Promovat
Super pret - Teren 30e mp l Sacalaz l
2
3

Super pret - Teren 30e mp l Sacalaz l

REX Imobiliare vă oferă oportunitatea de a achiziționa terenuri în cea mai mare parcelare rezidențială din Sacalaz, situată la doar 15 minute de Timisoara, între Săcălaz și Beregsău Mare. Terenurile au suprafețe cuprinse între 503 mp și 1585 mp cu fronturi generoase intre 17 ml si 31 ml parte a unei ...

503 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
COMISION 0%-Casa individuala 5 camere, Sacalaz - Zona de Vest
20
20

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Sacalaz, zona Vest. FOXFORT propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda + Pod, situata in Sacalaz, zona Vest, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 140 mp si teren 501 mp. Anul constructiei este ...

1271 EUR/m2 | 140 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Proprietate cu potențial – casă spațioasă + teren generos - Comision 0%
20
1

Casă spatioasa cu teren generos, în centrul Săcălazului Detalii: - Teren de 1.300 mp – perfect pentru amenajări, grădină sau proiecte viitoare - Construcție solidă, garaj și acces auto facil - Suprafață mare și compartimentare practică: 7 camere, 4 băi - Living spectaculos cu tavan înalt și spațiu ...

1033 EUR/m2 | 300 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare in Sacalaz , 1.000 mp teren, comision 0
20

Apostu Estate va ofera spre vanzare, in exclusivitate, cu comision 0 fata de cumparator, o casa individuala deosebita, cu 5 camere si 3 bai, situata in judetul Timis, localitatea Sacalaz, la doar cateva minute fata de Timisoara. Opt km distanta fata Iulius Mall Timisoara si tot atat fata de Centru Timisoara. Proprietatea ...

1935 EUR/m2 | 170 m2

Sacalaz, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa in Sacalaz jumătate duplex  la cheie
2
53

Casa in Sacalaz jumătate duplex la cheie

Proprietar vand casa Sacalaz jumatate duplex La 120 000 euro la cheie . 2 camere 2 bai Bucatarie Living Terasa . Izolație polistiren de 15 cm , panou solar apa calda . Utilitati curent , gaz , apa , canalizare . Suprafata teren 700 mp. Mai multe informatii la telefon.

1303 EUR/m2 | 92 m2

Sacalaz, Timis

Investiție teren intravilan in Sacalaz cu utilitati plata in rate
4
63

Proprietar vând teren intravilan in Sacalaz 500 mp . Pret 70 mp plata cash 80 plata in rate utilități curent,gaz,apa, canalizare. Posibilitate rate cu avans minim 5000 euro, restul in rate pe 24 luni cum se dorește. Mai multe informații la telefon nu răspund la mesaje pe net nu am timp multumesc ...

500 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
1/2 Duplex, P+1, 3 camere, 74mp SU, 265mp ST, Cartierul Primaverii!
17

Comision 0! Casa este construită și disponibilă imediat în varianta de Gri. DETALII PREȚ: - Varianta la gri: 172.300 EUR (TVA inclus) - Varianta la cheie: 196.500 EUR (TVA inclus) În Cartierul Primăverii construim. Construim mai ales o comunitate. O comunitate alături de care dorim să creștem ...

2328 EUR/m2 | 74 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
1/2 Duplex, P+1, 5 camere, 104mpU, 350mpT, Cartierul Primaverii!
8

Comision 0! DETALII PREȚ: - Varianta la gri: 219.000 EUR (TVA INCLUS) - Varianta la cheie: 255.000 EUR (TVA INCLUS) În Cartierul Primăverii construim. Construim mai ales o comunitate. O comunitate alături de care dorim să creștem frumos. De aceea, accesul in cartier se face pe un drum cu barieră, ...

2106 EUR/m2 | 104 m2

Sacalaz, Timis

OFERTA teren extravilan 10 ha (11.000 euro ha)
7
12

OFERTA teren extravilan 10 ha (11.000 euro ha)

Vand teren extravilan agricol 10 ha 2 loturi de 5 ha fiecare 5 ha sunt situate la drumul betonat Ideal pentru investitie, terenuri cu perspectiva sau exploatare agricola Terenurile au CF fara sarcini Pretul este de 11.000 euro ha

100,000 m2

Sacalaz, Timis

Teren intravilan Sacalaz, Zona Sud
3
2

Teren intravilan Sacalaz, Zona Sud

Proprietar, vand teren intravilan. Suprafata 605 mp, front stradal 20,5m. Utilitati la distanta.

Sacalaz, Timis

Vand teren 4070 mp in Sacalaz
1
10

Vand teren 4070 mp in Sacalaz

Proprietar vand teren 4070 mp in Sacalaz detalii la telefon

4,070 m2

Sacalaz, Timis

De vânzare teren intravilan Săcălaz, 718 mp. Zonă excelentă!
10
2

De vânzare teren în Săcălaz, 717 mp intravilan, poziționat în cel mai înalt punct din zonă, aer curat, liniște. Preț: 87 mp Ușor negociabil! Utilitățile sunt trasate la parcelă: - curent electric - apă curentă - gaz natural - drum asfaltat până la poartă Direct de la proprietar, fără comision agenție! Ideal ...

718 m2

Sacalaz, Timis

pamant de vanzare 4

pamant de vanzare

se vinde 10000m2 la intrare in Sacalaz in spatele Salon Diamond

Sacalaz, Timis

Casa neterminata langa Timisoara, Sacalaz, central, asfalt, utilitati, 1015 mp, FS=15,38mp. Com=0%
17
8

Casa inceputa si neterminata de vanzare langa Timisoara, in Comuna Sacalaz, Central, aproape de Primarie, de LIDL, pe str. III a, cu teren cu o suprafata de 1015 mp si un front stradal de 15,38 mp la o strada asfaltata cu toate utilitatile la strada pe partea cu terenul. Pe teren se afla o constructie ...

1015 EUR/m2 | 100 m2

Sacalaz, Timis

Vand teren intravilan 847mp, Sacalaz, Timis
7
35

Vand teren intravilan 847mp, Sacalaz, Timis

Vand 847mp teren rezidential intravilan, potrivit pentru o casa pasiva eco-sustenabila. Situat la cca.10km de centrul Timisoarei, la iesire din Sacalaz si la cca. 160m de DN59A, terenul face parte dintr-un plan urbanistic zonal nou iar aria este in curs de constructie. Pretul este 36 mp si este negociabil. ...

847 m2

Sacalaz, Timis

Teren parcelabil pentru case langa cartierul Primaverii
3
3

Teren parcelabil pentru case langa cartierul Primaverii

Locatie teren: Săcălaz, DN59A La 10 minute de centrul Timișoarei La 10 minute de zona IKEA La 25 minute de Aeroport Suprafata 36117 mp, parcelabil pentru case, cu acces la utilitati (curent, gaz, canal, apa). Exista Certificat de Urbanism cu destinatie "Zona locuinte si functiuni complementare". Terenul ...

Sacalaz, Timis

Promovat
Casa individuala, 4 camere, 120mp, 589mp teren, Cartierul Primăverii!
13

Comision 0! DETALII PREȚ: - Varianta la GRI: 260.500 EUR cu TVA inclus - Varianta la CHEIE: 305.200 EUR cu TVA inclus Casa Daria, P+1, este compusă din 3 dormitoare, 3 băi, living și bucătărie open space și loc de luat masa, cu o suprafață de 120mp utili, terasă și teren cu o suprafață de 589mp. PARTER: - ...

2171 EUR/m2 | 120 m2

Sacalaz, Timis

980 mp /Teren intravilan de vânzare-Sacalaz
2

980 mp /Teren intravilan de vânzare-Sacalaz

Voog Development va propune un teren intravilan de vânzare, ideal pentru construcție casă, situat în Săcălaz, în zona vatra veche, în imediata apropiere de Cartierul Primăverii, una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din localitate. Front stradal: 20 ml Suprafață: 980 mp Destinație: construcție ...

980 m2

Sacalaz, Timis

 DUPLEX NOU 2026 | 4 Camere + 2 Băi
10
7

DUPLEX NOU 2026 | 4 Camere + 2 Băi

DUPLEX NOU 2026 - La doar 4 km de Timișoara! DIRECT DE LA PROPRIETAR Locație Perfectă - Sacalaz La 4 km de Timișoara - Acces rapid la oraș, dar departe de aglomerație! DE CE ACEASTĂ CASĂ? Preț Excelent: 157.000 EURO Preț final cu TVA inclus - fără costuri ascunse! Spațios și Funcțional 95 ...

1653 EUR/m2 | 95 m2

Sacalaz, Timis

Casa individuală in Sacalaz, Parter+Etaj+Pod, 140 mp utili, 350 mp teren, 215000 euro negociabil
19
8

Vand casa individuală in Sacalaz, construcție finalizată, Parter+Etaj+Pod, suprafata construita 190 mp, suprafața utila 140 mp, suprafața teren 340 mp, 5 camere, 3 băi, amenajată cu materiale de calitate, finisaje deosebite. Parter: living cu bucatarie open space cu posibilitatea de a delimita bucătăria ...

1536 EUR/m2 | 140 m2

Sacalaz, Timis

20
3

1536 EUR/m2 | 140 m2

Sacalaz, Timis

De vânzare casa individuală, Săcălaz, Cartierul Primăverii, la 10 minute de Timișoara, Timiș
10

Construcția P+1, este compusă din 4 dormitoare, 2 băi, living, bucătărie și garaj, cu o suprafață desfășurată de 233mp, având utili 126mp, terasă, front stradal de 25m și teren cu o suprafață de 589mp și este împărțită astfel: PARTER: terasă acces, hol, baie, birou, spațiu tehnic, bucătărie, living ...

2683 EUR/m2 | 126 m2

Sacalaz, Timis

Casa P+M, Sacalaz, vatra satului, 5camere, 620mp teren, mobilat, utilat
20

Casa mobilata si utilata, de vanzare langa Timisoara in localitatea Sacalaz, constructie realizata in anul 2013 pe doua niveluri, P+M, cu o suprafata utila de 155 mp, pe un teren total de 620 mp cu toate utilitatile. Configuratia casei este urmatoarea: -Parter:living, bucatarie inchisa cu iesire pe terasa ...

1416 EUR/m2 | 155 m2

Sacalaz, Timis

Casa individuala, 3 camere, 95 mp, zona Sacalaz
20

Casa individuala, 3 camere, 95 mp, zona Sacalaz

BLITZ vă prezintă o proprietate rară, un adevărat domeniu privat situat ideal chiar în centrul satului, conceput pentru cei care caută liniște, confort și intimitate absolută. Renovată integral în anul 2015, această proprietate depășește standardele clasice ale unei locuințe rurale și oferă toate utilitățile ...

2305 EUR/m2 | 95 m2