Promovat
Duplexuri pe parter. 300 mp teren. Aproape de Valery !
13
1

Duplexuri pe parter. 300 mp teren. Aproape de Valery !

De vanzare duplexuri in Mosnita Noua pe parter, in spate la Valery cu suprafata utila de 72 mp utili si teren de 300 mp, placa de beton si izolatie cu vata, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dispune de toate utilitatile (gaz, apa, curent, canalizare, internet), preturi incepand ...

1806 EUR/m2 | 72 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament Mosnita 2 camere cu gradina de 140 mp - Cartier Asfaltat
11

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in localitate Mosnita, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, pe structura de beton si caramida . Apartamentul se afla la parterul unui bloc P+2 si dispune de o suprafata utila de 58 m², completata de o gradina de 140 mp. Proprietatea ...

1724 EUR/m2 | 58 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex Mosnita, 4 camere, 2 bai - Toate utilitatile - Drumul Boilor
14
12

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 94 mp si teren 300 mp. Anul constructiei este 2026, structura beton, material zidarie caramida. ...

1223 EUR/m2 | 94 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex pe Parter Serena 3 | Toate Utilitățile | Moșnița Veche
12

Duplex pe Parter Serena 3 | Toate Utilitățile | Moșnița Veche Vă propunem spre vânzare un duplex modern pe parter, situat în zona Serena 3, în Moșnița Veche, o locație liniștită, ideală pentru familie. Preț: 135.000 Euro Detalii proprietate: 70 mp utili 93 mp construiți 315 mp teren Front stradal ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila Deosebita Rudicica
20
1

Vila Deosebita Rudicica

OFERTA!!! Doar 339.000 IDEAL PENSIUNE sau AZIL de batrani, dar si pentru locuinta proprie, zona fiind extrem de linisitita.YouPro.ro va ofera spre vanzare vila deosebita NOUA, situata in Rudicia, foarte aproape de punctele de interes din Timisoara. Vila a fost construita de proprietar quot;ca pentru ...

1130 EUR/m2 | 300 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren Moșnița Nouă -Urseni de vânzare
10
2

Teren Moșnița Nouă -Urseni de vânzare

Vând teren intravilan 665mp front 18 m in Moșnița Nouă către Urseni ,zona în plina dezvoltare construcții aproape utilitățile aproape ,ideal casa individuală sau duplex ,Preț ,49900euro.Tel.0742143679.

665 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Parcela teren cu toate utilitatile si asfalt - Mosnita
13
5

Parcela teren cu toate utilitatile si asfalt - Mosnita

Evand Homes va prezinta spre vanzare 35 de parcele de teren intravilan pretabile pentru constructii case individuale sau duplexuri cu regim de inaltime Parter + Etaj + Mansarda in localitatea Mosnita, zona Calea Medves cu suprafate cuprinse intre 580 mp si 706 mp si cu fronturi cuprinse intre 19,36 ml ...

580 m2

Mosnita Noua, Timis

proprietar  casă individuala moșnița nouă schimb imobiliare+diferență
10
2

proprietar casă individuala moșnița nouă schimb imobiliare+diferență

proprietar vând vila exclusivistă mosnita noua langa lidl p+et teren 613mp 230m construiți 5cam din care un ap matrimonial cu baie și dresing propriu, buc cu spait living f mare 3 bai camera tehnică, clima alarmă, incalzire pardoseala centrala gaz ariston nouă, toate utilitățile poziționată f bine ...

1526 EUR/m2 | 190 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Oportunitate investitie imobiliara: etaj intreg cu 3 apartamente - Comision 0%
18
2

Evand Homes va propune spre vanzare 3 apartamente, situate in Mosnita Noua, in zona noului Lidl, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 2021, construit din beton si caramida. Proprietatile sunt amplasate la mansarda, o mansarda foarte inalta, ocupand un etaj intreg al unui imobil cu regim ...

1081 EUR/m2 | 139 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren 5 hectare compact, front stradal 95m, la viitorul Drum Judetean Urseni-Giroc
3
3

De vânzare teren extravilan în suprafață de 5 hectare, situat într-una dintre cele mai promițătoare zone de dezvoltare din estul Timișoarei, între Urseni - Giroc - Centura Est. Localizare & acces Poziționat direct pe drum județean Giroc - Urseni - Centura Est Front stradal generos: 95 metri La distanță ...

50,000 m2

Mosnita Noua, Timis

Propietar, vand 2 parcele casa Mosnita Noua in spate Valery. Acces usor din drumul principal.
3
31

Propietar, vand fara comision, doua parcele individuale localizate in spate la Valery 3, Acces usor si rapid fie prin drumul judetean DJ592, fie prin Calea Urseni. Zona este in continua dezvoltare, cu constructii multe pe strada si in zona. Parcelele sunt lipite . Vecini in fata, în dreapta și în stânga. ...

Mosnita Noua, Timis

Duplex cochet, zona excelenta, drum asfaltat , toate utilitatile
13

Agentia imobiliara Primum are placerea de a va prezenta spre vanzare un duplex cu arhitectura moderna, situata intr-o zona linistita din Mosnita Noua, ideala pentru o familie care isi doreste confort si intimitate aproape de Timisoara. Proprietatea, construita in anul 2020, se remarca prin calitatea ...

1894 EUR/m2 | 85 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa individuala - smart - moderna - curte amenajata - zona TOP
13

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare o casa individuala moderna intr-o zona de TOP din Mosnita Noua ! Casa este pe parter cu acoperis tip terasa ! 3 dormitoare 2 bai mobilate si utilate bucatarie care se poate inchide usor si living open space Mai multe detalii ...

2625 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

5 camere. Utilitati. Asfalt. La 4 minute Lidl. Se preda mobilata.
20

Detalii RELEVANTE oferta : 1/2 duplex in zona Mosnita Noua, cu regim de inaltime Parter + Etaj. - suprafata utila de 130 mp plus terasa de 15 mp. - teren de 324 mp, cu front stradal de 9 m. Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis ...

1923 EUR/m2 | 130 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa individuala. 700 mp teren. Terasa mare. Suprafete generoase.
17
9

Detalii RELEVANTE oferta : - casa individuala in Mosnita Noua ,cu regim de inaltime Parter + Etaj. - suprafata utila de 197,6 mp plus terasa si balcoane in suprafata de 88,21 mp. - teren de 700 mp, cu front stradal de 17.5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida ...

658 EUR/m2 | 198 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex in Mosnita noua. Pozitie foarte buna. Se pot face 3 dormitoare
15

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in zona Mosnita Noua la 2 minute de Esso,cu regim de inaltime Parter + Mansarda. - suprafata utila de 114 mp plus terasa de 15 mp. - teren de 272 mp, cu front stradal de 7.5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, ...

1478 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex nou pe parter. Mosnita Noua. 2026
11
2

Duplex nou pe parter. Mosnita Noua. 2026

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in zona Mosnita Noua,cu regim de inaltime Parter, finalizata in 2026. - suprafata utila de 78.85 mp. - teren de 500 mp, cu front stradal de 11.5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis ...

1727 EUR/m2 | 79 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.
3

Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.

ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren in Mosnita Noua. Sunt 5 parcele pentru blocuri P + 2 + M si 10 - 12 apartamente/bloc functie de parcela. Parcele disponibile : - 1014 mp - 10 apartamente - 128 Euro/mp - 129.792 Euro; - 1057 mp - 10 apartamente - 123 Euro/mp - 130.011 Euro; - 1200 ...

1,057 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren de vanzare pentru Duplex. Toate utilitatiile.
3
1

Teren de vanzare pentru Duplex. Toate utilitatiile.

ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren pentru Duplex in Mosnita Noua. Sunt 11 parcele pentru Duplex P + 1. Modele parcele disponibile : - 600 mp - 83 Euro/mp - 49.800 Euro; - 601 mp - 83 Euro/mp - 49.883 Euro; - 616 mp - 83 Euro/mp - 51.128 Euro; - 647 mp - 83 Euro/mp - 53.701 Euro; ...

600 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex Mosnita, 4 camere, 120 mp utili, teren 400 mp - Serena 1
20
5

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita - Tip SAD FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 120 mp si teren 400 mp. Anul constructiei este 2023, structura beton, material ...

1292 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren 7350 mp cu front stradal de 50 ml, langa Penny Mosnita Noua - ID V4784
2
2

ID intern: V4784 Teren de de vanzare in Mosnita Noua, zona Centrala FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare teren in Mosnita Noua in zona comerciala langa Penny, avand o suprafata de 7.350 mp si deschiderea de 50 ml la strada. Terenul este situat într-o zona comerciala, ceea ce înseamna ca se afla ...

7,350 m2

Mosnita Noua, Timis

Proprietate unicata in stil clasic in Mosnita Noua - ID V7206
20
5

Proprietatea aceasta unica poate deveni realitatea visului tau de-o viata, oferindu-ti o vacanta permanenta, chiar acasa! Construita pe o suprafata de 709 metri patrati, dispusa pe subsol, parter si etaj, aceasta casa se afla pe un teren de 1242 metri patrati, intr-una dintre cele mai cautate comune ...

3051 EUR/m2 | 590 m2

Mosnita Noua, Timis