Promovat
Duplex deosebit zona Aradului | 125 mp utili | curte 325 mp
20
1

Duplex deosebit zona Aradului | 125 mp utili | curte 325 mp

Proconstruct Imobiliare va prezinta o proprietate de exceptie, situata intr-un complex exclusivist de duplexuri in zona de Nord a Timisoarei. Construita de un dezvoltator renumit pentru calitatea si durabilitatea proiectelor sale in Nordul orasului si Dumbravita, aceasta locuinta a fost gandita pentru ...

2959 EUR/m2 | 125 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 1 camera decomandat, Aradului, centrala proprie
9
2

Ap 1 camera decomandat, Aradului, centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde, Facultatea de Agronomie. Este model confort 1, decomandat la parter din 4. Are bucataria separata de camera, 1 baie, 1 balcon, centrala proprie. Instalatia electrica si sanitara schimbata. Bloc cu acoperis. ...

2250 EUR/m2 | 32 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
-Apartament -3 camere -2 bai -
11

-Apartament -3 camere -2 bai -

Avem placerea de a va aduce spre vanzare un apartament cu 3 camere si doua bai intr-un complex rezidential nou de pe strada Augustin Coman nr 2 . Apartamentul este compartimentat astfel : hol ( 3,9 mp) ,living cu bucatarie ( 38,5 mp ) , baie ( 3,8 mp) , dormitor (12,3 mp) , dormitor ( 16,1 mp) ,baie ...

2042 EUR/m2 | 79 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, open space, 67 mp utili, etaj 6/9,  zona Aradului
7
1

Apartament 3 camere, open space, 67 mp utili, etaj 6/9, zona Aradului

ID Intern: P682 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space situat la etajul 6/9, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona linistita Detalii tehnice : -Suprafata ...

2436 EUR/m2 | 67 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere zona Aradului
4
47

De vanzare apartament cu 2 camere zona Aradului

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, situat la et 2 4, suprafata 47mp, situat in zona Aradului, pe str Dej, aproape de Piata Verde. Mobilat si utilat ca in poze, se vinde incepand de la 1. Va asteptam pentru o vizionare la numarul de telefon afisat!

1681 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
5

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului
3
3

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament mobilat si utilat complet, avand o suprafata de 35 mp, fiind situat la etajul 2, perfect pentru investitie sau uz propriu! Apartamentul este foarte aproape de mijloacele de transport in comun, magazine, farmacii si Iulis Mall

1914 EUR/m2 | 35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 Camere - Aradului - Iulius Mall - 102.000 Euro
10
1

2 Camere - Aradului - Iulius Mall - 102.000 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vânzare apartament cu 2 camere, situat in zona Calea Aradului. Apartamentul are o suprafață utila de aproximativ 50 mp + balcon inchis 3mp. Beneficiaza de bucatarie deschisa, centrala termica individuala, clima, geamuri tripane, etc. Mentionam ca se prezinta intr-o stare ...

2040 EUR/m2 | 50 m2

aradului, Timisoara, Timis

vand apartament3 c lux Aradului 149900
17
4

vand apartament3 c lux Aradului 149900

vand apartanent lux Aradului Decatlon bloc nou parter cu balcon inchis , etaj 2, mobilat si utilat lux, mobila lemn si mdf, finisaje de exceptie, pat tip springbox, loc parcare, 149900

2498 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 68 mp, zona Aradului
13

Apartament 3 camere, 68 mp, zona Aradului

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 3 din 5 al unui imobil reabilitat termic, amplasat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara – Calea Aradului Vest, în proximitatea Pieței Verde și a Iulius Mall. Apartamentul dispune de o suprafață utilă ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului
7
7

Apartament cu 2 camere in zona Aradului

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1400 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, 2 camere, zona Aradului, Timisoara
7

Apartament de vanzare, 2 camere, zona Aradului, Timisoara

Agentia imobiliară Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, amplasat la etaj intermediar, etajul 3 din 4, situat în zona Aradului, Timisoara, la doar două minute de față de statia de autobuz, parc, scoala și la doar 15 minute fata de Iulius Mall. Apartamentul are ...

2040 EUR/m2 | 50 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3
1

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Aradului. Apartamentul are o suprafata utila de 36mp, etaj 4, an constructie 1990. Zona este una linisita, aproape si de mijloace de transport in comun. Se vinde ca in poze. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

2000 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere, etaj intermediar, bloc nou,Aradului
9
1

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Aradului, intr-un imobil nou, construit in anul 2020. Etaj intermediar, etajul 2/8. Imobilul dispune de lift. Acces facil la numeroase punte de interes. La doar cateva minute distanta fata de market, scoala, gradinita, ...

2411 EUR/m2 | 56 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Aradului
5
54

Apartament cu o camera in zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului,pe strada Martir Dan Carpin,suprafata de 35 mp,etaj 2,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropierea sa se afla diverse centre comerciale,farmacii,banci,scoli,gradinite,licee,etc. Rog si ofer seriozitate.

1714 EUR/m2 | 35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Aradului
3
5

Apartament o camera zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament o camera zona Aradului in apropiere de centrele comerciale , 37 mp , utilat , mobilat ca in poze. Apartamentul este situat la etajul 3.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Aradului
3
6

Garsoniera de vanzare in zona Aradului

Se vinde garsoniera in zona Aradului, la etajul 2,avand o suprafata de 37 mp,se vinde utilata si mobilata exact cum se vede si in poze. Zona in care se afla ofera acces la mijloace de transport in comun,magazine,farmacii,terase,restaurante,etc. Daca sunteti interesati,sunati la nr de telelfon afisat ...

1838 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Aradului! Despartit prin Garaj!
10
4

Zona Aradului! Despartit prin Garaj!

Vă propunem spre vânzare un 1 2 duplex modern, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara zona Aradului, aproape de puncte de interes și cu acces rapid către centrul orașului. Caracteristici imobil: Regim de înălțime: Parter + Etaj An finalizare: 2025 Suprafață utilă: 171 mp Terasă: ...

2041 EUR/m2 | 171 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Full Decomandat 2 Bai 3 Balcoane Centrala Proprie Zona Aradului Piata Verde
10

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 3 balcoane, su: 71 mp, etaj 2 din 4, foarte aproape de piata, magazine, mijloacele de transport si Iulius Mall. Pret: 142000 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2000 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere * mobilat * Aradului * Etaj 9 * 53mp+balcon 12mp * parcare inclusa * Proprietar
10
8

Apartament 2 camere mobilat, foarte luminos, open space, direct de la proprietar, în North Star Residence ansamblu apreciat din zona Aradului, cu acces rapid la mijloacele de transport, supermarketuri, școli, parcuri și activități sportive. Situat la etajul 9 din 10, cu vedere panoramică spre oraș (SV) ...

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, bloc nou, Aradului, Timisoara
13
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat spatios si modern cu 3 camere, avand o suprafata utila de 83.36 mp, situat la etajul 1 din 5 intr-un bloc cu lift, parte dintr-un complex rezidential construit in anul 2008. Proprietatea se remarca prin compartimentarea ...

1943 EUR/m2 | 82 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Nord One Botanic - Apartament premium cu 2 camere cu parcare subterana
8
1

Apartament 2 camere, 59 mp utili, situat in complexul rezidential Nord One Botanic - la 3 minute distanta de Iulius Mall Timisoara. Include loc de parcare subteran supravegheat video si boxa de depozitare. Compartimentare: Hol de acces cu oglinda din tavan pana in pardoseala si spatii de depozitare, ...