Promovat
Duplex parter, incalzire in pardoseala, 3 bai.
11
4

Duplex parter, incalzire in pardoseala, 3 bai.

Detalii RELEVANTE oferta : 1/2 duplex in zona Mosnita Veche, cu regim de inaltime Parter, termen de finalizare 3 luni de la antecontract. - suprafata utila de 75 mp plus terasa de 13 mp. - teren de 340 mp, cu front stradal de 10 m. Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida ...

1667 EUR/m2 | 75 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
Duplex tip individuala cu 4 camere  - finisaje premium - Mosnita
17
4

Duplex tip individuala cu 4 camere - finisaje premium - Mosnita

Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex cu 4 camere si 2 bai, situat in Mosnita Noua , aproape de cartierul de tineret Mosnita Veche . Proprietatea are o suprafata utila de 111 mp si un teren de 365,5 mp, construita in 2025, pe structura de beton cu caramida portanta. Compartimentare: - Parter: ...

1622 EUR/m2 | 111 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
Duplex P+1 Mosnita Veche - Comision 0%
4

Duplex P+1 Mosnita Veche - Comision 0%

Duplex modern P+1 de vânzare – Moșnița Veche | Florian Estate Descoperă noul tău cămin într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare! Florian Estate îți oferă spre vânzare un duplex tip P+1 situat în Moșnița Veche, perfect pentru o familie care caută confort, eficiență și un stil de viață modern. ...

1420 EUR/m2 | 119 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
Duplex pe parter Mosnita Veche
20

Duplex pe parter Mosnita Veche

Estate Group prezinta spre vanzare duplex pe parter in Mosnita Veche, cu suprafata utila de 75 mp, suprafata teren 290 mp, compartimentat astfel: -Living cu bucatarie, -Dormitor cu baie proprie -Dormitor -Baie -Camera tehnica -Terasa. Imobilul beneficiaza de finisaje moderne: parchet laminat, gresie, ...

2265 EUR/m2 | 75 m2

Mosnita Veche, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Duplex separat prin CT 4 camere - toate utilitatile - Mosnita Veche
16

ID Intern: P2508 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex despartit prin camera tehnica , cu 4 camere si bucatarie inchisa, 110 mp utili, 350 mp teren, anul constructiei 2025, situat in Mosnita Veche. -Nivel - P+E+Pod -Suprafata teren - 350mp -Teren liber - 278mp -Suprafata utila - 110mp -Terasa ...

1818 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Veche, Timis

vand parcela casa
2

vand parcela casa

Vând parcela casă ,Mosnita Veche ,548 mp ,utilități sunt în apropiere ,aproximativ 100 m distanță.Parcela este ideală pentru investiție imobiliară. Front 25 22

548 m2

Mosnita Veche, Timis

Proprietar vand duplex despartit prin camera tehnica
10
2

Proprietar vand duplex despartit prin camera tehnica

Proprietar va propunem spre vanzare duplex modern pe parter despartit prin camera tehnica, cu 2 dormitoare si o terasa închisă transformata in birou, situat intr-o pozitie excelenta in Mosnita Veche, foarte aproape de magazine (Lidl 2) si alte zone de interes, Aceasta jumatate de duplex ofera 80mp ...

2119 EUR/m2 | 80 m2

Mosnita Veche, Timis

Duplex de vanzare, direct de la proprietar 169.000 euro Negociabil
10
7

Ofer spre vânzare jumătate de duplex modern partial mobilat direct de la proprietar Suprafata utilia: 140 mp Suprafata teren: 421 mp An constructie: 2016 Locatie: Mosnita veche, langa noul Lidl, aproape de Drumul Boilor Compartimentare: Parter: - Camera tehnica - Birou - Baie - Camara - Bucatarie open-space ...

1207 EUR/m2 | 140 m2

Mosnita Veche, Timis

Duplex despartit prin camera tehnica - canalizare - dormitor la parter
2

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un duplex despartit prin camera tehnica situat in Mosnita Veche. Duplexul are o suprafata utila de 110 mp si este compartimentat astfel: Parter : hol acces, baie, dormitor, living, bucatarie, camera tehnica, terasa Etaj : doua dormitoare, ...

1591 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Veche, Timis

Duplex finalizat - bucatarie inchisa - dormitor la parter
7

Duplex finalizat - bucatarie inchisa - dormitor la parter

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare 1 2 dupplex situat in Mosnita Veche. Tipologia este P+1+POD. Duplexul este decomandat si are urmatoarea compartimentare : -Terasa acoperita intrare 3,50mp -Hol+scara 14,50mp -Dormitor birou 12,80mp -Baie cu cabina dus 5,00mp -Bucatarie ...

1385 EUR/m2 | 130 m2

Mosnita Veche, Timis

COM 0% | Parcela de bloc cu AC de 9 apartamente | Mosnita | LIDL
3

District Real Estate vă propune spre vânzare un teren intravilan situat în Moșnița, pe Drumul Boilor, ideal pentru dezvoltare imobiliară. Parcela are o suprafață de 1.236 mp și un front stradal generos de 27 ml, fiind pretabilă pentru construirea unui bloc de 9 apartamente. Caracteristici teren: - Regim ...

1,263 m2

Mosnita Veche, Timis

Proprietar vand casa duplex
5

Proprietar vand casa duplex

Casă duplex de vânzare Moșnița Veche, lângă Lidl Se oferă spre vânzare casă duplex, situată într-o zonă liniștită din Moșnița Veche, foarte aproape de Lidl, ideală pentru o familie care își dorește confort și acces rapid către oraș. Suprafață utilă: 95 mp Suprafață teren: 332 mp Compartimentare: ...

1926 EUR/m2 | 95 m2

Mosnita Veche, Timis

Teren intravilan 730mp Mosnita Veche
5

Teren intravilan 730mp Mosnita Veche

Proprietar vând teren intravilan, 730 mp, sat Moșnița Veche, comuna Moșnița Nouă, județ Timiș, strada Merișorului nr. 14. Terenul este potrivit pentru construcția unei locuințe. Poți construi S+P, S+P+M, S+P+1 sau S+P+1+M, în funcție de proiectul dorit. Suprafață teren: 730 mp. Front stradal: 16,32 ...

730 m2

Mosnita Veche, Timis

Casa individuala, Mosnita Veche, P+E, 6 cam, 222mp, teren 780mp
16

Casa unifamiliala, constructie deosebita, de vanzare in Mosnita Veche, construita pe doua nivele, Parter + Etaj, cu o suprafata utila de 222 mp + 2 terase cu o suprafata de 32 mp impreuna, pe un teren total de 780 mp. Casa se vinde partial finisata, adica cu exteriorul finisat iar interiorul la gri fara ...

1059 EUR/m2 | 222 m2

Mosnita Veche, Timis

Duplex individual - bucatarie inchisa - dormitor la parter - teren 350 mp
9

Agentia Imobiliara Primum va ofera spre vanzare 1 2 duplex separat camera tehnica , situat in Mosnita Veche. Imobilul este amplasat pe un teren de 350 mp , are suprafata utila de 110 mp si este compartimentat astfel : Parter: - Hol acces - Baie - Living - Bucatarie separata - Camera tehnica cu acces ...

1695 EUR/m2 | 118 m2

Mosnita Veche, Timis

Duplex separat prin camera tehnica - toate utilitatile - suprafete generoase
9

1695 EUR/m2 | 118 m2

Mosnita Veche, Timis

Mosnita Veche - Duplex P+pod - Su:72mp+30mp - Centrala proprie - langa Lidl
11
1

IM Imobiliare va ofera posibilitatea achizitionarii unui duplex de 3 camere pe parter situat intr-o zona foarte atactiva a Mosnitei Vechi, la o distanta de doar 8 min de Hornbach(4,2km). Duplexul se afla intr-o zona foarte buna avand ca vecinatati: Lidl(Mosnita Veche), Sala de fitness DHP ...

1722 EUR/m2 | 72 m2

Mosnita Veche, Timis

Duplex etaj 97 mp utili, 3 dormitoare Mosnita Veche , proprietar.
10
2

De vanzare duplex elegant cu etaj in Mosnita Veche , 97 mp utili plus terasa 13 mp. 4 camere | 3 dormitoare | 2 bai Bucătărie( se poate inchide), living si dining open space, baie, antreu si hol , casa scării la parter. Etaj ,doua dormitoare 14 mp ,respectiv 16 mp , baie 7 mp. Latime intre casa ...

1700 EUR/m2 | 97 m2

Mosnita Veche, Timis

Casa de Vanzare DIRECT DE LA PROPRIETAR, COMISION 0% 1 2 Duplex despartit prin camera tehnica
8
2

DE VANZARE DIRECT DE LA PROPRIETAR, COMISION 0% 1 2 Duplex despartit prin camera tehnica cu toate utilitatile Locatie: Moşnița Veche Preț: 199,900 euro Utilități: curent, apă de la rețea, gaz, canalizare, iluminat stradal Suprafața utilă: 110 mp Teren: 350 mp Contact: Duplexul se desfasoara ...

1818 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Veche, Timis

Duplex 5 camere, toate utilitatile - Mosnita
19

Duplex 5 camere, toate utilitatile - Mosnita

ID Intern: P2455 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex , cu 5 camere, 104 mp utili, 315 mp teren, anul constructiei 2025, situat in Mosnita Veche, zona Drumul Boilor. -Nivel - P+E+Pod -Suprafata teren - 315mp -Teren liber - 241mp -Suprafata utila - 104mp -Terasa - 12mp -Numar camere ...

1731 EUR/m2 | 104 m2

Mosnita Veche, Timis

Duplex Mosnita
10
2

Duplex Mosnita

Duplex exclusivist de vânzare Drumul Boilor, Moșnița Nouă Preț: 210.000 Amplasat într-o zonă premium, lângă noul Lidl, acest duplex oferă confort, eleganță și acces rapid către Timișoara. 4 camere luminoase, spațiu excelent organizat Living modern și primitor Bucătărie separată, ...

1400 EUR/m2 | 150 m2

Mosnita Veche, Timis

Duplex SAD P+E 5 cam, toate utilitatile, teren 400m, cartier Serena, Mosnita
10
1

Proprietar, ofer spre vanzare duplex SAD pe P+E Mosnita Noua, cartier Serena, teren 400mp, casa 120 mp utili, constructie 2022, cu finisaje de o calitate superioara, avand o compartimentare optima si moderna. Casa este compusa la parter din bucatarie, dinning, living, baie, terasa acoperita, iar la etaj ...

1292 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Veche, Timis

 Apartament 2 camere, 44 mp utili + terasa 20 mp - Mosnita Veche
8

ID: P2448 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 44 mp utili, situat la parter, anul constructiei 2025. Apartamentul dispune de o terasa de 20 mp, loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape ...