Promovat
Apartament cu 3 camere si 45 mp terasa in zona Braytim
9

Apartament cu 3 camere si 45 mp terasa in zona Braytim

Heigl Estate vă propune în exclusivitate spre vânzare apartamente cu 3 camere, terasa de 45 mp si 2 balcoane în zona Braytim, la asfalt! Pozitionare excelenta! La 2 minute de zona Soarelui! POZE CU CARACTER INFORMATIC, stadiu actual : alb Compartimentare: -living -bucatarie openspace -hol -dormitor ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere si gradina in zona Braytim
8

Apartament cu 2 camere si gradina in zona Braytim

Heigl Estate vă propune în exclusivitate spre vânzare apartamente cu 2 camere si gradina în zona Braytim. PERFECT PENTRU INVESTIȚIE!!! Pozitionare excelenta! Compartimentare: -living -bucatarie openspace -hol -dormitor -baie -gradina Disponibilitate: Bloc finalizat: -44 mp utili + gradina 50 mp ...

1998 EUR/m2 | 44 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!
10
1

Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!

Vand apartament cu 3 camere, 76 mp, etaj 1 cu intrare din strada, living cu bucatarie, 2 dormitoare, o baie, 2 balcoane, centrala schimbata in 2022, loc parcare, aer conditionat, rulouri exterioare aluminiu, zona Braytim, pret 135000 euro. tel 0773336700

1776 EUR/m2 | 76 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1
6

Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 65 mp utili + terasa, etaj 1, in BLOC NOU, izolat termic exterior, in zona Braytim. Centrala proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, aer conditionat. Complet MOBILAT si utilat, un loc de parcare inclus in ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spectaculos cu 2 camere | Zona Braytim
12
1

Apartament spectaculos cu 2 camere | Zona Braytim

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 2 camere, in zona Braytim, situat la etajul 3, in apropiere de Lidl, Kaufland, Esso, Profi si de mijloace de transport in comun. Designul interior este realizat într-un stil contemporan, cu atenție deosebită la detalii și finisaje ...

2819 EUR/m2 | 45 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim-Muzicescu. 2 parcari. la Cheie - mobilat+utilat modern
10
1

Apartament situat in Braytim, bloc NOU, finalizat (izolat termic exterior), la parter, cu 2 locuri de parcare cu acces direct in apartament. Este un model cu vedere pe 2 parti, bucatarie open-space cu livingul, baie cu cada si geam pt aerisire. Este complet AMENAJAT interior, modern: cu parchet laminat, ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 2 camere | Giroc | ESO
5

Apartament spațios cu 2 camere | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartamente cu 2 camere, situat intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, foarte aproape de ESO, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 53mp. Compartimentarea ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

braytim, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Teren intravilan | 2.700 mp | Zona Braytim
1

COMISION 0 | Teren intravilan | 2.700 mp | Zona Braytim

Comision 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un teren intravilan cu potențial excelent de dezvoltare, situat în Timișoara – cartier Braytim, într-o zonă de case, matură și foarte bine cotată pentru construcții rezidențiale sau investiționale. LOCALIZARE – Timișoara, Braytim Terenul este amplasat ...

2,700 m2

braytim, Timisoara, Timis

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc
19
9

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc

Va propunen spre vânzare 1|2 duplex, cu o suprafata de 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lânga benzinaria ESO, la intrare în Giroc, 100 metri de Timisoara. Casa se vinde mobilata si utilata. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie, cu ajutorul încalzirii în pardoseala. Casa este ...

1630 EUR/m2 | 127 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Triplex 4 camere 110 mp utili partea din lateral zona Braytim Hotel IQ
5
3

De vanzare, apartament cu regimul de inaltime P+E, partea laterala a unui triplex, avand suprafata utila de 110 mp, se vinde nemobilat, parțial mobilat sau full mobilat și utilat Compartimentare practică: Parter hol, living + dining , bucătărie închisă și baie Etaj 3 dormitoare și o baie spațioasă Încălzire ...

1718 EUR/m2 | 110 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%.Loc de parcare subteran. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Mobilat si utilat !
10
2

Spre vanzare, cu comision 0%, apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de apa, la etajul 1, cu 2 locuri de parcare in CF, din care unul sub bloc, decomandat, complet mobilat si utilat, dotat cu centrala termica proprie si incalzire in pardoseala, dressing, baie cu geam, camere video ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere zona linistita
16
20

Apartament cu 2 camere zona linistita

Apartament cu 2 camere 49.9 mp, cu bucataria închisa, balcon de 5 m , finalizat complet, loc de parcare trecut în extrasul CF. Apartamentul este situat la parter într-o cladire P+2+M. Apartamentul dispune de urmatoarele caracteristici: ferestre termopan Salamander maro, încalzire în pardoseala, ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam dec buc separata etaj 1 loc parcare acoperit Braytim
6
5

2 cam dec buc separata etaj 1 loc parcare acoperit Braytim

Vand apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, bucataria separata, su 43 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare acoperit, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 78000 euro Tel: 0723674418

1814 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere etajul 1 decomandat Braytim
10
19

2 camere etajul 1 decomandat Braytim

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, CU UN BALON FOARTE GENROS, cu o suprafata de 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aparatamente cu  1, 2 camere bucatarie inchisa zona Braytim
16
13

Aparatamente cu 1, 2 camere bucatarie inchisa zona Braytim

1380 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere bloc cu lift la 1 minut de benzinaria Eso Braytim
12

2 camere bloc cu lift la 1 minut de benzinaria Eso Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon de 9 MP si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret.92 000 euro Telefon. 0723674418

1736 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Aproape de Profi - Musicescu. Mobilat si utilat premium
8

Vand apartament cu 2 camere, 47 mp utili, decomandat, in bloc nou izolat termic exterior, situat in zona Braytim- pozitie excelenta. Centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, rulouri la geamuri, usa metalica la intrare, usi interior MDF. COMPLET MOBILAT ...

2255 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuală de lux, 5 camere, zona Braytim
19
3

Casa individuală de lux, 5 camere, zona Braytim

De vanzare casa individuala mobilata si utilata modern,cu regim de inaltime, zona Braytim. Imobilul are o suprafata de 140 mp utili si o curte totala de 200 mp. Compartimentare: - hol de acces - bucatarie - living - 4 dormitoare - 4 bai - dressing - terasa - curte. Confortul termic este realizat prin ...

2250 EUR/m2 | 140 m2

braytim, Timisoara, Timis

Apartament mobilat modern in zona Braytim
3
2

Apartament mobilat modern in zona Braytim

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim,la etajul 1,suprafata de 47 mp,se vinde utilat si mobilat complet. Apartamentul este compus din:hol,living,bucatarie,hol,dormitor,baie. Este situat intr-o zona excelenta, linistita, aproape de statia de autobuz.

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Langa Musicescu. Mobilat si utilat. Disponibil imediat
7

Vand apartament cu 1 camera, in bloc NOU, izolat termic exterior, cu pod si acoperis, 34 mp utili + terasa 7 mp, in zona Braytim, langa Musicescu. Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior MDF, baie cu geam, aer ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Braytim 1704 mp front B-dul Sudului 41 ml constructii dezvoltare!!
8
4