Casa de vanzare
13

Casa de vanzare

Se vinde proprietate in Lugoj, strada Magnoliei numarul 32, curte comuna. Suprafata de teren atribuita imobilului este de 265 mp iar imobilul 150 mp utili. Ca si configuratie dispune de 4 camere, bucatarie, baie, hol, terasa acoperita, garaj. Ca si imbunatatiri, dispune de centrala termica pe gaz, dar ...

647 EUR/m2 | 150 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Apartament, 2 Camere, Micro 1
8
16

Apartament, 2 Camere, Micro 1

Agenția Jinnimo Concept vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Lugoj, zona Micro 1, la parterul unui bloc izolat termic. Apartamentul are o suprafață utilă de 41 mp, este semidecomandat și dispune de balcon închis, ideal pentru spațiu suplimentar de depozitare sau relaxare. Suprafață ...

1293 EUR/m2 | 41 m2

Central, Lugoj, Timis

Promovat
Casa de vanzare
20
2

Casa de vanzare

Se propune spre vanzare casa in Lugoj, strada Tapiei nr 38. Cu o suprafata de 719 mp si suprafata construita de aproximativ 360 mp, proprietatea mai beneficeaza de 500 mp extra pentru folosinta proprie. In partea din fata a casei, dispune de doua camere mari la strada, dormitor, baie, living/loc de ...

466 EUR/m2 | 320 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Afacere la cheie + spațiu comercial de vânzare
6
1

Afacere la cheie + spațiu comercial de vânzare

CasaVida Imobiliare vă propune spre vânzare o oportunitate rară pe piața din Lugoj: afacere funcțională la cheie, împreună cu spațiul comercial în care aceasta își desfășoară activitatea. Proprietatea este ideală pentru antreprenorii care își doresc un business stabil, deja poziționat în piață, cu infrastructură ...

604 EUR/m2 | 199 m2

Lugoj, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vând apartament 2 camere central
10
3

vând apartament 2 camere central

vând apartament 2 camere decomandate situat central str.Bucegi curte comună compusa din terasă, coridor,cămară alimente,baie, bucătărie mare, casa este izolată,termopane, instalație electrică nouă, încălzire centrală gaz nouă,mobilă la comandă,utilat complet preț 78000 euro negociabil.

1114 EUR/m2 | 70 m2

Lugoj, Timis

Vand casa la rosu P+M cu anexe,teren in sup.de 2877 mp.informatii la tel. ,pret 134800 euro.
6
5

Vand casa la rosu P+M cu anexe,teren in sup.de 2877 mp,casa are sup.utila de 277 mp informatii la tel. ,pret 134800 euro.

49 EUR/m2 | 2,777 m2

Lugoj, Timis

Vind casa noua P+1+M cu anexe și teren 2877mp,inf.la tel. ,pret.140000 euro negociabil.
10
14

Vind casa noua la roșu P+1+M,cu anexe,casa are sup.utila de 277 mp. și teren in suprafață de 2877mp,pret 140000 euro negociabil ,relatii la tel .

505 EUR/m2 | 277 m2

Lugoj, Timis

Schimb vand casa situata ultracentral in Lugoj cu Timisoara,variante
1
17

Vand casa sau schimb cu apartament in Timisoara , situata ultracentral in Lugoj,langa primarie,compusa din 2cam mari,hol,baie,bucatarie ,camara,pivnita 24mp,curte 80mp,94mp constructie.Locul este potrivit si pentru activitate comerciala. Intrare pietonala.Pret 110.000 . Raspund la mesaje site sau tel. ...

556 EUR/m2 | 180 m2

Central, Lugoj, Timis

Apartament ultracentral cu garaj în Lugoj
10
6

Apartament ultracentral cu garaj în Lugoj

Apartamentul este situat la parterul înalt al unui bloc de cărămidă cu curte interioară. Este format din 3 camere decomandate, bucătărie închisă, baie cu geam, cămară, 2 holuri și o terasă cu posibilitatea de a se transforma în balcon. Ușa de acces este metalică, ferestrele sunt de termopan, are parchet, ...

1069 EUR/m2 | 72 m2

Ultracentral, Lugoj, Timis

Vând apartament cu două camere Micro 5
1
1

Vând apartament cu două camere Micro 5

Vând apartament cu camere în Micro 5, Lugoj. Semidecomandat cu vederea spre parcul din Micro 5. Apartamentul nu este renovat. 62,5 mp Parter 52000 euro negociabil Ideal pentru afacere, birou sau familie cu copii. Gradinita, scoala, magazine in apropiere. Accept prima casa sau credit ipotecar. Tel: Zero ...

839 EUR/m2 | 62 m2

Lugoj, Timis

Vând spatiu Lugoj zona Ștrand
3
1

Vând spatiu Lugoj zona Ștrand

De vânzare spațiu de 67mp in Lugoj. zona Ștrand , destinat pt tratamente fizio-terapeutice

970 EUR/m2 | 67 m2

Lugoj, Timis

vand apartament in zona centala situat langa Universitatea Dragan Lugoj
7
8

Vand apartament cu 2 camere,semidecomandat 62mp situat in zona centrala,vis-a-vis de Universitatea Dragan Lugoj. Ap.este la et.4 si este compus din: bucatarie,living,balcon deschis,dormitor si baie. Dotari: -centrala proprie -geamuri termopan -clima -masina de spalat -frigider -tv -aspirator -cuptor ...

1048 EUR/m2 | 62 m2

Lugoj, Timis

Vand teren agricol si un plat in Zgribesti 1

Vand teren agricol si un plat in Zgribesti

Vand teren agricol un plat si padure in Zgribesti. !9 km de Lugoj. tel

Lugoj, Timis

Garsonieră Lugoj  preț ușor negociabil
1
6

Garsonieră Lugoj preț ușor negociabil

Se vinde garsonieră în Lugoj, în Cartierul I.T.L., etajul 4, camera este renovata, izolată termic, geamuri termopan, pe jos parchet laminat, ușă metalică, se vinde așa cum este. Dotată cu mașină de spălat, frigider, dulap și pat. Contor de curent individual, canalizare, apă și țeava de gaz este la ușă. ...

950 EUR/m2 | 10 m2

Lugoj, Timis

Vând apartament 3

Vând apartament

Apartament 2 camere ,semidecomandat, cărămida,central.

980 EUR/m2 | 50 m2

Lugoj, Timis

Vind duplex în Lugoj ,merita luat în considerare.
6
2

Vind duplex în Lugoj ,merita luat în considerare.

Vind duplex deosebit in Lugoj,4 dormitoare, 2 bai, living și bucătărie open space.Imobilul beneficiaza de toate utilitățile si este situat pe strada Decebal în zona spitalului municipal.Suprafata este de 120 mp utili constructie și teren 365mp,balcon și terasa,pretul de 185000euro TVA 21%inclus poate ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Lugoj, Timis

Apsrtament 3 camere Zona Stadion 3
5
2

Apsrtament 3 camere Zona Stadion 3

Apartament situat in Zona Stadion 3,decomandat compus din 3 camere bucatarie open space,doua bai doua balcosne din care unul deschis

780 EUR/m2 | 100 m2

Lugoj, Timis

Casa de vanzare, Lugoj
3
3

Casa de vanzare, Lugoj

Vand casa renovată complet situată in Lugoj, str.D.Bolintineanu, construită din cărămidă arsă,renovată la cheie,inclusiv acoperișul,ideală pentru o casă care caută o locuință. Compartimentare functionala-decomandata: 2 camere luminoase si bine proporționate 1 baie 1 living cu bucătărie open-space ...

882 EUR/m2 | 110 m2

Lugoj, Timis

Vand apartament in Lugoj zona Cotul Mic
10
20

Vand apartament in Lugoj zona Cotul Mic

Vand apartement decomandat in Lugoj , zona Cotu Mic, etaj Parter Apartamentul este compus din : * 3 camere decomandate + 1 dressing * 70 m2 * boxa proprie * complet izolat * centrala proprie * geamuri termopane rulouri metalice * usi interioare lemn de brad * se vinde partial mobilat Apartamentul ...

1082 EUR/m2 | 73 m2

Lugoj, Timis

Vand apartament
9
16

Vand apartament

Vând apartament cu 2 camere,etaj 2,ca anexa are beci!Suprafață este de 70 m2..Bloc izolat de cărămidă...Apartamentul se afla pe Timisorii 110,blocurile vechii militare in spatele magazinului lui Boldea!Pretul este negociabil!

786 EUR/m2 | 70 m2

Lugoj, Timis

Vand 5 hectare teren extravilan , sat Ohaba Forgaci.
2
2

Vand 5 hectare teren extravilan , sat Ohaba Forgaci.

Vand 5 hectare teren extravilan arabil sat Ohaba Forgaci , comuna Boldur , judet Timis. Pret 60000 Euro. Detalii la telefon

Lugoj, Timis

Vand 5 hectare teren arabil extravilan Ohaba Forgaci
3
4

Vand 5 hectare teren arabil extravilan Ohaba Forgaci

Vand 5 hectare teren arabil extravilan , situat in Ohaba Forgaci ,comuna Boldur,judet Timis. Pret 60000 Euro. Detalii la telefon

Lugoj, Timis

Promovat
Lugoj, apartament 2 camere, etaj 1 langa Universitatea Dragan
10
2

Vând apartament cu 2 camere în Lugoj pe Splaiul 1 Decembrie 1918 (lângă Universitatea Drăgan), bl 8 ap 5 cu access facil școli, centru, supermagazine, etaj 1, suprafață 64,96 mp., centrală proprie, izolație din polistiren EPS 80 cu grosime de 15 cm., plus un beci de circa 12 mp si balcon mare. Preț 59.500 ...

915 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Apartament cu 1 camera de vanzare
5
2

Apartament cu 1 camera de vanzare

Apartament cu 1 camera de vânzare, confort 1, etaj 4 complet utilat și mobilat. Preț 43000 euro negociabil

1194 EUR/m2 | 36 m2

Lugoj, Timis

Salvează căutarea