Teren de vanzare cu AC pentru duplex
2

Teren de vanzare cu AC pentru duplex

Vand teren in Mosnita Noua strada Concordiei colt cu Consensului. Terenul are AC pentru duplex dar se poate construi si casa individuala. Terenul are 822 mp cu 2 fronturi.

822 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex Nou Comision 0% - 175.000 euro - 4 camere !
15

Duplex Nou Comision 0% - 175.000 euro - 4 camere !

360 Grade Imobiliare va ofera spre vanzare o locuinta noua ! Compartimentare: La Parter: 1 Birou, 1 Living, Camera Tehnică ce le Unește, 1 Baie, 1 Bucătărie La Etaj: 3 Dormitoare, 1 Baie Dotări și Facilități: Încălzire în Pardoseală Fosă Septică Curent Gaz Gresie,Parchet, Faiantă, Vopsea Lavabilă Doze ...

1496 EUR/m2 | 117 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Casa spatioasa pentru familie | curte generoasa | liniste si intimitate
20
5

Casa individuala, perfecta pentru o familie care cauta spatiu, intimitate si confort. Evand Homes va prezinta spre vanzare, in exclusivitate, o casa individuala cu 5 camere si 3 bai, situata in cea mai buna zona din Mosnita Noua – cartier Europa, cu acces rapid catre Kaufland, Lidl, Penny si statie ...

1169 EUR/m2 | 248 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren in Mosnita Noua | Toate utilitatile | Cu proiect si AC | Duplex
2
5

Favorit Estate va propune spre vanzare un teren intravilan , situat in Mosnita Noua ( zona 4 benzi catre Albina) , intr-o zona in plina dezvoltare , situat la 200 ml de drumul judetean si cu toate utilitatile in fata parcelei. Terenul se poate vinde impreuna cu Autorizatie de Constructie si Proiect ...

647 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Duplex de vanzare cu 4 camere Mosnita Noua - ID V5303
20
2

Duplex de vanzare cu 4 camere Mosnita Noua - ID V5303

ID intern: V5303 Casa cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua, zona centrala. FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + etaj+ pod, situata in Mosnita Noua, zona Central, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 120 mp si teren 250 mp. Anul constructiei ...

1375 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

COMISION 0% - Duplex 3 camere, 116 mp, in Mosnita Noua
16

COMISION 0% - Duplex 3 camere, 116 mp, in Mosnita Noua

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaje + Pod, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 116 mp si teren 275 mp. Anul constructiei este 2023, structura beton, ...

1422 EUR/m2 | 116 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa individuala, 3 camere, 140 mp Mosnita Noua
20
3

Casa individuala, 3 camere, 140 mp Mosnita Noua

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter situata in Mosnita Noua, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 140 mp si teren 660 mp. Anul constructiei este 2017, structura beton, ...

1500 EUR/m2 | 140 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex despartit prin camera tehnica - 4 camere - Mosnita
14
3

Duplex despartit prin camera tehnica - 4 camere - Mosnita

Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex despartit prin camera tehnica cu 4 camere si 2 bai, situat in localitate Mosnita. Proprietatea are o suprafata utila de 110 mp si un teren de 350 mp, construita in anul 2025, pe structura de beton si zidarie din caramida portanta. Compartimentare: - ...

1818 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

5 camere. Utilitati. Asfalt. La 4 minute Lidl. Se preda mobilata.
20

Detalii RELEVANTE oferta : 1/2 duplex in zona Mosnita Noua, cu regim de inaltime Parter + Etaj. - suprafata utila de 130 mp plus terasa de 15 mp. - teren de 324 mp, cu front stradal de 9 m. Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis ...

1923 EUR/m2 | 130 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa individuala. 700 mp teren. Terasa mare. Suprafete generoase.
17
9

Detalii RELEVANTE oferta : - casa individuala in Mosnita Noua ,cu regim de inaltime Parter + Etaj. - suprafata utila de 197,6 mp plus terasa si balcoane in suprafata de 88,21 mp. - teren de 700 mp, cu front stradal de 17.5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida ...

658 EUR/m2 | 198 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex in Mosnita noua. Pozitie foarte buna. Se pot face 3 dormitoare
15

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in zona Mosnita Noua la 2 minute de Esso,cu regim de inaltime Parter + Mansarda. - suprafata utila de 114 mp plus terasa de 15 mp. - teren de 272 mp, cu front stradal de 7.5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, ...

1478 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de 53,29 mp - Mosnita - Oportunitate
8

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de 53,29 mp - Mosnita - Oportunitate. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Mosnita, zona Albina, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, structura este din ...

1550 EUR/m2 | 53 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex nou pe parter. Mosnita Noua. 2026
11
2

Duplex nou pe parter. Mosnita Noua. 2026

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in zona Mosnita Noua,cu regim de inaltime Parter, finalizata in 2026. - suprafata utila de 78.85 mp. - teren de 500 mp, cu front stradal de 11.5 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis ...

1727 EUR/m2 | 79 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.
3

Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.

ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren in Mosnita Noua. Sunt 5 parcele pentru blocuri P + 2 + M si 10 - 12 apartamente/bloc functie de parcela. Parcele disponibile : - 1014 mp - 10 apartamente - 128 Euro/mp - 129.792 Euro; - 1057 mp - 10 apartamente - 123 Euro/mp - 130.011 Euro; - 1200 ...

1,057 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren de vanzare pentru Duplex. Toate utilitatiile.
3
1

Teren de vanzare pentru Duplex. Toate utilitatiile.

ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren pentru Duplex in Mosnita Noua. Sunt 11 parcele pentru Duplex P + 1. Modele parcele disponibile : - 600 mp - 83 Euro/mp - 49.800 Euro; - 601 mp - 83 Euro/mp - 49.883 Euro; - 616 mp - 83 Euro/mp - 51.128 Euro; - 647 mp - 83 Euro/mp - 53.701 Euro; ...

600 m2

Mosnita Noua, Timis

Proiect modern, 4 camere, finisaje la alegere, Mosnita Noua
15

Proiect modern, 4 camere, finisaje la alegere, Mosnita Noua

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 94 mp si teren 287 mp. Anul constructiei este 2025, structura beton, material ...

1649 EUR/m2 | 94 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Comision 0% Duplex in Mosnita de 86 mp utili - Zona Noul Lidl
17
3

Comision 0% Duplex Mosnita de 86 mp utili in super pozitie - Zona Noul Lidl. FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita Noua, zona Noul Lidl, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 86 mp si teren 250 mp. Anul constructiei este ...

1686 EUR/m2 | 86 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex 4 camere si 2 bai - Mosnita Noua - toate utilitatile
12
8

Duplex 4 camere si 2 bai - Mosnita Noua - toate utilitatile

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Mosnita Noua, zona Central, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 70 mp si teren 250 mp. Anul constructiei este 2024, structura beton, material ...

1928 EUR/m2 | 70 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren  mosnita strada romanesti