Promovat
Penthouse Aradului-3 Camere-Centrala Proprie
20
2

Penthouse Aradului-3 Camere-Centrala Proprie

Imomadax va prezinta spre vânzare direct de la dezvoltator un apartament tip penthouse situat la etajul5/5 al unui bloc nou (2 lifturi) pozitionat ideal intre calea Aradului si calea Torontalului. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,aer conditionat,incalzire prin pardoseala cu termostate ...

2799 EUR/m2 | 90 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere - Aradului - Dumbravita - 70 Mp - 150.000 Euro
12
1

3 Camere - Aradului - Dumbravita - 70 Mp - 150.000 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Calea Aradului, la limita cu Dumbravita. Apartamentul are o vedere panoramica, se afla la etajul 6 si are o suprafata utila de 70 mp + 2 balcoane (8 mp). Compartimentare: -hol de acces, prevazut cu zona pentru depozitare; -living open ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, loc de parcare acoperit, zona Aradului
12
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, open space, confort 1 sporit, la etajul 1/5, zona Calea Aradului Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 64mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - living - dormitor - bucatarie - baie - 1 balcon deschis de 8mp Confortul ...

2422 EUR/m2 | 64 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere și balcon | Calea Aradului
10
1

Apartament superb cu 2 camere și balcon | Calea Aradului

District Real Estate vă propune spre vânzare un complex rezidențial exclusivist, noul reper rezidențial din zona Calea Aradului – Timișoara. Proiect modern cu predare estimată octombrie–noiembrie 2026, format din două clădiri P+7 și P+8, cu apartamente spațioase de 2, 3 și 4 camere. Sunt disponibile ...

1939 EUR/m2 | 54 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, si gradina, bloc nou, in zona Aradului
7

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2218 EUR/m2 | 74 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament de vanzare 2 camere - bloc nou
4

COMISION 0% Apartament de vanzare 2 camere - bloc nou

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu 5 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

2296 EUR/m2 | 52 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Str. Felix, Zona Aradului | 89.000 EUR | Comision 0%
20
1

Daca lucrezi la Vox Technology Park, Iulius Town sau in oricare dintre marile birouri din nordul Timisoarei, stii cat de pretios este timpul dimineata. Acest apartament ti-l da inapoi. Doua camere decomandate pe strada Felix, etaj 4 cu acoperis, vedere libera spre verdeata si case — fara bloc in fata, ...

1894 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | 55,8 mp utili | Logie 7,3 mp | Parcare | Iris Armoniei
20
1

Cauti un apartament modern, luminos si eficient, intr-un complex nou, bine pozitionat si construit la standarde actuale? Acest apartament de 2 camere din ansamblul Iris Armoniei imbina confortul zilnic cu calitatea constructiei si costuri reduse de intretinere – ideal pentru locuire sau investitie. Localizare ...

2401 EUR/m2 | 56 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | complet mobilat | acces facil | Aradului | Piata Verde
15
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Aradului, la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul se afla la etajul 2 intr-un imobil de 4 etaje si dispune de o suprafata utila totala de 47 m² (suprafata utila a incaperilor este de 43 mp plus un balcon inchis de ...

2093 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Aparament o camera zona Aradului
4
6

Aparament o camera zona Aradului

Oferim spre vanzare apartament cu o camera, confort 1, decomandat, etaj 2, amenajat si mobilat complet. Zona linistita aproape de Iulius Town ( 10 minute ) Calea Aradului Est - Calea Sever Bocu, Strada Leandrului. Blocul este anvelopat.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3
1

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Se da spre vanzare un apartament cu o camera chiar in zona Aradului. Apartamentul este mobilat si utilat ca in poze, se vinde urgent. In proximitatea Bazei Sportive, Penny. Are 36mp si este la etajul 3. Se poate viziona incepand cu data de 1. Sunati pentru a stabili programare.

1611 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3
2

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Se vinde un apartament cu o camera in zona Aradului, aproape de Iulius Mall si la 7min pe jos de mijloace de transport in comun. Mobilat si utilat ca in poze, are o suprafata utila de 37mp si este la etajul 2. Bun si pentru investii. Pentru vizionari sunati la numarul afisat.

1730 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului- 3 camere-garaj-et 1- renovat
10

Aradului- 3 camere-garaj-et 1- renovat

IM Imobiliare oferă spre vânzare apartament cu 3 camere decomandat in Calea Aradului, Timișoara. Situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, apartamentul dispune de o compartimentare decomandata si o suprafață generoasa (living, hol acces, bucătărie utilata inchisa, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, ...

2284 EUR/m2 | 70 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului
14
9

Apartament cu 2 camere in zona Aradului

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1400 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Pozitie excelenta! Apartament cu 2 camere si balcon de 4 mp- Calea Aradului
12
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Aradului, intr-un imobil finalizat in anul 1981, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 4 dintr-un bloc prevazut cu P+4 etaje+M si dispune de o suprafata utila de 48 m², completata de un balcon de 4 m². Compartimentarea ...

1562 EUR/m2 | 48 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Casa pe parter, Cal. Aradului-Cora 1

Casa pe parter, Cal. Aradului-Cora

Casa pe parter, cu proiect deosebit, zona Cal. Aradului-Cora. In curs de finalizare. Living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, 2 dressing-uri, camera tehnica, terasa, garaj. Suprafata utila 195 mp. Teren aproximativ 700 mp. Pozitie foarte buna. Pret 405.000 euro negociabil. Tel: 0721-442227.

2077 EUR/m2 | 195 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Teren industrial-servicii Cal Aradului 4

Teren industrial-servicii Cal Aradului

De vanzare teren industrial-servicii, Cal Aradului, aproximativ 3 ha. front stradal de aproximativ 400 m. La soseaua principala, dupa intersectia cu Sanandrei, pe partea stanga. Pret 18 euro mp. negociabil. Tel: 0721-442227.

ARADULUI, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, etaj 1, finisaje la alegere,  zona Aradului
6

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, etaj 1, finisaje la alegere, zona Aradului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2241 EUR/m2 | 70 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Aradului
5
55

Apartament cu o camera in zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului,pe strada Martir Dan Carpin,suprafata de 35 mp,etaj 2,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropierea sa se afla diverse centre comerciale,farmacii,banci,scoli,gradinite,licee,etc. Rog si ofer seriozitate.

1714 EUR/m2 | 35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Calea Aradului - Timișoara - Comision 0%
13
5

Penthouse Calea Aradului - Timișoara - Comision 0%

Evand Homes va prezinta spre vanzare un apartament tip Penthouse superb cu 3 camere si o terasa generoasa de 43 mp, intr-un bloc cu regim de inaltime S+P+5E . Apartamentul este situat intr-una din cele mai cautate zone din Timișoara- Calea Aradului, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit ...