la intrare în Giroc pe strada Vânătorilor, 100 metri de strada Anton Pavlovici Cehov din Timișoara. Casa se vinde mobilată și utilată, după cum se vede în imagini. Confortul termic se realizează ...

1709 EUR/m2 | 127 m2

Giroc, Timis

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Duplex superb cu 4 camere I Giroc
14
2

Duplex superb cu 4 camere I Giroc

District Real Estate vă propune spre vânzare un duplex situat în Giroc Duplexul are suprafața utilă: 119,8 mp și un teren în proprietate: cotă 252/504 Compartimentare: Parter: - Hol acces - Baie - Cameră tehnică / spațiu depozitare - Living open-space cu bucătărie - Ieșire pe terasă Etaj: - ...

1417 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

Casa in giroc cu 650 mp teren
10
2

Casa in giroc cu 650 mp teren

Casa are 3 dormitoare, bucatarie, baie, hol, debara, camera tehnica. 2 centrale termice, pe gaz si lemne. multe anexe. Constructie 1970. Racordata la toate utilitățile. Casa se afla pe strada Mureș, in Giroc. Direct de la proprietar!

1708 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere in Giroc, zona Braytim
12

Apartament 2 camere in Giroc, zona Braytim

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Braytim. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2023, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

2255 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Duplex 4 camere in Giroc. Terasa 17mp. Bucatarie inchisa
5
16

Duplex 4 camere in Giroc. Terasa 17mp. Bucatarie inchisa

Vand CASA tip duplex in Giroc, zona Sat Batran, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 110 mp + terasa de 17 mp + curte. Suprafata terenului este de 300 mp. Detalii constructie: ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tabla, ferestre ...