Promovat
DUPLEX 4 camere aproape de asflat Mosnita Noua
12
1

DUPLEX 4 camere aproape de asflat Mosnita Noua

Duplex de vanzare intr-o zona rezidentiala linistita Descopera acest duplex modern, situat intr-o zona exclusiv rezidentiala, perfecta pentru o viata confortabila si relaxata. Proprietatea se afla pe o strada iluminata, beneficiind de toate utilitatile necesare. Detalii proprietate: - Suprafata ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex 4 camere 3 bai Toate utilitatile Mosnita
16

Duplex 4 camere 3 bai Toate utilitatile Mosnita

Duplex 4 camere 3 bai toate utilitatile Mosnita 360Grade Imobiliare va ofera spre vanzare un duplex modern, bine compartimentat, situat in Mosnita, ideal pentru o familie care isi doreste confort si liniste, cu acces facil catre oras. Detalii proprietate: Regim de inaltime P+1 Suprafata utila 110 mp Suprafata ...

1727 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex-3Cam-Mosnita Noua-Central-89MP-330 MP Teren-Terasa-160.000 Euro ! Negociabil
20

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un duplex cu 3 camere, decomandat, acesta este asezat central, la o distanta de 2 minute de Lidl-Mosnita Noua, respectiv la 10 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : Centrul Comercial din Calea Buziasului, Spitalul Judetean ...

1798 EUR/m2 | 89 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex superb cu 3 camere | Mosnita Noua | Valery 3
11
3

Duplex superb cu 3 camere | Mosnita Noua | Valery 3

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 3 camere si doua bai, situat in Mosnita Noua, in apropiere de Valery 3, M City Mosnita Noua, Anne's Event, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Duplexul are o suprafata utila de 71mp si un teren generos de 280mp. Pozele ...

1859 EUR/m2 | 71 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Duplex cu 4 camere de 115 mp utili - zona Mcity - Mosnita Noua
11

Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex cu 4 camere si 2 bai, situat in Mosnita Noua, aproape de Mcity, Auchan, Esso, Lidl, Farmacii, statie de mijloc de transport. Proprietatea are o suprafata utila de 115 mp si un teren de 272 mp, construita in 2025, pe structura de beton + caramida. Aceasta ...

1435 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex cu 4 camere - 115 mp utili - zona excelenta - Mosnita Noua
11
2

1435 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

Mosnita Noua , in spate la Mega Image , strada Domogled !!!
1
4

Mosnita Noua , in spate la Mega Image , strada Domogled !!!

Teren 670mp , front de 16ml , toate utilitaile , apa gaz , curent , canal , strada pietruita . Terenul este in Mosnita Noua , pe strada Domogled . Pret 57.000Euro negociabil , inormatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

670 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament Mosnita 2 camere cu gradina de 140 mp - Cartier Asfaltat
11

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in localitate Mosnita, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, pe structura de beton si caramida . Apartamentul se afla la parterul unui bloc P+2 si dispune de o suprafata utila de 58 m², completata de o gradina de 140 mp. Proprietatea ...

1724 EUR/m2 | 58 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren pentru casa - Mosnita Noua  , in spate la Mega Image !!!
1
9

Teren pentru casa - Mosnita Noua , in spate la Mega Image !!!

670 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren pentru duplex Vallery 3

Teren pentru duplex Vallery

Proprietar, vând teren foarte aproape de Valery Mosnita Nouă, str Olimpia, nr 18. Front stradal 20 m, are toate utilitățile. Poziție excelentă, aproape de Lidl, Penny și foarte aproape de Timișoara. 636 mp. Preț 110000 euro, negociabil.

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Casa spatioasa pentru familie | curte generoasa | liniste si intimitate
20
5

Casa individuala, perfecta pentru o familie care cauta spatiu, intimitate si confort. Evand Homes va prezinta spre vanzare, in exclusivitate, o casa individuala cu 5 camere si 3 bai, situata in cea mai buna zona din Mosnita Noua – cartier Europa, cu acces rapid catre Kaufland, Lidl, Penny si statie ...

1169 EUR/m2 | 248 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex cu 4 camere, 3 bai, garaj si teren de 600 mp langa Mosnita Noua
17

Disponibil pentru vanzare Duplex in apropiere de Mosnita Noua intr-o zona linistita, cu mai multe case in vecinatate. Teren de 600 mp cu gazon verde Suprafata utila de 136 mp Compartimentare: Parter = hol de acces, dormitor 1, baie, living, bucatarie inchisa, spatiu de depozitare, garaj cu poarta electrica Etaj ...

1360 EUR/m2 | 136 m2

Mosnita Noua, Timis

Comision 0% Teren intravilan Mosnita Noua | 764 mp | Front 22mp
5
2

Teren intravilan | Mosnita Noua 764 mp | Front 22 ml Va propunem spre vânzare un teren intravilan excelent poziționat, situat intr-o zonă liniștită și apreciată pentru construcții rezidențiale. Detalii teren: Suprafață: 764 mp Front stradal: 22 ml Teren ideal pentru construcție casă individuală ...

764 m2

Mosnita Noua, Timis

COMISION 0% Duplex Mosnita Noua| Despartit prin Camera Tehnica |110mp
12
1

Duplex modern | Moșnița Nouă | 2 dormitoare | 2 băi | Compartimentare excelentă Vă propunem spre vânzare un duplex modern, situat într-o zonă liniștită din Moșnița Nouă, ideal pentru o familie care își dorește confort, funcționalitate și intimitate. Compartimentare inteligentă: Parter: • living spațios ...

1874 EUR/m2 | 95 m2

Mosnita Noua, Timis

Comision 0% Duplex modern de vanzare în Moșnița Noua 3 camere
13
1

Duplex modern de vânzare în Moșnița Nouă – 3 camere, teren 340 mp, încălzire în pardoseală Vă prezentăm spre vânzare un duplex modern situat în Moșnița Nouă, într-o zonă în plină dezvoltare, în apropiere de Kaufland, cu acces facil către principalele puncte de interes din zonă. Proprietatea este construită ...

1511 EUR/m2 | 92 m2

Mosnita Noua, Timis

Comision 0% Duplex modern în Moșnița Noua 3 camere
12

Comision 0% Duplex modern în Moșnița Noua 3 camere

Comision 0% pentru cumparator! Duplex modern în Moșnița Nouă – 3 camere | Asfalt în fața casei Descoperă confortul unei locuințe moderne, amplasată într-una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Moșnița Nouă, aflată în plină dezvoltare. Compartimentarea eficientă, lumina naturală generoasă ...

1768 EUR/m2 | 82 m2

Mosnita Noua, Timis

5 camere. Utilitati. Asfalt. La 4 minute Lidl. Se preda mobilata.
20

Detalii RELEVANTE oferta : 1/2 duplex in zona Mosnita Noua, cu regim de inaltime Parter + Etaj. - suprafata utila de 130 mp plus terasa de 15 mp. - teren de 324 mp, cu front stradal de 9 m. Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis ...

1923 EUR/m2 | 130 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa individuala. 700 mp teren. Terasa mare. Suprafete generoase.
17

Detalii RELEVANTE oferta : - casa individuala in Mosnita Noua ,cu regim de inaltime Parter + Etaj. - suprafata utila de 197,6 mp plus terasa si balcoane in suprafata de 88,21 mp. - teren de 700 mp, cu front stradal de 17.5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida ...

658 EUR/m2 | 198 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex in Mosnita noua. Pozitie foarte buna. Se pot face 3 dormitoare
15

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in zona Mosnita Noua la 2 minute de Esso,cu regim de inaltime Parter + Mansarda. - suprafata utila de 114 mp plus terasa de 15 mp. - teren de 272 mp, cu front stradal de 7.5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, ...

1461 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex nou pe parter. Mosnita Noua. 2026
11
2

Duplex nou pe parter. Mosnita Noua. 2026

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in zona Mosnita Noua,cu regim de inaltime Parter, finalizata in 2026. - suprafata utila de 78.85 mp. - teren de 500 mp, cu front stradal de 11.5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis ...

1727 EUR/m2 | 79 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.
3

Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.

ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren in Mosnita Noua. Sunt 5 parcele pentru blocuri P + 2 + M si 10 - 12 apartamente/bloc functie de parcela. Parcele disponibile : - 1014 mp - 10 apartamente - 125 Euro/mp - 126.750 Euro; - 1057 mp - 10 apartamente - 125 Euro/mp - 132.125 Euro; - 1200 ...

1,057 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren de vanzare pentru Duplex. Toate utilitatiile.
3
1

Teren de vanzare pentru Duplex. Toate utilitatiile.

ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren pentru Duplex in Mosnita Noua. Sunt 11 parcele pentru Duplex P + 1. Modele parcele disponibile : - 600 mp - 80 Euro/mp - 48.000 Euro; - 601 mp - 80 Euro/mp - 48.000 Euro; - 616 mp - 83 Euro/mp - 51.128 Euro; - Vandut - 647 mp - 80 Euro/mp - 51.760 ...

600 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex - 4 camere - Comision 0 - M. Nouă, situat aproape de 4 benzi
11

Duplex - 4 camere - Moșnița Nouă, situat aproape de 4 benzi - imagine 1 Duplex - 4 camere - Moșnița Nouă, situat aproape de 4 benzi - imagine 2 Duplex - 4 camere - Moșnița Nouă, situat aproape de 4 benzi. 360 Grade Imobiliare vă oferă spre vânzare un duplex modern la prețul de 160.000 euro cu Comsiion ...

1720 EUR/m2 | 93 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren intravilan, 533 mp, front 20 m, toate utilitatile-Mosnita Noua
3
14

ID intern: P400 West Hub Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan cu suprafata de 533mp, front stradal 20 m, pozitionat excelent in Mosnita Noua, zona Calea Urseni . Terenul dispune de toate utilitatile in fata si de certificat de urbanism . Utilitati : -Apa -Gaz -Curent -Canalizare PRET ...

533 m2

Mosnita Noua, Timis

Salvează căutarea