Promovat
Apartament cu 1 camere etajul 1, nelocuit Braytin Calea Urseni
7

Va propunem spre vanzare apartament nou, în bloc finalizat în decembrie 2025, nelocuit, cu 1 cameră, zona Braytim Calea Urseni, Giroc. Suprafață: 38 mp utili balcon 6 mp loc de parcare inclus, monitorizat video Etaj: 1 Compartimentare: hol, bucătărie închisă, dormitor, baie cu geam Dotări: ...

2066 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat.
7
1

Braytim. Etaj 1. Mobilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Braytim, etaj 1, complet mobilat, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 96.000 Euro. Tel 0783073754.

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim | Casă individuală | 800 mp teren | Locație excelentă
4
1

REX Imobiliare va prezinta o proprietate premium situată în zona Braytim, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, apreciată pentru liniște, spații verzi și accesibilitate. Casa este individuală și dispune de o suprafață utilă de 200 mp, fiind amplasată pe un teren generos de 800 ...

1900 EUR/m2 | 200 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere la parter in Braytim complet finalizat
5

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Braytim. Drumul de acces spre imobil este in curs de asfaltare, termenul fiind luna septembrie. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Profi, scoala si gradinita la o distanta de 20 de minute. Imobilul se vinde la ...

1655 EUR/m2 | 55 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartamente noi 2 camere  Braytim, Giroc,   Parter sau Etaj cu balcon, DECOMANDAT
5

Apartamente noi 2 camere Braytim, Giroc, Parter sau Etaj cu balcon, DECOMANDAT

Va propunem spre vanzare apartamente noi cu 2 camere situate in Bratim, Giroc, Cartier nou, Stil italian, Clasa Energetica A+, intr-un cartier rezidential nou, intr-un imobil modern, realizat cu materiale premium si finisaje atent alese, imbinate intr-un stil italian elegant, rafinat si contemporan. ...

1769 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat la 2 minute de benzinăria Eso Braytim Giroc
15

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, 2,3 cu o suprafata de 52,5 mp, 54,5 mp, 58,5 mp utili+terasa de 9 mp, dressing. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, sau open space living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. ...

2167 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim - Calea Urseni. Mobilat si utilat. Disponibil imediat.
9

1 2 duplex in zona Braytim - Calea Urseni, cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod, finalizata in 2023. - suprafata utila de 77 mp plus terasa acoperita de 15 mp - teren de 150 mp - detalii constructive: ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla - ...

2195 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 Cameră Decomandat Etaj 1 Zona Braytim Vila Contra
8

Apartament cu 1 cameră, decomandat, mobilat și utilat, centrala proprie, 1 bucătărie, 1 baie cu duș, cu aerisire, su: 34 mp, etaj 1 din 3 și 2 loc de parcare privat, acoperit. Momentan este inchiriat (350 euro pe luna), in cazul in care va doriti sa-l cumparati pt investitie chiriasul doreste sa ramana ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

Braytim+, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat. 2 parcari
11
4

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU - pozitie EXCELENTA - aproape de biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare incluse in pret. Pret ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Langa Musicescu. Mobilat si utilat. Disponibil imediat
7

Vand apartament cu 1 camera, in bloc NOU, izolat termic exterior, cu pod si acoperis, 34 mp utili + terasa 7 mp, in zona Braytim, langa Musicescu. Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior MDF, baie cu geam, aer ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vino sa-l vezi, iti va placea.105 MPU+terasa 18 MPU, bloc 2008, loc de parcare. Braytim-Tosca
17
1

. Vindem apartament in zona Tosca-Braytim, cu loc de joaca in vecinatate, Profi, Biserica Ortodoxa, zona verde, cu 2 camere (se poate recompartimenta usor in 3 camere), dispus pe 2 nivele (consultati schita) din constructie, cu scara interioara, 105 mpu+18 mpu de terasa pe bune, cu vedere panoramica, ...

1295 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament  cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2,  cu pod izolat BRAYTIM
10
2

Apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat BRAYTIM

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat, suprafata 50 mp. Apartamentul dispune de hol generos, 1 dormitor, dressing separat, 1 baie, living + bucatarie open space, balcon deschis. Include 1 loc de parcare acoperit si împrejmuit, accesul se face pe poarta ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 1 camera in zona Braytim
3
4

Vanzare apartament 1 camera in zona Braytim

Ofer spre vanzare apartament 1 camera in zona Braytim. Apartamentul este complet mobilat si utilat avand si un loc de parcare . Suprafata utila este de 35 mp si este situat la etajul 1

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai
6
4

Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai

Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Etaj 1  Centrala Proprie 2 Bai 2 Locuri De Parcare  Zona Braytim
13

Apartament 3 Camere Etaj 1 Centrala Proprie 2 Bai 2 Locuri De Parcare Zona Braytim

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, 2 bai, centrala proprie, incalzire in pardoseala, cu termostate individuale in fiecare incaperer,e aer conditionat, rulouri la geamuri, su: 68 mp plus 8mp balcon, etajul 1 din 3 si 2 locuri de parcare inscrise in Cf. Bloc nou din 2020, strada asfaltata. Foarte ...

2000 EUR/m2 | 68 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag  Profi  Braytim
20

Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag Profi Braytim

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2025. Suprafață utilă: 52 mp, 47 mp, 42 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală termică proprie. Încălzire ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, 45 mp utili, terasa 45 mp, zona Braytim
1

Blitz va ofera spre vanzare un apartament de doua camere, 45 mp utili, in zona Braytim, o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajul 3, beneficiaza si de 45 mp de terasa , 6 mp de balcon si este desfasurat ...

2400 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere gradina terasa braytim
14
4

2 camere gradina terasa braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa, GRADINA, situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 euro Telefon. 072367441 ...

1534 EUR/m2 | 58 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere 86 mp utili o terasa de 14 mp loc de parcare la 2 minute de Penny
16
15

Vand apartament cu 3 camere, 86 mp utili+terasa de 14 mp, 2 bai, amplasat pe doua niveluri, cu scara interioara, plus un spatiu de depozitare, de 20 mp, cu acces din apartament, La primul nivel, sunt amplasate: bucataria inchisa, living-ul, cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol cu acces in ...

1337 EUR/m2 | 86 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere la cateva minute de hotel IQ
10
5

3 camere la cateva minute de hotel IQ

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata de 77 mp, situat la etajul etaj 2, intr-un complex nou, format din 3 blocuri, cu cate 20 de apartamente fiecare bloc. Apartamentul este compus din living+bucatarie open space, 2 holuri, 2 bai complet utilate cu mobiler de la Arthema, 2 dormitor, ...

287 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere mobilat si utilat Braytim Giroc
5
1

2 camere mobilat si utilat Braytim Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere la doar 2 minute de magazinul Penny din Giroc, cu o suprafata utila 50 mp + 14 mp terasa, etaj 1 din 3, bloc construit in 2024, finisaje de top, loc de parcare inclus in cf, centrala proprie, incalzire in pardoseala. Pret. 115000 euro Telefon. 0723674418

2300 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere 86 mp utili terasa mare de 14 mp model DEOSEBIT la 2 minute de mers pe jos de Penny
14
15

1337 EUR/m2 | 86 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera decomandat etaj intermediar Braytim
13
2

Apartament cu 1 camera decomandat etaj intermediar Braytim

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, bucatarie separata, etajul 2, strada asfaltata, totul este nou, este la prima inchiriere, moblat si utialt nou, masina de spalat, tvc, loc parcare. Apartamentul este situat in zona Braytim, aproape de supermarket-urile Penny, Mega Image, Lidl, Carrefour. Pret: ...

2118 EUR/m2 | 33 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere etajul 1  la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc
8
1

2 camere etajul 1 la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, cu suprafa?a utila de 56 m2, într-un bloc nou situat la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc. Caracteristici cheie: Apartamentul este spatios si luminos. Baie complet utilata. Centrala termica. Încalzire sub pardoseala pentru confort suplimentar. Geamuri termopan ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea