Promovat
Apartamente LUX cu 2 camere la cateva minute de hotel IQ
20
7

Apartamente LUX cu 2 camere la cateva minute de hotel IQ

Va propunem spre vanzare apartamente cu1, 2 camere. ETAJ 1 APARTAMENT 1 - 2 CAMERE - 51,35 MP UTILI - PRET 97.800 EURO APARTAMENT 2 - 2 CAMERE - 46,23 MP UTILI - PRET 90.600 EURO APARTAMENT 3 - 2 CAMERE - 41,91 MP UTILI - PRET 84.700 EURO ETAJ 2 APARTAMENT 1 - 2 CAMERE - 51,35 MP UTILI - PRET 97.800 ...

1765 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Oportunitate-Teren Braytim
1

Oportunitate-Teren Braytim

REX Imobiliare, va ofera rara oportunitatea de achizitionare a unui teren generos, la un super, in zona Braytim. Terenul in suprafata utila de 2500mp, cu un front de 15ml, este ideal pentru orice fel de dezvoltare imobiliara, de la construirea propriei case pana la construirea unui imobil spre vanzare, ...

2,500 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex Spatios si cochet
20

Duplex Spatios si cochet

Duplexul este situata in zona Braytim,in apropiere de str.Mures si este compusa din P+E+Pod astfel: PARTER: - living cu aces pe terasa,bucataria,baia de seviciu,birou,casa scarii ETAJ; 3 dormitoare din care 1 dormitor matrimonial cu baia proprie si dressing PODUL; este amenajat ,are curent electric si ...

1640 EUR/m2 | 200 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 3 camere langa Esso I Giroc
7

Apartament superb cu 3 camere langa Esso I Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, langa benzinaria Esso din Giroc. Acestea se desfasoara pe o suprafata utila de 71mp si terasa de 16 mp. Compartimentarea este urmatoarea: - Hol - Living - Dormitor matrimonial - Dormitor - Bucatarie deschisa, cu posibilitatea de ...

1690 EUR/m2 | 71 m2

braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
10

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere in Braytim-Musicescu, CF pe Timisoara, la etajul 2, cu bucatarie INCHISA, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare propriu, complet mobilat si utilat, pret 139.500 euro, negociabil. Tel:

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!
10
2

Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!

Vand apartament cu 3 camere, 76 mp, etaj 1 cu intrare din strada, living cu bucatarie, 2 dormitoare, o baie, 2 balcoane, centrala schimbata in 2022, loc parcare, aer conditionat, rulouri exterioare aluminiu, zona Braytim, pret 135000 euro. tel 0773336700

1776 EUR/m2 | 76 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Dormitor la parter. 3 bai. Mobilata si utilata complet.
20
8

De vanzare casa in Braytim, disponibila imediat, complet mobilata si utilata, dotata cu centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, aer conditionat, cu toate utilitatile (gaz, apa, canalizare, iluminat stradal, curent, internet). Casa are 4 dormitoare si 3 bai, living si ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala - Timisoara - Braytim
11
7

Casa individuala - Timisoara - Braytim

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa P+M, cu 5 camere si 2 bai. Casa este situata într-o zona linistita din Timisoara, zona Braytim, aproape de magazine. Proprietatea are o suprafata de 175 mp si un teren de 226 mp, construita in anul 2018, pe structura de beton si caramida. Disponibila spre vanzare ...

1600 EUR/m2 | 175 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere-bloc nou-loc de parcare in CF-zona Braytim-Comision 0%
17
5

Evand Homes va prezinta spre vanzare, in exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat in Braytim, langa Profi-ul de pe Str. Gavril Musicescu, intr-un imobil, finalizat in anul 2017, construit din beton si caramida. Apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc prevazut cu 2 etaje plus mansarda si ...

2084 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament nou cu 2 camere - loc de parcare inclus - zona Braytim
12
3

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Braytim, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 2 din 3 si dispune de o suprafata utila de 48 m², completata de un balcon de 6 m². Compartimentarea este ...

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartamente cu 2 camere, decomandat, in zona Braytim. Etajul intai
11
1

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare apartamente cu 2 camere, complet decomandate, situate intr-un Complex Rezidential din zona Braytim. Inceput in luna ianuarie 2018 complexul este format din 45 blocuri din care 31 finalizate si locuite in prezent iar 14 blocuri in curs de finalizare, termenul de predare ...

1394 EUR/m2 | 55 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Braytim
6

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Braytim. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu o camera, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Braytim, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 2 etaje. Anul constructiei este 2024, structura este de beton, ...

2264 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim-Muzicescu. 2 parcari. la Cheie - mobilat+utilat modern
10
1

Apartament situat in Braytim, bloc NOU, finalizat (izolat termic exterior), la parter, cu 2 locuri de parcare cu acces direct in apartament. Este un model cu vedere pe 2 parti, bucatarie open-space cu livingul, baie cu cada si geam pt aerisire. Este complet AMENAJAT interior, modern: cu parchet laminat, ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat | Braytim - Giroc
6

Apartament 1 camera decomandat | Braytim - Giroc

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în zona Braytim Giroc, într-o locație liniștită și bine conectată. Apartamentul este situat la etajul 1 din 3, într-un bloc nou construit în anul 2019, și are o suprafață utilă de 34 mp. Proprietatea beneficiază ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai
6
4

Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai

Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim - Calea Urseni. Mobilat si utilat. Disponibil imediat.
9

1 2 duplex in zona Braytim - Calea Urseni, cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod, finalizata in 2023. - suprafata utila de 77 mp plus terasa acoperita de 15 mp - teren de 150 mp - detalii constructive: ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla - ...

2195 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea