Promovat
Duplexuri pe parter. 300 mp teren. Aproape de Valery !
13
1

Duplexuri pe parter. 300 mp teren. Aproape de Valery !

De vanzare duplexuri in Mosnita Noua pe parter, in spate la Valery cu suprafata utila de 72 mp utili si teren de 300 mp, placa de beton si izolatie cu vata, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dispune de toate utilitatile (gaz, apa, curent, canalizare, internet), preturi incepand ...

1806 EUR/m2 | 72 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex modern cu 4 camere si 3 bai | Mosnita Noua | VALERY
13

Duplex modern cu 4 camere si 3 bai | Mosnita Noua | VALERY

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 4 camere si 3 bai, situat in Mosnita Noua, foarte aproape de VALERY, Lidl, Casa Domniței si multe alte puncte de interes. Duplexul se desfasoara pe o suprafata utila de 110mp și este amplasata pe un teren de 310mp. Compartimentarea ...

1727 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren de vanzare, Mosnita-Noua, Timis
6
1

Teren de vanzare, Mosnita-Noua, Timis

Albina - Mosnita-Noua - Buzias - Timisoara Pret: 80 euro mp Suprafata : 18.600 mp sau posibilitate de dezmembrare pentru 5.000 mp Descoperiți oportunitatea perfectă de a investi într-un teren agricol excepțional, situat în pitoreasca localitate Albina. Cu o suprafață generoasă de 18.600 mp, acest ...

18,600 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.
3

Teren de vanzare pentru blocuri. Utilitati.

ImoPuls va propune spre vanzare parcele de teren in Mosnita Noua. Sunt 5 parcele pentru blocuri P + 2 + M si 10 - 12 apartamente/bloc functie de parcela. Parcele disponibile : - 1014 mp - 10 apartamente - 128 Euro/mp - 129.792 Euro; - 1057 mp - 10 apartamente - 123 Euro/mp - 130.011 Euro; - 1200 ...

1,057 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% | Casa individuala Mosnita Noua | Ideal pentru Familie
16

COMISION 0% pentru cumparator Va propunem spre vanzare o casa individuala situata in Mosnita Noua, zona strazii Graurelui, intr-o zona linistita, in plina dezvoltare. Proprietatea dispune de un teren generos de 600 mp si o suprafata utila de 119 mp, fiind ideala pentru o familie care isi doreste spatiu ...

2101 EUR/m2 | 119 m2

Mosnita Noua, Timis

Terenuri  intre 650- 1013 mp  Mosnita Veche
17
2

Terenuri intre 650- 1013 mp Mosnita Veche

Terenurile cu suprafete cuprinse intre 650 si 1013 mp sunt situate intr-o zona foarte linistita in apropiere de padurea Bistra. Utilitati ;curent, apa si gaz - in fata parcelelor .

650 m2

Mosnita Noua, Timis

Terenuri zona  MOSNITA NOUA -  ALBINA .
20
5

Terenuri zona MOSNITA NOUA - ALBINA .

Terenurile cu suprafete intre 600 si 850 mp sunt situate la iesirea din Mosnita Noua catre Albina. Dispun de drumuri pietruite si curent . Se lucreaza in zona la reteaua de apa.

646 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex despartit prin camera tehnica P+1
20

Duplex despartit prin camera tehnica P+1

360gradeimobiliare va propune spre vanzare un duploex P+E Suprafață utilă: Aproximativ 124 mp Suprafață teren: Aproximativ 350 mp Compartimentare: Parter: Hol de acces, baie, dormitor birou, living open space cu bucătăria și loc de dining, ieșire pe terasă, cameră tehnică (prin care se desparte efectiv ...

1331 EUR/m2 | 124 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex despartit prin cam. tehnica /  Toate utilitatile
20

Duplex despartit prin cam. tehnica / Toate utilitatile

Duplex modern, spațios și eficient – confort pentru întreaga familie! 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un duplex deosebit, proiectat inteligent și construit cu materiale de calitate, ideal pentru cei care își doresc liniște, spațiu și acces facil la utilități. Localizare excelentă – imobilul ...

1667 EUR/m2 | 105 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren de vanzare!
3

Teren de vanzare!

Voog development va propune spre vanzare un teren situat in Mosnita noua, in spatele complexului comercial. Distanta din complex pana in fata parcelei este de 1,5km, distanta fata de utilitati este de 200ml. Zona este in plina dezvoltare, si usor accesibila, strazile sunt pietruite si se lucreaza intens ...

665 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren – Mosnita Noua lipit de Centura Timisoara Sud

Teren – Mosnita Noua lipit de Centura Timisoara Sud

Vă propun spre vânzare teren – Moșnița Nouă, lipit de Centura Timișoara Sud Locație strategică, cu acces rapid către oraș și principalele artere Suprafață: 11.000 mp Preț total: 275.000 € Preț/mp: 25 €/mp ✅ Comision 0% Oportunitate excelentă pentru: ️ dezvoltare rezidențială Zonă în continuă ...

11,000 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren Casa   Duplex Mosnita
5
9

Teren Casa Duplex Mosnita

Direct de la proprietar ! Parcele pentru Duplex în Moșnița Nouă Proiect și Autorizație Incluse! sau Parcela pentru casa individuală Oportunitate unică! Detalii: Suprafață: P1 - 655 mp parcela P2 - 627 mp P3- 533 mp P4 - 508 mp P5 - 561 mp Proiect și autorizație incluse economisiți ...

600 m2

Mosnita Noua, Timis

Proprietar, casă individuală P+1E+pod, 4 dormitoare, 4 băi, teren 600m
10
1

Se vinde direct de la proprietar o casă individuală P + 1E + pod, cu teren de 600mp, în Moșnița Nouă, zona Calea Medveș sala de sport bazin înot, mai precis pe Strada Cedrului. Încălzire cu centrală pe gaz și calorifere, curent trifazic, apă de la rețea, apă foraj pentru udat, iluminat full LED ...

1795 EUR/m2 | 200 m2

Mosnita Noua, Timis

Proprietar vand Constructie solida noua Depozit de arhiva
10
13

Proprietar vand Constructie solida noua Depozit de arhiva

Proprietar vand in Mosnita Noua, in spate la Valery 3 si Funshop Park de langa LIDL; Constructie depozit (momentan arhiva) in suprafata de 105 mp, format din spatiu de depozitare cu rafturi metalice solide, ventilatie si recuperator de caldura, aere conditionat, 2 birouri, unul la parter, altul la mansarda, ...

1133 EUR/m2 | 105 m2

Mosnita Noua, Timis

Proprietar vand constructie solida se poate modifica in Casa
6
20

Proprietar, vand constructie, in spate la Valery 3 si City Mall langa LIDL, cu suprafata de 105 mp, din caramida poroterm de 35 cm cu izolatie de 10 cm, cu 1 baie , 1 birou la parter si 1 camera la mansarda.Parcela are latimea de 25 m, iar suprafata terenului este de 637 mp, cu destinatie CONSTRUCTIE ...

1133 EUR/m2 | 105 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex 3 camere | Toate utilitatile | Teren generos | Zona excelenta
10
1

Favorit Estate va propune spre vanzare duplexuri pe parter, impartite in doua apartamente, situate in Mosnita Noua intr-o zona foarte buna in spatele salii de evenimente Valery, la aprox. 500ml de asfalt. Duplexurile sunt cu regim de inaltime parter + pod si beneficiaza de curte generoasa (312mp per ...

1806 EUR/m2 | 72 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren pentru bloc cu proiect si Autorizatie de Construire
9
5

Teren pentru bloc cu proiect si Autorizatie de Construire

Vand teren pentru bloc cu proiect si Autorizatie de construire pentru 8 apartamente(4 apartamente si 4 sad-uri) situat in Mosnita Noua aproape de Calea Urseni. Mai sunt disponibile inca un proiect de 8 apartamente si doua de 12 apartamente. In total proiectul are 40 de apartamente(20 apartamente si 20 ...

Mosnita Noua, Timis

Autorizatie la zi, teren cu proiect pentru 16 apartamente
4

Autorizatie la zi, teren cu proiect pentru 16 apartamente

Vand teren in suprafata totala de 1626mp cu proiect si Autorizatie de construire la zi pentru 16 apartamente situat in Mosnita Noua, aproape de Calea Urseni.

Mosnita Noua, Timis

Teren pentru casa, Mosnita la intrare dinspre Timisoara
3
3

Teren pentru casa, Mosnita la intrare dinspre Timisoara

Vand teren pentru casa in suprafata de 538mp, situat in Mosnita Noua la intrare dinspre Timisoara, strada Dognecea, aproape de urcarea pe centura, Hornbach, Kaufland, Lidl etc. In pret sunt incluse toate utilitatiile, apa, gaz, curent, canalizare, asfalt, iluminat stradal, trotuare.

Mosnita Noua, Timis

Duplex despărțit 155.000€ Toate utilitatile
16
2

Duplex despărțit 155.000€ Toate utilitatile

Vand duplex superb,direct de la proprietar situat într-o zonă excelentă! Suprafață utilă: 92 mp Teren: 271 mp UTILITĂȚI: ✔ Gaz ✔ Apă ✔ Curent / Canalizare ✔ Iluminat stradal ✔ Drum pietruit Structură & Construcție: Cărămidă Porotherm Tâmplărie PVC Încălzire în pardoseală Gard frontal din ...

1685 EUR/m2 | 92 m2

Mosnita Noua, Timis

chiosc pvc container toneta spatiu comercial
4
2

chiosc pvc container toneta spatiu comercial

Ocazie, vand chiosc PVC, geamuri mari 3 camere fațada si o laterala , Inaltime 2,3 M, Lungime 4 M, Latime 3 M,doua usi de acces,, geam batant pentru servire, acoperis panouri sandwichi, jgheaburi,burlane, instalatie electrica, tablou electric, camere supraveghere 4 mp, parchet laminat, mentionez ca nu ...

338 EUR/m2 | 13 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa Insiruita 100.000 Euro 3 camere / 2 bai
11
4

Casa Insiruita 100.000 Euro 3 camere / 2 bai

Casă înșiruită modernă – 3 camere, 2 băi – Moșnița Veche Preț: 100.000 € Îți dorești o locuință primitoare, modernă și gata de mutat? ✨ Această casă înșiruită din Moșnița Veche este alegerea perfectă pentru tine și familia ta! ‍‍‍ An construcție: 2023 Suprafață utilă: 71,3 mp Suprafață teren: 121 ...

1408 EUR/m2 | 71 m2

Mosnita Noua, Timis

Teren extravilanMosnita Noua 10000mp
5
7

Teren extravilanMosnita Noua 10000mp

Vand teren 10000 mp (2x5000mp)Mosnita Noua, in spate la Lidl si Stay Fit Gym Mosnita,2 fronturi. In imediata apropiere exista case construite, terenuri parcelate

10,000 m2

Mosnita Noua, Timis

Vand teren 11900 mp  la Mosnita Noua 7

Vand teren 11900 mp la Mosnita Noua

Terenul in suprafata de 11900mp se afla aproape de parcul cu panouri solare, in tarla A745. Pretul este de 16 euro mp.

11,900 m2

Mosnita Noua, Timis

Salvează căutarea