Promovat
Apartament 3 camere, Aradului, zona linistita, aproape de Mall
9

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat in zona Aradului, pozitie excelenta, situat la etajul 2, intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite, centre comerciale ...

1780 EUR/m2 | 75 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Torontalului-3 Camere-Disponibil Imediat
20
5

Torontalului-3 Camere-Disponibil Imediat

IMOMADAX vă prezintă spre vânzare direct de la dezvoltator apartamente cu 2-3 camere situate pe strada Augustin Coman nr 2 in complexul 109 Corner. Apartamentele beneficiază de centrală proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,aer condiționat,termostate de temperatura in fiecare camera,videointerfon,2 ...

2067 EUR/m2 | 67 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Etaj 4, Necesita Renovare
10

Detalii RELEVANTE oferta: - apartament situat in bloc izolat termin exterior - etaj 4 / 5 + Mansarda , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare - centrala termica proprie Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 75.000 Eur, ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse 3 camere, decomandat, 80 mp utili,toate utilitatile-Aradului
9
2

ID Intern: P671 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament tip penthouse cu 3 camere, decomandat situat la etajul 5/5 , cu vedere la Iulius Mall, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona ...

2991 EUR/m2 | 81 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere in zona Aradului
7
13

Apartament cu 2 camere in zona Aradului

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1400 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 2, bloc nou, cu loc de parcare, Aradului- V1450
9
5

ID intern: V1450 Apartament de vanzare in Timisoara, zona Aradului FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in zona Aradului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu 8 etaje, an constructie 2020, structura beton, suprafata utila de 54 mp, fiind structurat astfel: - ...

2315 EUR/m2 | 54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, loc de parcare, etaj intermediar, bloc nou, Aradului -V1451
11
12

ID intern: V1451 Apartament de vanzare in Timisoara, zona Aradului FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in zona Aradului, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu 8 etaje, an constructie 2020, structura beton, suprafata utila de 67 mp, fiind structurat astfel: - ...

2089 EUR/m2 | 67 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Aradului
5
56

Apartament cu o camera in zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului,pe strada Martir Dan Carpin,suprafata de 35 mp,etaj 2,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropierea sa se afla diverse centre comerciale,farmacii,banci,scoli,gradinite,licee,etc. Rog si ofer seriozitate.

1714 EUR/m2 | 35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere la mansarda - 75mp utili, Zona Aradului
15
9

Apartament 3 camere la mansarda - 75mp utili, Zona Aradului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul Mansarda, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2020, structura ...

1373 EUR/m2 | 75 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, bloc nou, Aradului, Timisoara
13
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat spatios si modern cu 3 camere, avand o suprafata utila de 83.36 mp, situat la etajul 1 din 5 intr-un bloc cu lift, parte dintr-un complex rezidential construit in anul 2008. Proprietatea se remarca prin compartimentarea ...

1943 EUR/m2 | 82 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere   etaj intermediar + lift  Calea Aradului
7
5

Apartament 2 camere etaj intermediar + lift Calea Aradului

De vânzare apartament 2 camere, mobilat, situat pe Calea Aradului la doar cateva minute de Iulius Mall, etajul 3 din 10. Blocul este dotat cu lift nou și interfon. Detalii apartament: Suprafață utilă: aprox. 50 mp Compartimentare: - hol de acces și bucătărie modernă, open-space - living spațios - ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, etaj 1, finisaje la alegere,  zona Aradului
6

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, etaj 1, finisaje la alegere, zona Aradului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2241 EUR/m2 | 72 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

NOU, in Timisoara. Finisaje peste medie. Disponibil imediat. Mobilat si utilat
6

Vand apartament cu 2 camere in bloc nou izolat termic exterior, in zona Aradului. Suprafata utila este de 52 mp + terasa 6 mp,. Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, finisaje peste medie, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, aer conditionat. COMPLET MOBILAT ...

2769 EUR/m2 | 52 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

COMISION 0% Duplex cu 5 camere de vanzare, zona Aradului
20

COMISION 0% Duplex cu 5 camere de vanzare, zona Aradului

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Timisoara, zona Aradului, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 125 mp, terasa de 21 mp si teren 318 mp. Anul constructiei ...

2960 EUR/m2 | 125 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului bloc nou
17
3

Apartament 2 camere Aradului bloc nou

Se vinde apartament cu doua camere situat in zona Aradului intr-un bloc nou la etajul 5 cu pod si balcon, blocul are lift, are o suprafata utila de 58 mp, este amenjat nou , loc de parcare trecut in CF individual , se vinde cu mobila de bucatarie , la pretul de 120000 euro.

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere -Zona Aradului
7
7

Apartament cu 2 camere -Zona Aradului

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL
11

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 2 parti situat pe Calea Aradului intr-un imobil construit in anul 1980 etaj 1 din 8 cu o suprafata utila de 68 mp cu baie si WCS si 2 balcoane. Apartamentul este spatios mobilat si utilat intr-un bloc deosebit de caramida ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

aradului, Timisoara, Timis

Etaj 1- Apartament  1 camera decomandat Aradului
7

Etaj 1- Apartament 1 camera decomandat Aradului

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, suprafata este de 35 mp + 4mp balconul, este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, bucatarie mobilata si utilata cu electrocasnice aproape noi(unele chiar in garantie), - dormitor generos cu balcon deschis. Apartamentul are ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
DIRECT PROPRIETAR: Teren cu PUZ - Calea Aradului la sosea cu toate ulitatile !
11
1

Poziție excelentă Accesul la amplasament se face pe traseul ce pornește din intersecția sens giratoriu dintre DN 69 și centura Timișoara Nord existentă, prin accesul existent la societatea Mahle , pe breteaua colectoare paralelă cu drumul național DN 69, înspre drumul DE 291 2. Pe această parcelă se ...

14,288 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere in zona Aradului
4

Apartament 2 camere in zona Aradului

Vand apartament cu doua camere, 56 mp, in bloc nou, in zona Aradului, langa Omv, etaj 3, lift, mobilat utilat complet, aer conditionat, parcare cu acces telecomanda. Mai multe detalii la numarul de telefon!!

ARADULUI, Timisoara, Timis

Etaj 2   Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere
15

Etaj 2 Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Aradului, la etajul 2 din 4., suprafață utilă: 47 mp, Hol de acces, bucătărie închisă, living luminos cu ieșire pe balcon, dormitor și baie. Preț: 88.000 Euro

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Zona   Aradului
4
13

Apartament 2 camere Zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului,pe strada Dej,aproape de piata verde,la etajul 1,suprafata de 45 mp. Apartamentul dispune de masina de spalat vase,masina de spalat haine,uscator haine,frigider. Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Pentru mai multe detalii contactati ...

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
20

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 5, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2019, structura beton, material ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 40 mp utili, Calea Aradului,loc de parcare inclus
4

Blitz va propune la vanzare apartamente exclusiviste cu 1, 2 și 3 camere într-o locație de vis din nordul Timișoarei. Proiectul ansamblului se remarcă prin confort modern și sustenabilitate, fiind conceput pentru cei care își doresc un stil de viață superior sau caută o investiție inteligentă. Acest ...

2385 EUR/m2 | 40 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Salvează căutarea