Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat.
7
1

Braytim. Etaj 1. Mobilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Braytim, etaj 1, complet mobilat, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 96.000 Euro. Tel 0783073754.

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere,decomandat, de vanzare, zona Braytim, Timisoara
11
1

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere ,decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc cu 3 etaje, intr-un bloc nou construit in 2024, In zona Braytim, Giroc, judetul Timis. Apartament are o suprafata utila de 53mp +balcon de 4 mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - ...

1877 EUR/m2 | 53 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere. Bucatarie cu posibilitate de inchidere. Etaj 1 sau Etaj 2
8

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona unitatii militare (intre Giroc sat si Timisoara) ...

1753 EUR/m2 | 58 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%-Duplex 5 camere, nivel P+M, 120mp utili + terasa - Braytim
20
11

ID: P779 WestHub imobiliare va propune spre vanzare un duplex situat in zona Braytim. Cu materiale si finisaje de o calitate premim, duplexul fiind la baza construit in 2024, pe o structura foarte solida de caramida. Detaliile tehnice: -Nivel - P+M -Front stradal - 11ml -Suprafata teren - 170mp -Suprafata ...

1708 EUR/m2 | 120 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vanzare apartament 2 camere zona Braytim
5
12

vanzare apartament 2 camere zona Braytim

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere , 52 mp , etaj 3 in zona Braytim. Se vinde mobilat exclusiv

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 2 camere | Giroc | ESO
5

Apartament spațios cu 2 camere | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartamente cu 2 camere, situat intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, foarte aproape de ESO, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 53mp. Compartimentarea ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 2 camere si terasa | Giroc | ESO
6

Apartament spațios cu 2 camere si terasa | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartamente cu 2 camere si terasa, situat intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, foarte aproape de ESO, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 53mp. Compartimentarea ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 cam decomandat GRĂDINĂ, terasă, mobilat Braytim hotel IQ
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere,mobilat , doar in bucatarie nu este mobila, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 58 mp utili+ 1 terasa GRADINA. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, GRADINA, un dormitor, o baie si un ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 1 camera in zona Braytim
3
4

Vanzare apartament 1 camera in zona Braytim

Ofer spre vanzare apartament 1 camera in zona Braytim. Apartamentul este complet mobilat si utilat avand si un loc de parcare . Suprafata utila este de 35 mp si este situat la etajul 1

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat. 2 parcari
11
4

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU - pozitie EXCELENTA - aproape de biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare incluse in pret. Pret ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
NOU. Bucatarie inchisa. Spatios - 53 mp utili. Disponibil imediat. Langa Zone 2
13
2

Vand apartament cu 2 camere, bucatarie INCHISA, etaj 2, in bloc nou - 2021, zona Braytim - Calea Urseni, spatios 53 mp utili + TERASA 5 mp, complet mobilat si utilat, centrala proprie, model cu pod propriu in suprafata de 40 mp, inscris in CF, un loc de parcare. Pret 103.900 Eur., negociabil. Se accepta ...

1960 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. Duplex in Braytim. Asfalt. Langa Musicescu.
14
13

COMISION 0%. Duplex in Braytim. Asfalt. Langa Musicescu.

Vand DUPLEX in zona Braytim, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 96 mp + terasa de 15 mp + Balcon si curte proprie. Compartimentare: - parter : hol acces, LIVING, bucatarie INCHISA, debara, camera tehnica, baie, terasa; - etaj : hol acces, 3 dormitoare, 2 BALCOANE, baie. CENTRALA ...

2188 EUR/m2 | 96 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

NOU. Zona Braytim - CF de Timisoara. Garaj. 3 bai
7
3

NOU. Zona Braytim - CF de Timisoara. Garaj. 3 bai

Vand casa insiruita in zona Braytim - CF de Timisoara, aproape de strada Tosca. Spatioasa - 125 mp utili, teren de 160 mp, 4 camere, 3 bai, garaj, finisaje la alegere, integral din caramida, perete despartitor dublu, izolatie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Pret 250.000 Eur. - TVA inclus. ...

2000 EUR/m2 | 125 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Braytim. Aproape de Lidia. Etaj 1. Finalizat. Finisaje superioare
12
1

Vand apartament situat in bloc NOU, finalizat, izolat termic exterior, cu fatada ventilata, in zona Braytim, aproape de Lidia. ETAJ 1, 2 camere, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 5 mp. Centrala termica proprie VIESSEMANN, cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, geamuri ...

2494 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Braytim 1704 mp front B-dul Sudului 40 ml constructii dezvoltare!!
8
4

COMISION 0%!! Idea Real Estate Investment va ofera in exclusivitate un teren situat in zona Braytim cu o suprafata de 1704 mp ( 2 parcele alaturate ) in zona Strazii Garofitei cu utilitati si cu urmatorii coeficienti conform Urbanism eliberat recent : - se permit imobile : unifamiliale locuinte cuplate ...

1,704 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
PROPRIETAR! Teren Bdul Sudului Nr 59 cu utilitati 589 mp - Braytim !!
6
3

PROPRIETAR! Ofer spre vanzare un teren cu o suprafata de 589 mp situat pe Bdul Sudului nr 59 - Braytim ( adresa inscrisa in cartea funciara ) cu utilitati ( apa,gaz, curent, canal ) si urmatorii coeficienti conform certificat urbanism : - POT - 40 % - CUT - 1.5 - regim de inaltime admis : P+M, P+1E - ...

589 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea