Promovat
PUZ aprobat 6159mp Mosnita Noua, Calea Urseni - 80 apartamente
4

Renaissance Estate va ofera spre vanzare un PUZ format din 5 parcele pentru locuinte colective, 6159mp total, situat in Mosnita Noua, cu acces direct de la asfalt de pe Calea Urseni. 1.  1091mp, S+P+3E cu spatii comerciale la parter, POT 40%, CUT 1,6 2.  1192mp, S+P+3E cu spatii comerciale la parter, ...

6,159 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Comision 0% Casa individuala Mosnita in stil Neoromanesc cu 202 mp utili!
20
3

Comision 0%- Casa individuala Mosnita Noua in stil Neoromanesc cu 202 mp utili! FOXFORT propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 7 camere, cu o suprafata utila de 202 mp si teren 670 mp. Anul constructiei este ...

1475 EUR/m2 | 202 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex Parter, 4 camere, asfalt, Mosnita Noua
6

Duplex Parter, 4 camere, asfalt, Mosnita Noua

De vânzare duplex Parter - 4 camere în Moșnița Nouă - Acces direct la asfalt! Caracteristici generale: Suprafață utilă: 96 mp + terase de 20 mp Teren: 387 mp Complet împrejmuit Trotuare amenajate Compartimentare: 3 dormitoare spațioase 2 băi moderne Living luminos și generos Bucătărie inchisa Facilități ...

1667 EUR/m2 | 96 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex Nou Comision 0% - 175.000 euro - 4 camere !
15

Duplex Nou Comision 0% - 175.000 euro - 4 camere !

360 Grade Imobiliare va ofera spre vanzare o locuinta noua ! Compartimentare: La Parter: 1 Birou, 1 Living, Camera Tehnică ce le Unește, 1 Baie, 1 Bucătărie La Etaj: 3 Dormitoare, 1 Baie Dotări și Facilități: Încălzire în Pardoseală Fosă Septică Curent Gaz Gresie,Parchet, Faiantă, Vopsea Lavabilă Doze ...

1496 EUR/m2 | 117 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Comision 0% Apartament 2 camere cu gradina + Cartier Asfaltat - Mosnita
18

Evand Homes ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere, situat in localitatea Mosnita, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, pe structura de beton si caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc P+2 si dispune de o suprafata utila de 58 m², completata de o gradina de ...

1698 EUR/m2 | 58 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament luminos, liniste + spatiu — gata sa te muti fara batai de cap
15
1

Evand Homes ofera spre vanzare in exclusivitate 4 apartamente cu 2 camere, situat in localitate Mosnita, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, pe structura de beton si caramida. Apartamentele se afla la etajul 1 sau 2 intr-un bloc P+2 si dispun de o suprafata utila de 58,5 m², completata de un ...

1564 EUR/m2 | 59 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex 4 camere - Izolat fonic - Pozitie excelenta Mosnita
20
4

Duplex 4 camere - Izolat fonic - Pozitie excelenta Mosnita

Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex cu 4 camere si 2 bai, situat in Mosnita Noua zona cartier Serena/drumul Boilor, aproape de noul Lidl .Proprietatea are o suprafata utila de 108 mp si un teren de 306 mp, construita in anul 2025, pe structura de beton. Compartimentare: - Parter: bucatarie ...

1759 EUR/m2 | 108 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex modern | 4 camere | finisaje premium | confort si stil | Mosnita
13

O locuinta moderna, realizata cu materiale de calitate si gandita pentru confort peste medie. Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex cu 4 camere si 2 bai, situat in localitatea Mosnita in zona Drumul Boilor, aproape de noul Lidl. Proprietatea are o suprafata utila de 100,5 mp si un teren de 290 ...

1681 EUR/m2 | 101 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
19

Evand Homes ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere, situat in localitatea Mosnita, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, pe structura de beton si caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc P+2 si dispune de o suprafata utila de 58,5 m², completata de o gradina de ...

1667 EUR/m2 | 59 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex Mosnita 4 camere cu toate utilitatile - zona Drumul Boilor
18

Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex cu 4 camere si 2 bai, situat in localitatea Mosnita Noua, aproape de noul Lidl din zona Drumul Boilor. Proprietatea are o suprafata utila de 105 mp si un teren de 300 mp, construita in 2025, pe structura de beton+caramida. Utilitati: apa, gaz, curent, canalizare, ...

1667 EUR/m2 | 105 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex 5 camere - 365 mp teren - Asfalt - Pozitie ideala Mosnita
19
1

Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex Parter+Etaj+Pod cu 5 camere, 2 bai si 2 dressing-uri situat in localitatea Mosnita, zona Berlin, aproape de Lidl, Penny si statie de transport in comun. Proprietatea are o suprafata utila de 114,2 mp si un teren de 365 mp, construita in anul 2025, pe structura ...

1707 EUR/m2 | 114 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex despartit prin camera tehnica - 4 camere - Mosnita
14
3

Duplex despartit prin camera tehnica - 4 camere - Mosnita

Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex despartit prin camera tehnica cu 4 camere si 2 bai, situat in localitate Mosnita. Proprietatea are o suprafata utila de 110 mp si un teren de 350 mp, construita in anul 2025, pe structura de beton si zidarie din caramida portanta. Compartimentare: - ...

1818 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex 4 camere, despartit prin camera tehnica - 378 mp teren - Mosnita
18

Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex plan parter cu 4 camere si 2 bai, situat in Mosnita Noua, aproape de statie de mijloc de transport. Proprietatea are o suprafata utila de 106 mp si un teren de 378 mp, construita in 2026, pe structura de beton + caramida. Compartimentare: - Parter: hol, ...

1651 EUR/m2 | 106 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex Spatios si Modern in Mosnita Noua | Predare La Cheie 145.000 E
10

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un duplex modern, situat in Mosnita Noua, finalizat in anul 2026, ideal pentru cei care isi doresc o locuinta noua pe care sa o personalizeze exact dupa propriul gust. Imobilul se preda la cheie, iar in aceasta etapa aveti posibilitatea de a va alege ...

1686 EUR/m2 | 86 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament 3 camere de vânzare   Moșnița Nouă, zonă excelentă
11

Apartament 3 camere de vânzare Moșnița Nouă, zonă excelentă

Proprietar, vand: Apartament 3 camere de vânzare Moșnița Nouă, zonă excelentă Oportunitate ideală pentru locuință proprie sau investiție! Se vinde apartament situat în Moșnița Nouă, la doar 100 m de strada principală, cu asfalt până în fața blocului. Zonă liniștită, dar foarte bine conectată. Localizare ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

Mosnita Noua, Timis

Vand parcela duplex Mosnita-Noua
3

Vand parcela duplex Mosnita-Noua

Vand parcela de teren pentru locuinte in Mosnita noua.Urbanism scos. Este destinat pt construirea de duplex. Zona este in curs de dezvoltare,sunt case in apropiere Terenu are 764 mp Front stradal 27 m Proprietar!sunati pe whatsapp!nu ma aflu in tara

765 m2

Mosnita Noua, Timis

Case individuale noi, P+E, în Moșnița Nouă, locații excelente, comision 0%
20
5

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, 2 case individuale noi, deosebite, situate în localitatea Moșnița Nouă, lângă Timișoara, într-o zonă foarte bună și accesibilă. Fiecare casă, cu o suprafață utilă de 141 mp utili, a fost construită în anul 2024, pe un teren de 632 mp, ...

1879 EUR/m2 | 141 m2

Mosnita Noua, Timis

De vanzare duplex situat in Mosnita Noua - LIDL 148000
5

De vanzare duplex situat in Mosnita Noua - LIDL 148000

De vanzare duplex situat in Mosnita Noua - LIDL, aproape de statia de autobuz, suprafata teren de 370mp, cu acces auto in curte , suprafata utila de 93mp, format din living, bucatarie, 2 bai, 2 dormitoare, terasa, pod, cu utilitati: apa, gaz, curent , fosa septica ecologica. Pretul este 148000 euro negociabil ...

1591 EUR/m2 | 93 m2

Mosnita Noua, Timis

De vanzare duplex în Mosnita Nouă aproape de Mega Image si Lidl 172000 euro negociabil
17

De vanzare duplex în Mosnita Nouă, aproape de Mega Image, si statie de autobuz, Parter+Etaj, suprafață teren 275 mp, suprafață utilă 115 mp, compartimentare astfel: la parter: bucătărie spațioasă, living cu acces pe terasă, baie cu duș; la etaj: 3 dormitoare, baie generoasă cu cadă și cu duș. Sunt incluse ...

1496 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

De vanzare duplex in Mosnita Noua aproape de LIDL 129000
8

De vanzare duplex in Mosnita Noua aproape de LIDL 129000

De vanzare duplex in Mosnita Noua , aproape de LIDL si de statie de autobuz, parter si etaj, 170mp teren, 85mp suprafata utila, format din living, bucatarie, baie, 2 dormitoare, baie la etaj, cu toate utilitatile: apa, gaz, curent, canalizare, pretul la cheie este de 129000 euro negociabil

1518 EUR/m2 | 85 m2

Mosnita Noua, Timis

De vanzare duplex in Mosnita Noua Serena 3 119000 euro
3
4

De vanzare duplex in Mosnita Noua Serena 3 119000 euro

De vanzare duplex in Mosnita Noua Serena 3, pe parter, 250mp teren, 74 mp suprafata utila, format din living, bucatarie, 2 dormitoare, baie, cu toate utilitatile: apa, gaz, curent, canalizare, pretul la cheie este de 119000 euro negociabil

1608 EUR/m2 | 74 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
De vanzare duplex 4 camere in Mosnita Noua  135000 euro
3

De vanzare duplex 4 camere in Mosnita Noua 135000 euro

De vanzare duplex in Mosnita Noua , aproape de statie de autobuz, parter si etaj, 300mp teren, 100mp suprafata utila, format din living, bucatarie, baie la parter, 3 dormitoare, baie la etaj, cu toate utilitatile: apa, gaz, curent, canalizare, pretul la cheie este de 135000 euro negociabil

1350 EUR/m2 | 100 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex de vanzare
5

Duplex de vanzare

Duplex despărțit prin garaj de Vânzare Direct de la proprietar toate Utilități , 110m util , Teren : 320m 3 Dormitoare 1 Dressing Living Bucătărie Închisă 2 Băi terasă cu structură de beton și acoperiș de țiglă acces pod cărămidă poroterm portantă 25cm izolație exterioară cu polistiren ...

2082 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Vănd 1 2 duplex in Mosnita Veche
8
6

Vănd 1 2 duplex in Mosnita Veche

Proprietar ,vand 1 2 duplex in Mosnita Veche, la gri Constructie pe parter care e prevazuta urmatoarele spatii utile: hol, living room, bucatarie spatioasa, doua dormitoare, grup sanitar , cămara., terasa . Casa e pregatita pentru finisaje. Incalzirea in pardoseala Suprafata totala teren si casa ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

Mosnita Noua, Timis

Salvează căutarea