Promovat
Comision 0%.Loc de parcare subteran. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Mobilat si utilat !
10
2

Spre vanzare, cu comision 0%, apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de apa, la etajul 1, cu 2 locuri de parcare in CF, din care unul sub bloc, decomandat, complet mobilat si utilat, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dressing, baie cu geam, camere video ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere si terasa | Giroc | ESO
13

Apartament modern cu 3 camere si terasa | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in Giroc,foarte aproape de ESO,Lidl, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 67mp + balcon 8mp. Compartimentarea se prezinta ...

1896 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament  cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2,  cu pod izolat BRAYTIM
10
2

Apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat BRAYTIM

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat, suprafata 50 mp. Apartamentul dispune de hol generos, 1 dormitor, dressing separat, 1 baie, living + bucatarie open space, balcon deschis. Include 1 loc de parcare acoperit si împrejmuit, accesul se face pe poarta ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala - Timisoara - Braytim
11
7

Casa individuala - Timisoara - Braytim

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa P+M, cu 5 camere si 2 bai. Casa este situata într-o zona linistita din Timisoara, zona Braytim, aproape de magazine. Proprietatea are o suprafata de 175 mp si un teren de 226 mp, construita in anul 2018, pe structura de beton si caramida. Disponibila spre vanzare ...

1600 EUR/m2 | 175 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Aparatament Braytim -Muzicescu 3 camere
10

Aparatament Braytim -Muzicescu 3 camere

Neo Imobiliare vă propune spre vanzare apartament situat în Giroc, zona Braytim- Muzicescu etajul 1: -3 camere cu 2 bai, suprafata utila 67,4 mp si terasa de 11,3 mp. + loc de parcare inclus in CF. Se vinde mobilat si utilat. Dotări: • incalzire in pardoseala cu termostate individuale pe camere • ...

2107 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Oportunitate-Teren Braytim
1

Oportunitate-Teren Braytim

REX Imobiliare, va ofera rara oportunitatea de achizitionare a unui teren generos, la un super, in zona Braytim. Terenul in suprafata utila de 2500mp, cu un front de 15ml, este ideal pentru orice fel de dezvoltare imobiliara, de la construirea propriei case pana la construirea unui imobil spre vanzare, ...

2,500 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, etaj 1, zona Braytim – ideal locuință sau investiție
4

REX Imobiliare va ofera oportunitatea achizitionarii unui apartament spatios, cu 2 camere, in cea mai cautata zona de Sud a Timisoarei - Braytim. Apartamentul are o suprafata utila de 53,33 mp si este compartimentat astfel: - hol acces generos - living cu iesire pe terasa - bucatarie semideschisa - ...

2094 EUR/m2 | 53 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Exclusivist! Apartament 76 mp, 3 camere -  Braytim - Timisoara
10

Exclusivist! Apartament 76 mp, 3 camere - Braytim - Timisoara

REX Imobilire va oferă spre vânzare un apartament exclusivist, cu o suprafață utilă de 76,67mp, situat în zona Braytim – una dintre cele mai apreciate și bine cotate zone rezidențiale din Timișoara. Imobilul este situat la etajul 2 si este compartimentat astfel: - hol de acces - living generos cu bucatarie ...

2076 EUR/m2 | 77 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim | Casă individuală | 800 mp teren | Locație excelentă
4
1

REX Imobiliare va prezinta o proprietate premium situată în zona Braytim, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, apreciată pentru liniște, spații verzi și accesibilitate. Casa este individuală și dispune de o suprafață utilă de 200 mp, fiind amplasată pe un teren generos de 800 ...

1900 EUR/m2 | 200 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Braytim complet mobilat si utilat
13

Apartament cu 2 camere in Braytim complet mobilat si utilat

Estate Group va propune spre vanzare um apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat in zona Braytim Situat pe strada asfaltata la doar 200m de Calea Urseni unde este și statie de autobuz. Grădinița, farmacie, market, restaurant și alte servicii în vecinătate. Apartamentul este situat la etajul ...

2748 EUR/m2 | 60 m2

braytim, Timisoara, Timis

Apartament spațios cu 2 camere | Giroc | ESO
5

Apartament spațios cu 2 camere | Giroc | ESO