Promovat
Apartament cu 1 camera LUX BRAYTIM
12

Apartament cu 1 camera LUX BRAYTIM

Vă propunem spre vânzare apartament cu 1 camera, balcon și loc de parcare situat in Braytim. Etajul 3. Apartamentul este mobilat LUX, se vinde la cheie. Centrala proprie și încălzire în pardosea. Se află situat la doar 3 minute de Biserica Tosca de pe strada Musicescu. Preț. 77800 euro la plata cash ...

2431 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse 3 camere - Braytim - bloc nou - loc de parcare inclus
5
3

Se oferă spre vânzare un penthouse deosebit, situat în zona Braytim, într-un imobil nou finalizat în anul 2025. Proprietatea impresionează prin suprafața generoasă, luminozitatea naturală și terasa spectaculoasă, fiind ideală pentru cei care își doresc un stil de viață modern și confortabil. Compartimentare: Hol ...

1784 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere terasa de 30 mp Braytin hotel IQ
11
4

Apartament cu 4 camere terasa de 30 mp Braytin hotel IQ

De vânzare apartament modern cu 4 camere, situat Giroc, la etajul 3 dintr-un bloc nou cu 3 etaje (finalizat în 2024). Suprafață utilă: 75 mp Terasa generoasă: 30 mp Suprafață totală: 105 mp Compartimentare: living + bucătărie open-space, 3 dormitoare, 2 băi, hol, terasă Încălzire în pardoseală + centrală ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Duplex in Braytim. Langa Musicescu. COMISION 0%. 2 locuri de parcare
16
11

Vand DUPLEX in zona Braytim, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 96 mp + terasa de 15 mp + balcon si curte proprie. Compartimentare: - parter : hol acces, living, bucatarie INCHISA, debara, camera tehnica, baie, terasa; - etaj : hol acces, 3 dormitoare, 2 balcoane, baie. CENTRALA ...

2188 EUR/m2 | 96 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1
6

Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 65 mp utili + terasa, etaj 1, in BLOC NOU, izolat termic exterior, in zona Braytim. Centrala proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, aer conditionat. Complet MOBILAT si utilat, un loc de parcare inclus in ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Braytim
6

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Braytim. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu o camera, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Braytim, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 2 etaje. Anul constructiei este 2024, structura este de beton, ...

2264 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 2 camere si terasa | Giroc | ESO
6

Apartament spațios cu 2 camere si terasa | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartamente cu 2 camere si terasa, situat intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, foarte aproape de ESO, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 53mp. Compartimentarea ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere - complet mobilat si utilat - zona Braytim - Comision 0%
17
4

Evand Homes va prezinta spre vanzare, in exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat in Braytim, langa Profi-ul de pe Str. Gavril Musicescu, intr-un imobil, finalizat in anul 2017, construit din beton si caramida. Apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc prevazut cu 2 etaje plus mansarda si ...

2092 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Etaj1. Braytim- Musicescu. Bloc Nou.
8
1

Apartament 3 camere. Etaj1. Braytim- Musicescu. Bloc Nou.

Apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de Apa, Etaj 1, 65 mp utili si 4 mp terasa, terasa are o logie separata inchisa, partial mobilat( bucatarie mobilata si utilata), doua bai, o baie cu geam, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, un loc de parcare. Pret:124.000 eur.; ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
7

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, su: 35 mp, situat la parter inalt, fara balcon, fiind compartimentat astfel, living cu bucatarie open-space, dormitor, baie cu cada si geam mare, plus 1 loc de parcare trecut in Cf Foarte aproape de ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 66mp utili, etaj 2, balcon 5 mp - zona Braytim
11

ID:P2673 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 66 mp utili, situat la etajul 2 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+2, anul constructiei 2018. Apartamentul dispune de balcon de 5 mp, loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

2106 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea