Promovat
Penthouse Superb in BRAYTIM. 2 Terasa spectaculoase. 2 Locuri de parcare.
14
2

De vanzare Penthouse, in bloc nou, in BRAYTIM, situat la asfalt, aproape de Musicescu. Suprafata utila generoasa 57 mp + 2 terase de 20 mp si 6 mp. Bucatarie inchisa! Incalzire in pardoseala, aer conditionat, mobilat si utilat precum in imagini. Baie cu geam. 2 Locuri de Parcare. Disponibil imediat. ...

2261 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camere etajul 1, nelocuit Braytin Calea Urseni
7

Va propunem spre vanzare apartament nou, în bloc finalizat în decembrie 2025, nelocuit, cu 1 cameră, zona Braytim Calea Urseni, Giroc. Suprafață: 38 mp utili balcon 6 mp loc de parcare inclus, monitorizat video Etaj: 1 Compartimentare: hol, bucătărie închisă, dormitor, baie cu geam Dotări: ...

2066 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. NOU. Etaj intermediar. Mobilat si utilat premium.
8

Braytim. NOU. Etaj intermediar. Mobilat si utilat premium.

Vand apartament cu 2 camere, in Braytim, pozitie foarte buna, la asfalt, in bloc nou, etaj intermediar. Incalzire in pardoseala, aer conditionat, complet mobilat si utilat modern, terasa spatioasa, baie cu geam. Disponibil imediat. Loc de parcare. Pret 110.000 Euro, negociabil. Tel 0783073754.

2340 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc
19
10

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc

Va propunen spre vânzare 1|2 duplex, cu o suprafata de 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lânga benzinaria ESO, la intrare în Giroc, 100 metri de Timisoara. Casa se vinde mobilata si utilata. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie, cu ajutorul încalzirii în pardoseala. Casa este ...

1630 EUR/m2 | 127 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Braytim
6
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Braytim. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Braytim, aflat la Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2015, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

1306 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Triplex 4 camere 110 mp utili partea din lateral zona Braytim Hotel IQ
5
4

De vanzare, apartament cu regimul de inaltime P+E, partea laterala a unui triplex, avand suprafata utila de 110 mp, se vinde nemobilat, parțial mobilat sau full mobilat și utilat Compartimentare practică: Parter hol, living + dining , bucătărie închisă și baie Etaj 3 dormitoare și o baie spațioasă Încălzire ...

1718 EUR/m2 | 110 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
10

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere in Braytim-Musicescu, CF pe Timisoara, la etajul 2, cu bucatarie INCHISA, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare propriu, complet mobilat si utilat, pret 139.500 euro, negociabil. Tel:

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
19
2

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Dormitor la parter. 3 bai. Mobilata si utilata complet.
20
8

De vanzare casa in Braytim, disponibila imediat, complet mobilata si utilata, dotata cu centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, aer conditionat, cu toate utilitatile (gaz, apa, canalizare, iluminat stradal, curent, internet). Casa are 4 dormitoare si 3 bai, living si ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Doua parcari. Zona Braytim - langa Musicescu. Mobilat si utilat
11
2

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU - pozitie EXCELENTA - aproape de biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare incluse in pret. Pret ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1
6
1

Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 65 mp utili + terasa, etaj 1, in BLOC NOU, izolat termic exterior, in zona Braytim. Centrala proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, aer conditionat. Complet MOBILAT si utilat, un loc de parcare inclus in ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Braytim
5
28

De vanzare apartament 2 camere in zona Braytim

Vand apartament nou cu 2 camere complet mobilat, in bloc nou nelocuit, etajul 2 din 3, si o suprafata de 49 mp, centrala proprie.

1531 EUR/m2 | 49 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim-Muzicescu. 2 parcari. la Cheie - mobilat+utilat modern
10
1

Apartament situat in Braytim, bloc NOU, finalizat (izolat termic exterior), la parter, cu 2 locuri de parcare cu acces direct in apartament. Este un model cu vedere pe 2 parti, bucatarie open-space cu livingul, baie cu cada si geam pt aerisire. Este complet AMENAJAT interior, modern: cu parchet laminat, ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !
8
1

In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona Braytim, aproape de muzeul de apa, la etajul 2, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare in cf, pret 95.000 euro. Tel: 0750283339

1979 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vila de lux cu un design deosebit, piscina, teren de tenis, regim de inaltime P+M+S, zona Girocului
20
1

Agentia Imobiliara Ralf Consulting are placerea de a va propune, in exclusivitate, spre achizitie o proprietate de lux, aflata in zona Girocului. Imobilul face parte dintr-un complex edilitar construit pe 4 parcele cadastrate independent, a cate 1084 mp. fiecare, si una in proprietate indiviza de 314 ...

2826 EUR/m2 | 407 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Parcele teren de vanzare 760-950mp | Braytim
1
2

Parcele teren de vanzare 760-950mp | Braytim

Parcele de teren pentru bloc Zona Braytim Oportunitate excelentă pentru dezvoltatori! Se oferă spre vânzare parcele de teren situate în zona Braytim, potrivite pentru construcția de imobile tip bloc. Suprafețe disponibile: între 765 mp și 940 mp Front stradal: între 20 și 22 ml Parametri urbanistici: Regim ...

765 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Braytim
10
4

Apartament 2 camere | Braytim

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim, într-un imobil construit în anul 2014. Apartamentul este poziționat la parterul unui bloc cu 3 etaje și are o suprafață utilă de 42 mp, la care se adaugă un balcon închis de 8 mp, cu ieșire directă în grădină. Imobilul ...

2381 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartamente noi 2 camere | Braytim - Giroc | finisaje la alegere