Promovat
NOU. Bucatarie inchisa. Spatios - 53 mp utili. Disponibil imediat. Langa Zone 2
13

Vand apartament cu 2 camere, bucatarie INCHISA, etaj 2, in bloc nou - 2021, zona Braytim - Calea Urseni, spatios 53 mp utili + TERASA 5 mp, complet mobilat si utilat, centrala proprie, model cu pod propriu in suprafata de 40 mp, inscris in CF, un loc de parcare. Pret 103.900 Eur., negociabil. Se accepta ...

1960 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere si 2 balcoane in zona Braytim PERFECT PENTRU INVESTITIE!
5

Heigl Estate vă propune în exclusivitate spre vânzare apartamente cu 2 camere si 2 balcoane în zona Braytim. PERFECT PENTRU INVESTIȚIE!!! Pozitionare excelenta! Compartimentare: -living -bucatarie openspace -hol -dormitor -baie -2 balcoane Dotari: -centrala cu wi-fi -wc cu self cleaning si soft touch -videointerfon -finisaje ...

1717 EUR/m2 | 46 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere etajul 1 ideal pentru investiție Braytim
12
28

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 38 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 69000 euro Telefon. 0723674418

1816 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Braytim, Timișoara   Liniște, Confort și Accesibilitate!
10
2

Casă de vânzare în Braytim, Timișoara Liniște, Confort și Accesibilitate!

Locație excelentă Situată într-unul dintre cele mai căutate cartiere ale Timișoarei, Braytim, această casă oferă liniște, acces rapid către oraș și o comunitate prietenoasă. Detalii generale: Suprafață utilă: 140 mp casa si garaj, plus aprox 15mp terase Teren: 337 mp Compartimentare: 3 dormitoare, ...

2421 EUR/m2 | 140 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament superb cu 4 camere langa Esso I Giroc
7

Apartament superb cu 4 camere langa Esso I Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere si 2 bai, langa benzinaria Esso din Giroc. Acestea se desfasoara pe o suprafata utila de 116mp si terasa de 49 mp. Compartimentarea este urmatoarea: - Hol - Living - Dormitor matrimonial cu baie si dressing - Dormitor 2 - Dormitor ...

1999 EUR/m2 | 116 m2

braytim, Timisoara, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim - Calea Urseni. Mobilat si utilat. Disponibil imediat.
9

1 2 duplex in zona Braytim - Calea Urseni, cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod, finalizata in 2023. - suprafata utila de 77 mp plus terasa acoperita de 15 mp - teren de 150 mp - detalii constructive: ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla - ...

2195 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai
6
1

Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai

Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!
10
1

Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!

Vand apartament cu 3 camere, 76 mp, etaj 1 cu intrare din strada, living cu bucatarie, 2 dormitoare, o baie, 2 balcoane, centrala schimbata in 2022, loc parcare, aer conditionat, rulouri exterioare aluminiu, zona Braytim, pret 135000 euro. tel 0773336700

1776 EUR/m2 | 76 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera LUX BRAYTIM
12

Apartament cu 1 camera LUX BRAYTIM

Vă propunem spre vânzare apartament cu 1 camera, balcon și loc de parcare situat in Braytim. Etajul 3. Apartamentul este mobilat LUX, se vinde la cheie. Centrala proprie și încălzire în pardosea. Se află situat la doar 3 minute de Biserica Tosca de pe strada Musicescu. Preț. 77800 euro la plata cash ...

2431 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

BRAYTIM | 1150 Euro mp | 67mp | Mansarda etaj 3
10
10

BRAYTIM | 1150 Euro mp | 67mp | Mansarda etaj 3

Apartament cu 2 camere, tip mansarda, la etajul 3, ideal ca si investitie. Localizare: strada Gavril Muzicescu 214 Proprietatea se vinde intr-un stadiu de alb, astfel permite personalizarea spatiului. Fotografiile sunt cu titlu demonstrativ al potentialului de amenajare Suprafata utila ...

1149 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc
19
9

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc

Va propunen spre vânzare 1|2 duplex, cu o suprafata de 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lânga benzinaria ESO, la intrare în Giroc, 100 metri de Timisoara. Casa se vinde mobilata si utilata. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie, cu ajutorul încalzirii în pardoseala. Casa este ...

1630 EUR/m2 | 127 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Triplex 4 camere 110 mp utili partea din lateral zona Braytim Hotel IQ
5
3

De vanzare, apartament cu regimul de inaltime P+E, partea laterala a unui triplex, avand suprafata utila de 110 mp, se vinde nemobilat, parțial mobilat sau full mobilat și utilat Compartimentare practică: Parter hol, living + dining , bucătărie închisă și baie Etaj 3 dormitoare și o baie spațioasă Încălzire ...

1718 EUR/m2 | 110 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Teren intravilan | 2.700 mp | Zona Braytim
1

COMISION 0 | Teren intravilan | 2.700 mp | Zona Braytim

Comision 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un teren intravilan cu potențial excelent de dezvoltare, situat în Timișoara – cartier Braytim, într-o zonă de case, matură și foarte bine cotată pentru construcții rezidențiale sau investiționale. LOCALIZARE – Timișoara, Braytim Terenul este amplasat ...

2,700 m2

braytim, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Braytim
5
26

De vanzare apartament 2 camere in zona Braytim

Vand apartament nou cu 2 camere complet mobilat, in bloc nou nelocuit, etajul 2 din 3, si o suprafata de 49 mp, centrala proprie.

1531 EUR/m2 | 49 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vila de lux cu un design deosebit, piscina, teren de tenis, regim de inaltime P+M+S, zona Girocului
20
1

Agentia Imobiliara Ralf Consulting are placerea de a va propune, in exclusivitate, spre achizitie o proprietate de lux, aflata in zona Girocului. Imobilul face parte dintr-un complex edilitar construit pe 4 parcele cadastrate independent, a cate 1084 mp. fiecare, si una in proprietate indiviza de 314 ...

2826 EUR/m2 | 407 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | Timisoara | centrala proprie | bloc nou | loc parcare |
14

Favorit Estate va ofera in exclusivitate spre vanzare: - apartament cu 3 camere finisat premium, situat intr-un bloc nou anvelopat exterior in zona Braytim; - etaj 2/2, cu acoperis de tigla izolat; -suprafata utila 65 de mp, avand si un balcon semideschis cu suprafata de 10 mp; - model cu 1 baie ...

2146 EUR/m2 | 65 m2

braytim, Timisoara, Timis

BRAYTIM - 2 CAMERE - ETAJUL 1 - BLOC NOU - FINALIZAT - CLIMA
5

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere situat intr-una dintre cele mai facile zone din TIMISOARA -- ZONA BRAYTIM. Apartamentul se afla la etajul 1, intr-un bloc nou de forma P+2E, care dispune de curte interioara amenajata cu parcari private. Apartamentul ...

2494 EUR/m2 | 53 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. Duplex in Braytim. Asfalt. Langa Musicescu.
14
12

COMISION 0%. Duplex in Braytim. Asfalt. Langa Musicescu.

Vand DUPLEX in zona Braytim, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 96 mp + terasa de 15 mp + Balcon si curte proprie. Compartimentare: - parter : hol acces, LIVING, bucatarie INCHISA, debara, camera tehnica, baie, terasa; - etaj : hol acces, 3 dormitoare, 2 BALCOANE, baie. CENTRALA ...

2188 EUR/m2 | 96 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis