Promovat
Apartament superb cu 3 camere și balcon de 16 mp | Calea Aradului
11
1

District Real Estate vă propune spre vânzare un complex rezidențial exclusivist, noul reper rezidențial din zona Calea Aradului – Timișoara. Proiect modern cu predare estimată octombrie–noiembrie 2026, format din două clădiri P+7 și P+8, cu apartamente spațioase de 2, 3 și 4 camere. Sunt disponibile ...

1993 EUR/m2 | 72 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere | Calea Aradului
16

Apartament modern cu 3 camere | Calea Aradului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat in zona Calea Aradului, la doar 1 km de Iulius Mall Timișoara, beneficiind de acces facil la mijloace de transport in comun, magazine, supermarketuri, scoli si alte puncte de interes. Apartamentul este situat la etajul ...

2076 EUR/m2 | 66 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
6

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, semidecomandat, 69.2 mp utili, etaj 2/9, zona Aradului
6
1

ID Intern: P677 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat situat la etajul 2/9, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona linistita Detalii tehnice : -Suprafata ...

1806 EUR/m2 | 69 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, Zona Aradului, Mobilat si Utilat complet
9

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 5/5, 4 apartamente pe etaj - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica ...

1978 EUR/m2 | 45 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, decomandat + terasa de 41 mp, in zona Aradului
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Etaj retras. Anul constructiei 2023, structura ...

2035 EUR/m2 | 56 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Aradului
20
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Aradului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la mansarda, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2012, structura beton, ...

1971 EUR/m2 | 48 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex deosebit zona Aradului | 125 mp utili | curte 325 mp
20
1

Duplex deosebit zona Aradului | 125 mp utili | curte 325 mp

Proconstruct Imobiliare va prezinta o proprietate de exceptie, situata intr-un complex exclusivist de duplexuri in zona de Nord a Timisoarei. Construita de un dezvoltator renumit pentru calitatea si durabilitatea proiectelor sale in Nordul orasului si Dumbravita, aceasta locuinta a fost gandita pentru ...

2959 EUR/m2 | 125 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Full Decomandat 2 Bai 3 Balcoane Centrala Proprie Zona Aradului Piata Verde
10

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 3 balcoane, su: 71 mp, etaj 2 din 4, foarte aproape de piata, magazine, mijloacele de transport si Iulius Mall. Pret: 142000 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2000 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3  Camere 2 Bai Decomandat Centrală Proprie Zona Aradului
8
4

Apartament 3 Camere 2 Bai Decomandat Centrală Proprie Zona Aradului

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, su: 64mp, situat la parter, cu 2 balcoane, la 10 minute de mers pe jos de IULIUS MALL Pret: 113900 euro usor negociabil Tel ; 0726649775

1780 EUR/m2 | 64 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, la parter, predare la cheie in zona Aradului
6

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2030 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere in zona Aradului
4

Apartament 2 camere in zona Aradului

Vand apartament cu doua camere, 56 mp, in bloc nou, in zona Aradului, langa Omv, etaj 3, lift, mobilat utilat complet, aer conditionat, parcare cu acces telecomanda. Mai multe detalii la numarul de telefon!!

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Aradului
3

Apartament cu o camera in zona Aradului

Spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului. Etajul 2, complet utilat si mobilat, cu AC. Suprafata de 43 mp. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare.

1395 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Caut asociere pe teren calea aradului- 5,88 hectare pt constructii hale industriale
1
8

CAUT ASOCIERE PE TEREN CALEA ARADULUI PENTRU CONSTRUCTII HALE INDUSTRIALE CARACTERISTICILE TERENULUI SUNT: -TIP TEREN- EXTRAVILAN -SUPRAFATA- 5,88 HECTARE -FRONT STRADAL- 78 METRI -LUNGIME- 755 METRI -DESCRIERE- CALEA ARADULUI, 4 BENZI DE CIRCULATIE, VIS A VIS DE DEL BONO, DUPA MAHLE , suprafata ...

58,800 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului
14
10

Apartament cu 2 camere in zona Aradului

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1400 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
20
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material ...

2104 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Mansarda 3 camere | 60 mp | Aradului langa Piata Verde.
15
1

COMISION 0% pentru cumparator. Va recomand spre vanzare: Un apartament potrivit pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este compartimentat eficient si este pozitionat in zona Aradului, cu acces facil catre zonele de interes ale orasului. Este mansarda ( etaj 5 ), Decomandat. AVANTAJE REALE Compartimentare ...

1539 EUR/m2 | 60 m2

aradului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren intravilan de 10.000 mp – pretabil hale industriale
1
1

Teren intravilan de 10.000 mp – Ideal pentru dezvoltare industriala sau agricola – Zona MVT Logistics, Timisoara Foxfort propune spre vanzare teren intravilan cu suprafata de 10.000 mp, situat intre MVT Logistics si DB Del Bono, Timisoara. Terenul beneficiaza de 2 fronturi stradale, cu front principal ...

10,000 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Aradului
3
6

Apartament o camera zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament o camera zona Aradului in apropiere de centrele comerciale , 37 mp , utilat , mobilat ca in poze. Apartamentul este situat la etajul 3.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Calea Aradului - Timișoara - Comision 0%
13
5

Penthouse Calea Aradului - Timișoara - Comision 0%

Evand Homes va prezinta spre vanzare un apartament tip Penthouse superb cu 3 camere si o terasa generoasa de 43 mp, intr-un bloc cu regim de inaltime S+P+5E . Apartamentul este situat intr-una din cele mai cautate zone din Timișoara- Calea Aradului, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit ...

2000 EUR/m2 | 77 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
20
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 9 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 2018, structura beton, material ...

2561 EUR/m2 | 82 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului cu centrala
9
4

Apartament 2 camere Aradului cu centrala

In zona Aradului se vinde apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 este acoperit cu membrana bituminoasa, are o suprafata utila de 52 mp, este dotat cu centrală termica pe gaz, jaluzele de aluminiu, aparat de aer condiționat, parchet din lemn, gresie si faianta, se vinde ...

1625 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 cam dec Aradului-Mall parter
8

2 cam dec Aradului-Mall parter

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, Aradului , langa Iulius Mall,situat la parter , intr.un bloc izolat termic, renovat recent, centrala proprie, baie cu geam , boxa. Pret 118000 euro.

2360 EUR/m2 | 50 m2

aradului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului
3
3

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Aradului, zona Aradului EST, intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata de 38 mp. Imobilul este situat in apropiere de stație de autobuz, școală,

1750 EUR/m2 | 38 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Salvează căutarea