Promovat
Apartament 3 camere. Etaj1. Braytim- Musicescu. Bloc Nou.
8
1

Apartament 3 camere. Etaj1. Braytim- Musicescu. Bloc Nou.

Apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de Apa, Etaj 1, 65 mp utili si 4 mp terasa, terasa are o logie separata inchisa, partial mobilat( bucatarie mobilata si utilata), doua bai, o baie cu geam, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, un loc de parcare. Pret:124.000 eur.; ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
7

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, su: 35 mp, situat la parter inalt, fara balcon, fiind compartimentat astfel, living cu bucatarie open-space, dormitor, baie cu cada si geam mare, plus 1 loc de parcare trecut in Cf Foarte aproape de ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere etajul 1 Braytim Giroc
11
1

Apartament cu 2 camere etajul 1 Braytim Giroc

Va propunem spre vânzare apartament modern cu 2 camere, situat la 3 minute de hotel IQ, Braytim Giroc, la etajul 1 dintr-un bloc nou cu 3 etaje (finalizat în 2024). Suprafață utilă: 53 mp Compartimentare: living + bucătărie open-space, dormitor, baie Încălzire în pardoseală + centrală proprie pe gaz ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Exclusivist! Apartament 76 mp, 3 camere -  Braytim - Timisoara
10

Exclusivist! Apartament 76 mp, 3 camere - Braytim - Timisoara

REX Imobilire va oferă spre vânzare un apartament exclusivist, cu o suprafață utilă de 76,67mp, situat în zona Braytim – una dintre cele mai apreciate și bine cotate zone rezidențiale din Timișoara. Imobilul este situat la etajul 2 si este compartimentat astfel: - hol de acces - living generos cu bucatarie ...

2076 EUR/m2 | 77 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere cu balcon si gradina in Giroc - ID V4262
13
11

ID intern: V4262 Apartament cu 2 camere cu balcon si gradina de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Giroc aflat la PARTER intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, ...

1727 EUR/m2 | 46 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vila de lux cu un design deosebit, piscina, teren de tenis, regim de inaltime P+M+S, zona Girocului
20
1

Agentia Imobiliara Ralf Consulting are placerea de a va propune, in exclusivitate, spre achizitie o proprietate de lux, aflata in zona Girocului. Imobilul face parte dintr-un complex edilitar construit pe 4 parcele cadastrate independent, a cate 1084 mp. fiecare, si una in proprietate indiviza de 314 ...

2826 EUR/m2 | 407 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, de vanzare, zona Braytim,Timisoara
16

Apartament 3 camere, de vanzare, zona Braytim,Timisoara

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 2 din 2, intr-un bloc nou din 2017, situat in zona Braytim, Timișoara, judetul Timis. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 66 mp + balcon si este compartimentat astfel: - 2 dormitoare - living - bucătărie ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim-Muzicescu. 2 parcari. la Cheie - mobilat+utilat modern
10
1

Apartament situat in Braytim, bloc NOU, finalizat (izolat termic exterior), la parter, cu 2 locuri de parcare cu acces direct in apartament. Este un model cu vedere pe 2 parti, bucatarie open-space cu livingul, baie cu cada si geam pt aerisire. Este complet AMENAJAT interior, modern: cu parchet laminat, ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !
8
1

In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona Braytim, aproape de muzeul de apa, la etajul 2, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare in cf, pret 95.000 euro. Tel: 0750283339

1979 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Dormitor la parter. 3 bai. Mobilata si utilata complet.
20
8

De vanzare casa in Braytim, disponibila imediat, complet mobilata si utilata, dotata cu centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, aer conditionat, cu toate utilitatile (gaz, apa, canalizare, iluminat stradal, curent, internet). Casa are 4 dormitoare si 3 bai, living si ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
10

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere in Braytim-Musicescu, CF pe Timisoara, la etajul 2, cu bucatarie INCHISA, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare propriu, complet mobilat si utilat, pret 139.500 euro, negociabil. Tel:

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Doua parcari. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat
11
2

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU - pozitie EXCELENTA - aproape de biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare incluse in pret. Pret ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%.Loc de parcare subteran. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Mobilat si utilat !
10
2

Spre vanzare, cu comision 0%, apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de apa, la etajul 1, cu 2 locuri de parcare in CF, din care unul sub bloc, decomandat, complet mobilat si utilat, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dressing, baie cu geam, camere video ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | Timisoara | centrala proprie | bloc nou | loc parcare |
14

Favorit Estate va ofera in exclusivitate spre vanzare: - apartament cu 3 camere finisat premium, situat intr-un bloc nou anvelopat exterior in zona Braytim; - etaj 2/2, cu acoperis de tigla izolat; -suprafata utila 65 de mp, avand si un balcon semideschis cu suprafata de 10 mp; - model cu 1 baie ...

2146 EUR/m2 | 65 m2

braytim, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat | Braytim - Giroc
6

Apartament 1 camera decomandat | Braytim - Giroc

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în zona Braytim Giroc, într-o locație liniștită și bine conectată. Apartamentul este situat la etajul 1 din 3, într-un bloc nou construit în anul 2019, și are o suprafață utilă de 34 mp. Proprietatea beneficiază ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartamente noi 2 camere | Braytim - Giroc | finisaje la alegere
6

Favorit Estate vă propune spre vânzare apartamente noi cu 2 camere, situate în Giroc, într-un cartier rezidențial nou, într-un imobil modern realizat cu materiale premium și finisaje atent alese, într-un stil italian elegant și contemporan. Configurații disponibile: Apartament parter 2 camere (dormitor ...

1769 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera | Parcare acoperita | 34 mp | Braytim - Muzicescu
7

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu o cameră, situat în Giroc, zona Braytim Musicescu, într-un bloc nou finalizat în 2024. Apartamentul are o suprafață utilă de 34 mp, la care se adaugă un balcon de 4 mp, fiind eficient compartimentat și ideal atât pentru locuit, cât și pentru ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea