Promovat
Oportunitate!De vânzare Puz la pachet 11 parcele de 750 mp la pachet în Giroc, zona în dezvoltare
2
4

Ocazie! Terenuri intravilane de vânzare în Giroc zona Urseni Se vând 10 parcele de teren pentru case tip duplex și 1 parcelă pentru servicii, situate în apropiere de strada Vișinului. Detalii parcele: Suprafață parcele case duplex: 660 mp și 800 mp Suprafață parcelă servicii: 1000 mp Acces direct de ...

8,311 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartamente cu 2 camere - Complex Rezidențial | Loc de parcare | Giroc
20

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare apartamente cu 2 camere, situate într-un ansamblu rezidențial modern, cu parcare privată inclusă. Prima fază a proiectului, alcătuită din 5 blocuri, este deja finalizată, iar faza a doua se află în curs de finalizare, cu termen de predare în luna iulie. Ansamblul ...

2021 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Promovat
Teren duplex/individuala cu toate utilitatile | Braytim
5

Teren duplex/individuala cu toate utilitatile | Braytim

District Real Estate va propune spre vanzare o parcela de teren intravilan pe care se poate construi casa individuala sau duplex. Parcela este situata in Braytim, intr-o zona foarte linistita, in apropiere fiind diverse magazine si mijloace de transport in comun. Suprafata: 658mp POT: 40% REGIM DE ...

658 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere - etaj 1, la asfalt  Braytim -  Giroc
4

Apartament cu 2 camere - etaj 1, la asfalt Braytim - Giroc

REX Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, la asfalt zona Braytim Giroc. Imobilul are o suprafata utila de 47,78 mp, situat la etajul 1/3 si este compartimentat astfel: - hol acces - living cu bucatarie open space - dormitor - baie - terasa 16 mp - loc de parcare inclus in ...

1842 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Proprietar vand apartamente 2 camere  str. Sperantei  nr. 11, Giroc
20
17

Proprietar vand apartamente 2 camere str. Sperantei nr. 11, Giroc

Proprietar vand apartamente 2 camere, decomandate sau open space , intre 54 si 60 m2 , bloc strada Sperantei nr 11, GIroc, etaje 1-2-3 , intabulate, loc parcare cu bariera, incalzire pardoseala,, toate utilitatile , 115.000 euro ( tva inclus)

1917 EUR/m2 | 60 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Duplex 127 mp P+E, 5 camere, mobilat și utilat, zona benzinăria ESO, direct de la proprietar
19
12

De vânzare 1|2 duplex direct de la proprietar, 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lângă benzinăria ESO, la intrare în Giroc pe strada Vânătorilor, 100 metri de strada Anton Pavlovici Cehov din Timișoara. Casa se vinde mobilată și utilată, după cum se vede în imagini. Confortul termic se realizează ...

1709 EUR/m2 | 127 m2

Giroc, Timis

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Doar 6 apartamente in bloc. Aproape de Lidl si Penny. Mobilat si utilat!
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, in bloc nou tip vila cu 6 apartamente, curte amenajata, parter cu balcon, 53 mp utili, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie cu geam, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus, 98.500 Euro, negociabil. 0755793075

1858 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Duplex superb cu 4 camere I Giroc
14
2

Duplex superb cu 4 camere I Giroc

District Real Estate vă propune spre vânzare un duplex situat în Giroc Duplexul are suprafața utilă: 119,8 mp și un teren în proprietate: cotă 252/504 Compartimentare: Parter: - Hol acces - Baie - Cameră tehnică / spațiu depozitare - Living open-space cu bucătărie - Ieșire pe terasă Etaj: - ...

1417 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

Casa in giroc cu 650 mp teren
10
2

Casa in giroc cu 650 mp teren

Casa are 3 dormitoare, bucatarie, baie, hol, debara, camera tehnica. 2 centrale termice, pe gaz si lemne. multe anexe. Constructie 1970. Racordata la toate utilitățile. Casa se afla pe strada Mureș, in Giroc. Direct de la proprietar!

1708 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere in Giroc, zona Braytim
12

Apartament 2 camere in Giroc, zona Braytim

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Braytim. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2023, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

2255 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Duplex 4 camere in Giroc. Terasa 17mp. Bucatarie inchisa
5
16

Duplex 4 camere in Giroc. Terasa 17mp. Bucatarie inchisa

Vand CASA tip duplex in Giroc, zona Sat Batran, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 110 mp + terasa de 17 mp + curte. Suprafata terenului este de 300 mp. Detalii constructie: ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tabla, ferestre ...