Promovat
Aradului. Etaj 2. Aproape de Iulius Town!
10
6

Aradului. Etaj 2. Aproape de Iulius Town!

De vanzare, apartament situat la etaj 2, aproape de Iulius TOWN! Casa scarii zugravita recent, model cu vedere pe o singura parte, 1 balcon inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan; Detalii AMENAJARE interioara - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

2047 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Aradului-3 Camere-Disponibil Imediat
19
1

Penthouse Aradului-3 Camere-Disponibil Imediat

Imomadax va prezinta spre vanzare direct de la dezvoltator un apartament tip penthouse situat la etajul 5/5 al unui bloc nou (2 lifturi) pozitionat ideal intre calea Aradului si calea Torontalului. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,aer conditionat,incalzire prin pardoseala cu termostate ...

2272 EUR/m2 | 81 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 2, zona Aradului
9
1

Apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 2, zona Aradului

ID: P2348 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 43mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1980. Apartamentul dispune de balcon de 3.48mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2046 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente de vanzare cu 2 camere in Timisoara, zona Aradului
8

APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare apartamente cu 2 camere, cu suprafete cuprinse intre 44 si 64 mp utili + terasa, situate intr-un complex rezidential modern din zona Aradului – nordul Timisoarei. Apartamentele se predau la cheie, finisate cu materiale de calitate superioara. Aditional, ...

2140 EUR/m2 | 50 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
6

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Aparament o camera zona Aradului
4
6

Aparament o camera zona Aradului

Oferim spre vanzare apartament cu o camera, confort 1, decomandat, etaj 2, amenajat si mobilat complet. Zona linistita aproape de Iulius Town ( 10 minute ) Calea Aradului Est - Calea Sever Bocu, Strada Leandrului. Blocul este anvelopat.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3
2

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Aradului. Apartamentul are o suprafata utila de 36mp, etaj 4, an constructie 1990. Zona este una linisita, aproape si de mijloace de transport in comun. Se vinde ca in poze. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

2000 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex deosebit Cal Aradului, zona Ikea
13
6

Duplex deosebit Cal Aradului, zona Ikea

Duplex deosebit la asfalt, despartit prin camera tehnica, P+E, Cal Aradului, zona Ikea, pozitie foarte buna,la cheie. Suprafata utila 138 mp. Teren 416 mp. Parter : living mare, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie, hol, terasa, camera tehnica. Etaj: 3 dormitoare cu multa lumina naturala, dupa ...

2536 EUR/m2 | 138 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de lux, 2 camere, complet mobilat, parcare. British School
20

De vanzare apartament de lux cu 2 camere decomandat, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, situat in zona Calea Aradului, in apropriere de British International School. Apartamentul a fost facut in totalitate impreuna cu un designer, pretul mobilei fiind 33.500 EURO + tva iar totalul ...

2667 EUR/m2 | 60 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere   etaj intermediar + lift  Calea Aradului
7
5

Apartament 2 camere etaj intermediar + lift Calea Aradului

De vânzare apartament 2 camere, mobilat, situat pe Calea Aradului la doar cateva minute de Iulius Mall, etajul 3 din 10. Blocul este dotat cu lift nou și interfon. Detalii apartament: Suprafață utilă: aprox. 50 mp Compartimentare: - hol de acces și bucătărie modernă, open-space - living spațios - ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului
3
4

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament mobilat si utilat complet, avand o suprafata de 35 mp, fiind situat la etajul 2, perfect pentru investitie sau uz propriu! Apartamentul este foarte aproape de mijloacele de transport in comun, magazine, farmacii si Iulis Mall

1914 EUR/m2 | 35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului
14
9

Apartament cu 2 camere in zona Aradului

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1400 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat, loc de parcare subteran, zona Calea Aradului
8
4

Blitz va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere, in zona Aradului, o zona cu potential si de mare interes, in imediata apropiere avand Iulius Mall, Auchan, restaurante, supermarket-uri si mai multe mijloace de transport in comun. Apartamentul este desfasurat pe o suprafata de 47 mp utili + un ...

2549 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 54 mp utili, gradina 17 mp. Calea Aradului
4

Blitz va propune la vanzare apartamente exclusiviste cu 1, 2 și 3 camere într-o locație de vis din nordul Timișoarei. Proiectul ansamblului se remarcă prin confort modern și sustenabilitate, fiind conceput pentru cei care își doresc un stil de viață superior sau caută o investiție inteligentă. Acest ...

2841 EUR/m2 | 54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Full Decomandat 2 Bai 3 Balcoane Centrala Proprie Zona Aradului Piata Verde
10

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 3 balcoane, su: 71 mp, etaj 2 din 4, foarte aproape de piata, magazine, mijloacele de transport si Iulius Mall. Pret: 142000 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2000 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartamente 2 camere, nou - te muti direct, finisaje premium, Aradului
8
20

Apartamente 2 camere, zona Calea Aradului, bloc nou, constructie si structura solida, suprafete de la 52 mp la 60 mp utili, etaj 1-8, materiale si finisaje de calitate, clima, supraveghere video, terasa, obiecte sanitare baie incluse, gresie faianta in baie si bucatarie, posibilitate loc parcare, preturi ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 43,58 mp utili, Calea Aradului
6
2

Apartament 1 camera, 43,58 mp utili, Calea Aradului

2357 EUR/m2 | 44 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera,38 mp utili,gradina 24 mp Calea Aradului
5
4

2410 EUR/m2 | 39 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis