Promovat
Apartament cu 2 camere etajul 1 Braytim Giroc
11
1

Apartament cu 2 camere etajul 1 Braytim Giroc

Va propunem spre vânzare apartament modern cu 2 camere, situat la 3 minute de hotel IQ, Braytim Giroc, la etajul 1 dintr-un bloc nou cu 3 etaje (finalizat în 2024). Suprafață utilă: 53 mp Compartimentare: living + bucătărie open-space, dormitor, baie Încălzire în pardoseală + centrală proprie pe gaz ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie separata. Parcare inclusa. TVA inclus.
6
2

Bucatarie separata. Parcare inclusa. TVA inclus.

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona unitatii militare (intre Giroc sat si Timisoara) ...

1856 EUR/m2 | 43 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim
7

Apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp la care se adauga un balcon de 6 mp si un loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu ...

1383 EUR/m2 | 60 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere etajul 1 ideal pentru investiție Braytim
12
29

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 38 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 69000 euro Telefon. 0723674418

1816 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 1 camere etajul 1,  mobilat si utilat Braytim Eso
5

Apartament cu 1 camere etajul 1, mobilat si utilat Braytim Eso

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camere, tip studio, cu o suprafata de 30 m2+ balcon 6 m2 situat in Braytim, Giroc, zona Esso, situat la etajul 1, loc de parcare inclus. Apartamentul se vinde mobilata si utilata. Pret. 73500 euro Telefon. 0723674418

2450 EUR/m2 | 30 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomanadat Braytim
10
13

Apartament cu 2 camere decomanadat Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 47 mp+balcon, foarte bine compartimentat, decomandat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, parc peste drum, zonmagazin, la cateva minute de hotel HQ, Braytim. Pret: 83000 euro Telefon. 07 2367441 ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria ESO
12
14

2 camere la 2 minute de benzinaria ESO

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

288 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere Braytim
8
3

3 camere Braytim

De vanzare apartament 3 camere complet mobilat si utilat in Braytim calea Girocului. Apartamentul este pe 2 nivele si este situat la etajul 3 intr-un bloc cu 3 etaje, are 2 dormitoare, living, bucatarie, baie, terasa. Pe langa dormitorul de la mansarda, apartamentul dispune de 2 spatii de depozitare ...

1508 EUR/m2 | 63 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 57 mp mobilat si utilat Braytim
4

Apartament cu 2 camere 57 mp mobilat si utilat Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere la etajul 1 a unui imobil dispus pe 2 niveluri in Giroc. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 57 mp si balcon închis 5 mp si este compartimentat astfel: hol, bucatarie,living,1 dormitor,1 baie. Extra dotari: centrala proprie clima balcon închis încalzire prin ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Duplex cu 4 camere  parc, magazin la doar 3 minute Braytim Giroc
6
3

Duplex cu 4 camere parc, magazin la doar 3 minute Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare jumatate de duplex, construit în 2019 (caramida Porotherm, foarte bine izolat), cu o suprafata de 92 mp utili, 327 mp teren. Acoperis si terasa sunt acoperite cu tigla, podul este izolat, mansardabil. Încalzire prin centrala proprie 2 locuri de parcare în fata casei. Parter: ...

2380 EUR/m2 | 92 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim
3
2

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim

De vanzare apartament cu o camera 37 mp in Giroc. decomandat. Un loc de parcare este in pretul apartamentului. Finisaje de cea mai buna calitate Pret. 64.000 euro Telefon.0723674418

1730 EUR/m2 | 37 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat  Giroc Braytim
5

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Giroc Braytim

De vanzare apartament tip studio (1 camera), 36 mp utili + 1 balcon (6mp), complet mobilat . Apartamentul este aproape de magazine (lidl, penny, profi, mega), stație de autobuz. loc de parcare trecut in CF. Pret. 68500 euro Telefon. 0723674418

1903 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso
16
11

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 52 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 80000 euro Telefon. 0723674418

1538 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat LUX TERASA DE 28 MP Braytim Uzina de Apa
10
5

De vanzare apartament luminos si modern, situat la etajul 3 din 3 (etaj retras), într-un bloc nou, construit în 2023, izolat termic, într-o zona lini?tita din Giroc, la 2 min de Timisoara. Suprafata utila: 65.5 mp Terasa generoasa: 28 mp Compartimentare: hol de intrare, living cu bucatarie open space, ...

401 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam parter cu gradina proprie decomandat buc separata Braytim
20
24

Vand apartament cu 2 camere, MODEL DEOSEBIT, decomandat, BUCATARIE INCHISA, doua dormitoare, living cu acces intr-o CURTE PROPRIE, imprejmuita cu gard, in suprafata de aprox 30 mp. Suprafata apartamentului este de 56 mp. Materialele folosite sunt de cea mai buna calitate. Confortul termic se realizeaza ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa Individuala Moderna cu Sisteme Smart - Timisoara - Cartier Braytim
15
2

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa individuala premium, cu 4 camere si 2 bai, situata in Timisoara, zona Braytim, intr-o locatie excelenta, cu acces rapid catre Kaufland si Lidl. Proprietatea dispune de o suprafata utila de 126 mp si este amplasata pe un teren generos de 540 mp. Casa a fost ...

2442 EUR/m2 | 174 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere langa  et intermediar la 2 minute de   benzinaria Eso
9
4

2 camere langa et intermediar la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartament cu 2 camere, cu suprafata utila de 56 m2, într-un bloc nou situat la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc. Caracteristici cheie: Apartamentul este spatios si luminos. Baie complet utilata. Centrala termica. Încalzire sub pardoseala pentru confort suplimentar. Geamuri termopan tripan ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere terasa si GRADINA Braytim
12
4

Apartament cu 2 camere terasa si GRADINA Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa, GRADINA, situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 euro Telefon. 072367441 ...

1534 EUR/m2 | 58 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat parc privat Braytim
6
34

De vanzare apartament 3 camere mobilat si utilat + loc parcare. An constructie 2019 Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna. Detalii tehnice: - Suprafata utila:61,5 + balcon - Etaj 2 3 - Numar camere: 3 - Numar bai: 1 -Sistem incalzire : Centrala prioprie (gaz)+ incalzire in pardoseala -Loc ...

1475 EUR/m2 | 61 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa insiruita zona Braytim
7
6

Casa insiruita zona Braytim

De vanzare casa mobilata si utilata in complex de case insiruite, zona uzinei de apa Braytim, acces rapid spre Calea Urseni, zona AEM, Calea Girocului. Suprafata utila:77mp + terasa; suprafata curtii 53mp, casuta de gradina Keter + loc de parcare in CF. Compartimentare: Parter - open space (bucatarie ...

1882 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Case P+E 3 camere Braytim
19
30

Case P+E 3 camere Braytim

Case la gri sau la cheie dupa preferinte, cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care ...

1548 EUR/m2 | 84 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere mobilat si utilat Braytim Giroc
8
8

3 camere mobilat si utilat Braytim Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere, situat in bloc nou - 2018, la intrare in Giroc, inainte de calea ferata, langa Penny, Profi si Lidl. Aproape de mijloc de transport. Apartamentul este spatios cu o suprafata de - 65.5 mp utili, luminos. Mobilat si utilat, clima, centrala proprie. Un loc de parcare ...