Promovat
Oportunitate de investitie - Teren pretabil parcelare - Mosnita - Comision 0%
8
4

Homes va propune spre vanzare teren extravilan in suprafata de 24.000 mp, situat in Mosnita Noua, cu acces direct la drumul care leaga Mosnita Noua de Albina. Datorita pozitionarii si configuratiei sale, terenul este ideal pentru parcelare, existand posibilitatea dezvoltarii unui ansamblu de locuinte ...

24,000 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex NOU aproape de Kaufland Moșnița - gata de mutare - 100mp - 4 camere
20

Ai visat la o casă modernă, cu teren generos și acces rapid către oraș? Acum ai găsit-o! Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex cu 4 camere si 2 bai, situat in Mosnita Noua, aproape de Kaufland, centura, Funshop Park Mosnita Noua. Proprietatea are o suprafata utila de 100 mp si un teren de 320 ...

1490 EUR/m2 | 100 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Mosnita Noua - Parter
5

Apartament 2 camere - Mosnita Noua - Parter

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în cadrul unui ansamblu rezidențial din Mosnita Noua, o zonă în plină dezvoltare, apreciată pentru liniște, spații verzi și acces facil către oraș. Imobilul este construit după anul 2000, din materiale premium, iar apartamentul este amplasat ...

1904 EUR/m2 | 52 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare in Mosnita Noua
15

Casa individuala de vanzare in Mosnita Noua

Apostu Estate va ofera spre vanzare o casă modernă prin calitate, tradițională prin design și ideal plasată pentru un stil de viață echilibrat! Casă nou construită (2020), în stil tradițional, la câțiva pași de oraș, dar cu toate avantajele unei locuințe autentice. Detalii: - 3 dormitoare - living-bucatarie-dining ...

2031 EUR/m2 | 128 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren 5 hectare compact, front stradal 95m, la viitorul Drum Judetean Urseni-Giroc
3
3

De vânzare teren extravilan în suprafață de 5 hectare, situat într-una dintre cele mai promițătoare zone de dezvoltare din estul Timișoarei, între Urseni - Giroc - Centura Est. Localizare & acces Poziționat direct pe drum județean Giroc - Urseni - Centura Est Front stradal generos: 95 metri La distanță ...

50,000 m2

Mosnita Noua, Timis

Case despartite prin CT.Bucatarie inchisa.Car Port.Toate Utilitatile!
10

De vanzare case despartite prin camera tehnica, pe Calea Urseni Mosnita Noua, pe parter si etaj, integral din caramida, partea din stanga este cu 5 camere si cu bucatarie open space iar cea din dreapta cu 4 camere cu bucatarie inchisa, momentan se mai poate personaliza la interior, incalzirea este prin ...

1681 EUR/m2 | 113 m2

Mosnita Noua, Timis

Propietar, vand 2 parcele casa Mosnita Noua in spate Valery. Acces usor din drumul principal.
3
31

Propietar, vand fara comision, doua parcele individuale localizate in spate la Valery 3, Acces usor si rapid fie prin drumul judetean DJ592, fie prin Calea Urseni. Zona este in continua dezvoltare, cu constructii multe pe strada si in zona. Parcelele sunt lipite . Vecini in fata, în dreapta și în stânga. ...

Mosnita Noua, Timis

Duplex cu 4 camere, 3 bai, garaj si teren de 600 mp langa Mosnita Noua
17

Disponibil pentru vanzare Duplex in apropiere de Mosnita Noua intr-o zona linistita, cu mai multe case in vecinatate. Teren de 600 mp cu gazon verde Suprafata utila de 136 mp Compartimentare: Parter = hol de acces, dormitor 1, baie, living, bucatarie inchisa, spatiu de depozitare, garaj cu poarta electrica Etaj ...

1360 EUR/m2 | 136 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex cochet, zona excelenta, drum asfaltat , toate utilitatile
13

Agentia imobiliara Primum are placerea de a va prezenta spre vanzare un duplex cu arhitectura moderna, situata intr-o zona linistita din Mosnita Noua, ideala pentru o familie care isi doreste confort si intimitate aproape de Timisoara. Proprietatea, construita in anul 2020, se remarca prin calitatea ...

1894 EUR/m2 | 85 m2

Mosnita Noua, Timis

Despartit prin camera tehnica.Disponibil imediat.Luminos.Teren generos
17

De vanzare duplex despartit prin camera tehnica, in zona Mosnita Noua pe langa noul Lidl, pe parter si etaj, cu 3 camere, bine compartimentat, luminos, disponibil imediat, finalizat, incalzire prin pardoseala, teren de 330 mp. Pret 172.000 euro Tel. 0734 744 765

1870 EUR/m2 | 92 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa individuala - smart - moderna - curte amenajata - zona TOP
13

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare o casa individuala moderna intr-o zona de TOP din Mosnita Noua ! Casa este pe parter cu acoperis tip terasa ! 3 dormitoare 2 bai mobilate si utilate bucatarie care se poate inchide usor si living open space Mai multe detalii ...

2625 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

5 camere. Utilitati. Asfalt. La 4 minute Lidl. Se preda mobilata.
20

Detalii RELEVANTE oferta : 1/2 duplex in zona Mosnita Noua, cu regim de inaltime Parter + Etaj. - suprafata utila de 130 mp plus terasa de 15 mp. - teren de 324 mp, cu front stradal de 9 m. Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis ...

1923 EUR/m2 | 130 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa individuala. 700 mp teren. Terasa mare. Suprafete generoase.
17
9

Detalii RELEVANTE oferta : - casa individuala in Mosnita Noua ,cu regim de inaltime Parter + Etaj. - suprafata utila de 197,6 mp plus terasa si balcoane in suprafata de 88,21 mp. - teren de 700 mp, cu front stradal de 17.5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida ...

658 EUR/m2 | 198 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex in Mosnita noua. Pozitie foarte buna. Se pot face 3 dormitoare
15

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in zona Mosnita Noua la 2 minute de Esso,cu regim de inaltime Parter + Mansarda. - suprafata utila de 114 mp plus terasa de 15 mp. - teren de 272 mp, cu front stradal de 7.5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, ...

1478 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex nou pe parter. Mosnita Noua. 2026
11
2

Duplex nou pe parter. Mosnita Noua. 2026

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in zona Mosnita Noua,cu regim de inaltime Parter, finalizata in 2026. - suprafata utila de 78.85 mp. - teren de 500 mp, cu front stradal de 11.5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis ...

1727 EUR/m2 | 79 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.
3

Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.

ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren in Mosnita Noua. Sunt 5 parcele pentru blocuri P + 2 + M si 10 - 12 apartamente/bloc functie de parcela. Parcele disponibile : - 1014 mp - 10 apartamente - 128 Euro/mp - 129.792 Euro; - 1057 mp - 10 apartamente - 123 Euro/mp - 130.011 Euro; - 1200 ...

1,057 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren de vanzare pentru Duplex. Toate utilitatiile.
3
1

Teren de vanzare pentru Duplex. Toate utilitatiile.

ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren pentru Duplex in Mosnita Noua. Sunt 11 parcele pentru Duplex P + 1. Modele parcele disponibile : - 600 mp - 83 Euro/mp - 49.800 Euro; - 601 mp - 83 Euro/mp - 49.883 Euro; - 616 mp - 83 Euro/mp - 51.128 Euro; - 647 mp - 83 Euro/mp - 53.701 Euro; ...

600 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex Mosnita, 4 camere, 120 mp utili, teren 400 mp - Serena 1
20
5

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita - Tip SAD FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 120 mp si teren 400 mp. Anul constructiei este 2023, structura beton, material ...

1292 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Pozitie Excelenta!Peste drum de City Mall Mosnita!
12
6

Pozitie Excelenta!Peste drum de City Mall Mosnita!

De vanzare duplex cu 4 camere cu o pozitie excelenta vizavi de City Mall Mosnita, compartimentat excelent, integral din caramida, cu incalzire prin pardoseala, la momentul actual se mai pot alege finisajele, pozele din anunt sunt din proiect similar! Pentru mai multe detalii 0734744765. Pret 165.000 ...

1435 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

Pozitie excelenta.Strada Linistita.Toate Utilitatile!!
17

Pozitie excelenta.Strada Linistita.Toate Utilitatile!!

De vanzare duplex cu 4 camere, bine compartimentat, pe parter, integral din caramida, design modern, cu incalzire prin pardoseala, se mai pot alege finisajele, gradina va fii amenajata cu gazon insamantat, sistem de irigatie cu aspersoare. Zona Mosnita Noua vizavi de Lidl si Penny, la 5 minute de mers ...

2134 EUR/m2 | 82 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Despartit prin casa scarii! Zona buna! Asfalt! Toate utilitatile!