Promovat
Duplex Superb în Moșnița Nouă, lângă M.City LOCAȚIE EXCELENTĂ! Comisio
12

Duplex Superb în Moșnița Nouă, lângă M.City LOCAȚIE EXCELENTĂ! Comision 0% 360grade Imobiliare vă oferă spre vânzare un duplex situat într-o zonă excelentă din Moșnița Nouă, foarte aproape de M.City și toate facilitățile necesare: magazine, școli, mijloace de transport. O locație ideală pentru familii ...

1421 EUR/m2 | 95 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
7

Dulpex Calea Medveș 4 camere, 2 băi | Moșnița Nouă | Stradă asfaltată 360GRADE IMOBILIARE vă propune spre vânzare un duplex modern P+1, situat într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare din Moșnița Nouă, pe Calea Medveș, cu acces direct de pe drum asfaltat. Locuința este ideală pentru familiile care ...

1543 EUR/m2 | 94 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren de vanzare cu AC pentru duplex
2

Teren de vanzare cu AC pentru duplex

Vand teren in Mosnita Noua strada Concordiei colt cu Consensului. Terenul are AC pentru duplex dar se poate construi si casa individuala. Terenul are 822 mp cu 2 fronturi.

822 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren Industrial de Vânzare PUZ Finalizat, Locație Strategică!
3

Se oferă spre vânzare teren industrial cu locație strategică, situat într-o zonă excelentă, în apropierea viitoarei descărcări de pe autostrada spre Belgrad, ideal pentru dezvoltări industriale sau logistice. Terenul are o suprafață de 1.887 mp și un front stradal de 29 metri liniari. PUZ-ul este finalizat, ...

1,887 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa individuala - posibilitate afacere service - mobilat lux - zona excelenta
6
1

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va oferi spre vanzare o casa individuala intr-o zona excelenta din Mosnita Noua ! Casa are 4 dormitoare foarte mari , o anexa generoasa in curte si un garaj cu doua intrari - ideal pt inchiriere sau afacere ! Casa dispune de toate utilitatile si asfalt ...

963 EUR/m2 | 400 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa individuala - zona excelenta - mobilata - curte amenajata superb - iaz
6
3

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va oferi spre vanzare o casa individuala intr-o zona excelenta din Mosnita Noua ! - Living, Dining + Bucatarie open space, - Dressing room la etaj in camera separata fata de cele 3 dormitoare de la etaj - 2 balcoane generoase fata spate - Terasa generoasa ...

1359 EUR/m2 | 220 m2

Mosnita Noua, Timis

Comision 0 - Duplex modern - toate utilitatile - asfalt - terasa 20 mp
9
1

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare 1 2 duplex situat in Mosnita Noua. Tipologia este P+1+POD. Duplexul este decomandat si are urmtoarea compartimentare : Parter : hol acces, baie, camera tehnica, living, bucatarie, terasa Etaj : dormitor matrimonial cu baie proprie, ...

1496 EUR/m2 | 117 m2

Mosnita Noua, Timis

Serena 1 - Duplex mobilat utilat - bucatarie inchisa
17

Serena 1 - Duplex mobilat utilat - bucatarie inchisa

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare 1 2 duplex situat intr-o locatie excelenta din Mosnita Noua. Tipologia este P+M Duplexul este decomandat si are urmatoarea compartimentare : Parter : hol acces, baie, living, bucatarie separata, camara, terasa Etaj : 2 dormitoare, ...

1957 EUR/m2 | 94 m2

Mosnita Noua, Timis

Zona NOUL LIDL - Duplex modern - personalizare interioara
6

Zona NOUL LIDL - Duplex modern - personalizare interioara

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un duplex modern situat in Mosnita Noua. Tipologia este P+1. Duplexul este decomandat si are urmatoarea compartimentare : Parter : hol acces, baie, living, bucatarie, terasa Etaj : doua dormitoare, baie. Mai multe detalii tel ...

1856 EUR/m2 | 84 m2

Mosnita Noua, Timis

Zona M City - Duplex 4 camere - personalizare interioara
10

Zona M City - Duplex 4 camere - personalizare interioara

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un duplex modern situat intr-o locatie excelenta din Mosnita Noua. Tipologia este P+M. Duplexul este decomandat si are urmatoarea compartimentare : Parter : hol acces, baie, camera tehnica, living, bucatarie, terasa Mansarda : ...

1478 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex locatie excelenta - langa 4 benzi - canalizare - 3 bai - doua balcoane
17

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un duplex situat intr-o locatie excelenta din Mosnita Noua. Tipologia este P+1+POD. Duplexul este decomandat si are urmatoarea compartimentare : Parter : hol acces, baie, living, bucatarie Etaj : 3 dormitoare, 2 bai, 2 balcoane. Dispune ...

1682 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex despartit prin camera tehnica - 2 dormitoare - 2 bai - zona foarte buna - doua fronturi strad
13

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va oferi spre vanzare un duplex deosebit, despartit prin camera tehinca intr-o locatie foarte buna din Mosnita Noua ! Parter : living cu bucatarie open space cu un spatiu foarte generos , baie si camera tehnica ! Etaj : 2 dormitoare si baie ! Materiale ...

1953 EUR/m2 | 87 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament 2 camere - decomandat - mobilat utilat - balcon - incalzire in pardoseala
12
3

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament complet mobilat si utilat situat in Mosnita Noua. Situat la etajul 1 1, intr-o cladire noua, cu un numar redus de apartamente, acest spatiu ofera 2 camere decomandate, o suprafata utila de 53 mp, la care se adauga un ...

1847 EUR/m2 | 53 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex  generos - zona foarte buna - 3 dormitoare
8

Duplex generos - zona foarte buna - 3 dormitoare

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va oferi spre vanzare un duplex foarte bine facut in apropiere de M city ! Parter : Living si bucatarie open space + baie cu dus ! Etaj : 3 dormitoare + baie Suprafata utile 110 mp ! Utilitati: apa, gaz, curent , fosa septica Mai multe detalii la ...

1500 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex ocupabil imediat - toate utilitatile - zona excelenta - mobilat utilat
12

Agentia imobiliara PRIMUM va propune spre vanzare 1 2 DUPLEX spatios situat in Mosnita Noua. Tipologia este P+1 Duplexul est decomandat si are ur,atoarea compartimentare: PARTER: hol acces, baie,dormitor, bucatarie open space, living, terasa, subsol, camera tehnica (exterior). ETAJ: 2 dormitoare ...

1099 EUR/m2 | 150 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex modern - posibilitate alegere finisaje- materiale premium
10

Agentia Imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un duplex deosebit situat in Mosnita Veche. Tipologia este P+1+POD. Duplexul este decomandat si are urmatoarea compartimentare : Parter : hol acces, baie, bucatarie, living, terasa Etaj : 3 dormitoare, baie, acces in pod. Duplexul ...

1705 EUR/m2 | 105 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex 3 camere,87 mp utili, 320 mp teren, terasa 16 mp -  Mosnita Noua
9

Duplex 3 camere,87 mp utili, 320 mp teren, terasa 16 mp - Mosnita Noua

ID Intern: P1432 Despartit prin camera tehnica WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa, cu 3 camere, 87 mp utili, 320 mp teren, anul constructiei 2025, situat in Mosnita Noua. - 2 Nivele - Suprafata teren 320 mp - Front stradal 11 mp - Teren liber 215 mp - Suprafata utila 87 mp - Terasa 16 - ...

1954 EUR/m2 | 87 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex pe parter - 4 camere - spatiu mare - terasa - aproape de drumul cu 4 benzi
8
1

Agenita imobiliara PRIMUM are placerea de va oferi spre vanzare un duplex pe parter intr-o locatie buna cu comunitate in formare, foarte aproape de drumul principal. Duplexul dispune de 3 dormitoare , 2 bai si living cu bucatarie open space cu spatiu generos ! Pretul 120.000 Euro plus TVA Mai multe ...

1692 EUR/m2 | 86 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex pe parter - 4 camere - zona buna - suprafete generoase
11
1

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va oferi spre vanzare un duplex spatios si bine compartimentat, situat intr-o zona accesibila si in plina dezvoltare din Mosnita Veche, pe o strada inchisa ! Proprietatea dispune de 3 dormitoare confortabile, 2 bai moderne si un living generos cu bucatarie ...

1666 EUR/m2 | 90 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex pe plan -  4 camere - toate utilitatile
9
2

Duplex pe plan - 4 camere - toate utilitatile

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un duplex pe plan situat in Mosnita Noua. Tipologia este P +POD. Duplexul este decomandat si are urmatoarea compartimentare : hol acces, 3 dormitoare, 2 bai, living, bucatarie, terasa, acces in pod. Dispune de toate utilitatile. Mai ...

1686 EUR/m2 | 86 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex toate utilitatile - personalizare interioara - zona excelenta - bucatarie inchisa
6

Agentia imbiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un duplex modern situat in Mosnita Noua. Tipologia este P+1. Duplexul este decomandat si are urmatoarea compartimentare : Parter : hol acces, baie, living, bucatarie, terasa. Etaj : doua dormitoare, baie. 135 000 de euro - la alb 145 ...

1686 EUR/m2 | 86 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex in constructie -  zona excelenta - toate utilitatile - posibilitate alegere finisaje
6

Duplex in constructie - zona excelenta - toate utilitatile - posibilitate alegere finisaje

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un duplex intr-o zona excelenta din Mosnita Noua ! 4 dormitoare si living cu bucatarie open space ( exista si varianta cu bucutaria inchisa ) , doua bai ! Toate utilitatile ( apa, gaz, canalizare , iluminat stradal ) Mai multe ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex langa centura -  spatii generoase- zona f buna
7

Duplex langa centura - spatii generoase- zona f buna

Agentia imobiliara Primum are placerea de a va oferi spre vanzare un duplex intr-o locatie excelenta in Mosnita Noua, in spate la Kaufland aproape de centura ! Parter : Living, dinning , baie si o bucatarie inchisa ( suprafete foarte generoase ) Etaj : 3 dormitoare si o baie ! Inca se mai pot alege ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex, 4 camere, 115mp utili, 350 mp teren, garaj -  Mosnita Noua
3
1

Duplex, 4 camere, 115mp utili, 350 mp teren, garaj - Mosnita Noua

ID:P1382 ️ NEW QUEST UNLOCKED: Duplex in Mosnita Noua – editie custom build Pret: 189.500 Euro Locație: Mosnita Noua – zona cu upgrade-uri pe drum (canalizare si asfalt in patch-ul 2025) ️ Status: structura e ridicata, dar finisajele si clima le alegi tu – genul de build mode unde TU decizi tot. ...

1648 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

Salvează căutarea