Promovat
Torontalului-3 Camere-Disponibil Imediat
20
6

Torontalului-3 Camere-Disponibil Imediat

IMOMADAX vă prezintă spre vânzare direct de la dezvoltator apartamente cu 2-3 camere situate pe strada Augustin Coman nr 2 in complexul 109 Corner. Apartamentele beneficiază de centrală proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,aer condiționat,termostate de temperatura in fiecare camera,videointerfon,2 ...

2067 EUR/m2 | 67 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente de vanzare cu 2 camere in Timisoara, zona Aradului
8

APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare apartamente cu 2 camere, cu suprafete cuprinse intre 44 si 64 mp utili + terasa, situate intr-un complex rezidential modern din zona Aradului – nordul Timisoarei. Apartamentele se predau la cheie, finisate cu materiale de calitate superioara. Aditional, ...

2136 EUR/m2 | 44 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 2, zona Aradului
9
1

Apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 2, zona Aradului

ID: P2348 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 43mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1980. Apartamentul dispune de balcon de 3.48mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2046 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex deosebit Cal Aradului, zona Ikea
13
6

Duplex deosebit Cal Aradului, zona Ikea

Duplex deosebit la asfalt, despartit prin camera tehnica, P+E, Cal Aradului, zona Ikea, pozitie foarte buna,la cheie. Suprafata utila 138 mp. Teren 416 mp. Parter : living mare, bucatarie cu posibilitate de inchidere, baie, hol, terasa, camera tehnica. Etaj: 3 dormitoare cu multa lumina naturala, dupa ...

2536 EUR/m2 | 138 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Doua spatii comerciale, 120 mp + 2 locuri parcare, Zona Aradului
4

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare doua spatii comerciale de cate 60 mp fiecare si doua locuri de parcare in Zona Aradului. Spatiile dispun de cf-uri individuale, si se vand doar impreuna, ele comunicand in momentul de fata. Se afla la parter de bloc nou, fiecare cu cate doua intrari din exterior ...

1658 EUR/m2 | 120 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere Aradului - Torontalului bloc nouparter
20
1

Ap 2 camere Aradului - Torontalului bloc nouparter

Va oferim spre vanzare un superb apartament cu 2 camere situat intr-un bloc nou in zona Torontalulului - Aradului la parter din 9 nivele. Apartamentul are o suprafata utila de 62 mp la care se adauga 2 balcoane de 9mp si 7mp. Total 78 mp si este situat in complexul Iris. Apartamentul este compus din ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

aradului, Timisoara, Timis

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC
8

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere model confort 1 decomandat, situat in zona Aradului intr-un bloc turn la etajul 6 din 6 cu lift, suprafata utila 70 mp, cu vedere pe doua parti, 2 bai(cu vana si geam, cabina de dus), 1 balcon, clima, incalzire cu centrala proprie, geamuri tip termopan, ...

1943 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere zona Aradului
4
47

De vanzare apartament cu 2 camere zona Aradului

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, situat la et 2 4, suprafata 47mp, situat in zona Aradului, pe str Dej, aproape de Piata Verde. Mobilat si utilat ca in poze, se vinde incepand de la 1. Va asteptam pentru o vizionare la numarul de telefon afisat!

1681 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Aradului
3

Apartament cu o camera in zona Aradului

Spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului. Etajul 2, complet utilat si mobilat, cu AC. Suprafata de 43 mp. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare.

1395 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului
3
3

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament mobilat si utilat complet, avand o suprafata de 35 mp, fiind situat la etajul 2, perfect pentru investitie sau uz propriu! Apartamentul este foarte aproape de mijloacele de transport in comun, magazine, farmacii si Iulis Mall

1914 EUR/m2 | 35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 1 camera, 38,4 mp, etaj intermediar, in zona Aradului
5
1

Apartament cu 1 camera de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, open space, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2375 EUR/m2 | 38 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
20
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 9, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 2019, structura beton, material ...

2578 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
5

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament in bloc nou, Loc de parcare, Zona Aradului, Timisoara
13

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, open space situat la parter, zona Aradului Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 52mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - living spatios cu iesire pe terasa - dormitor matrimonial - bucatarie open space - baie ...

2750 EUR/m2 | 52 m2

Aradului, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Aradului, Timisoara
8

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Aradului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, un apartament semidecomandat spatios si elegant cu 2 camere de 49.19 mp si balcon de 3.09 mp, situat la etajul 4 din 4 in zona Aradului din Timisoara, o zona linistita si foarte bine conectata. Aceasta proprietate este ideala pentru familii sau ...

1780 EUR/m2 | 50 m2

Aradului, Timisoara, Timis

De vanzare penthouse 3 camere, mobilat modern  zona Aradului Timisoara
18

De vanzare penthouse 3 camere, mobilat modern zona Aradului Timisoara

Apostu Estate va propune spre vanzare un penthouse exclusivist cu 3 camere, situat intr-o vila moderna cu doar 5 apartamente, oferind intimitate si confort peste medie. Imobilul este singur pe nivel, amplasat la etajul 2, intr-o constructie finalizata in 2016, cu acces facil si pozitionare excelenta. Suprafete: • Suprafata ...

2349 EUR/m2 | 83 m2

Aradului, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare,bloc nou, zona Aradului Timisoara
13

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etaj intermediar (etajul 3 din 5), intr-un bloc construit in 2010 in zona Aradului/Lipovei din Timisoara, jud.Timis. Locatia ofera acces rapid la mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, farmacii si centre medicale importante. ...

2521 EUR/m2 | 71 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etaj 1, zona Aradului
16

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 1, zona Aradului

ID: P2623 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 74mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime P+5, anul constructie 1980. Apartamentul dispune de 2 balcon de 7mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

2432 EUR/m2 | 74 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere bloc nou  IRIS Aradului
10
5

Apartament 2 camere bloc nou IRIS Aradului

Proprietar vind apartament 2 camere Ansamblul IRIS strada Marginii Finalizat in 2024 Certificat nZEB Panouri solare Pompe de căldură Termoizolație 20 cm 2 lifturi Kone Supraveghere video Apartamentul este situat la etajul 7 din 11 cu suprafața utila de 58.6 mp. Apartamentul dispune de: ...

2627 EUR/m2 | 59 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Aradului, Piata Verde,Confort 1 Decomandat,Cu Centrala,Clima,Balcon,Parter Înalt
9
6

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Aradului-Nu Departe de Piata Verde,la 2 Km de Iulius Mall,Intr.un Bloc cu 4 Imobile pe Etaj,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Mare,Parter Înalt cu Balcon Și Centrala Termica,imobilul este compus din Hol lung+Baie Vana+Bucătărie Separata cu Ușa ...

2043 EUR/m2 | 35 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat parter cu balcon amenajat centrala Aradului langa Piata Verde
10

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera situat la parter inalt cu balcon din 4 in zona Aradului langa Piata Verde,foarte aproape de Iulius Mall (10_15 minute de mers pe jos). Zona este una foarte linistita, deloc aglomerata sau circulata nefiind pe artera, in imprejurimi se regasesc multe magazine ...

2278 EUR/m2 | 32 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere Aradului decomandat amenajat  mobilat utilat
10

Apartament 4 camere Aradului decomandat amenajat mobilat utilat

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat, situat in Calea Aradului. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 80). Avand o suprafata utila de 73,56 mp, apartamentul este compus din 4 camere, 2 bai, o bucatarie, 3 balcoane si un coridor. Apartamentul este renovat ...