Casa individuala - Timisoara - Braytim
11
7

Casa individuala - Timisoara - Braytim

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa P+M, cu 5 camere si 2 bai. Casa este situata într-o zona linistita din Timisoara, zona Braytim, aproape de magazine. Proprietatea are o suprafata de 175 mp si un teren de 226 mp, construita in anul 2018, pe structura de beton si caramida. Disponibila spre vanzare ...

1600 EUR/m2 | 175 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
NOU. Bucatarie inchisa. Spatios - 53 mp utili. Disponibil imediat. Langa Zone 2
13

Vand apartament cu 2 camere, bucatarie INCHISA, etaj 2, in bloc nou - 2021, zona Braytim - Calea Urseni, spatios 53 mp utili + TERASA 5 mp, complet mobilat si utilat, centrala proprie, model cu pod propriu in suprafata de 40 mp, inscris in CF, un loc de parcare. Pret 103.900 Eur., negociabil. Se accepta ...

1960 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere si terasa | Giroc | ESO
13

Apartament modern cu 3 camere si terasa | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in Giroc,foarte aproape de ESO,Lidl, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 67mp + balcon 8mp. Compartimentarea se prezinta ...

1896 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Aparatament Braytim -Muzicescu 3 camere
10

Aparatament Braytim -Muzicescu 3 camere

Neo Imobiliare vă propune spre vanzare apartament situat în Giroc, zona Braytim- Muzicescu etajul 1: -3 camere cu 2 bai, suprafata utila 67,4 mp si terasa de 11,3 mp. + loc de parcare inclus in CF. Se vinde mobilat si utilat. Dotări: • incalzire in pardoseala cu termostate individuale pe camere • ...

2107 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren pentru doua imobile   P+2 , pt servicii si locuit
1
38

Teren pentru doua imobile P+2 , pt servicii si locuit

Teren 2057 mp , front 13,60 m , str Mures.., direct de la proprietar

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat la 2 minute de benzinăria Eso Braytim Giroc
15

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, 2,3 cu o suprafata de 52,5 mp, 54,5 mp, 58,5 mp utili+terasa de 9 mp, dressing. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, sau open space living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. ...

2167 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim - Calea Urseni. Mobilat si utilat. Disponibil imediat.
9

1 2 duplex in zona Braytim - Calea Urseni, cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod, finalizata in 2023. - suprafata utila de 77 mp plus terasa acoperita de 15 mp - teren de 150 mp - detalii constructive: ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla - ...

2195 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament  cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2,  cu pod izolat BRAYTIM
10
2

Apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat BRAYTIM

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat, suprafata 50 mp. Apartamentul dispune de hol generos, 1 dormitor, dressing separat, 1 baie, living + bucatarie open space, balcon deschis. Include 1 loc de parcare acoperit si împrejmuit, accesul se face pe poarta ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai
6
2

Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai

Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

BRAYTIM - 3 CAMERE - 2 BAI - ETAJUL 1 - RULOURI ELECTRICE - PARCARE INCLUSA - FINISAJE DE TOP
6

OPORTUNITATE - 3 CAMERE SI 2 BAI - BLOC NOU - DOAR 2 APARTAMENTE IN BLOC - SPATIOS - FINISAJE DE TOP - RULOURI ELECTRICE SI PLASE LA FIECARE GEAM - FINALIZAT Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 3 camere, amplasat la etajul 1 intr-un imobil de forma ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag  Profi  Braytim
20

Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag Profi Braytim

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2025. Suprafață utilă: 52 mp, 47 mp, 42 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală termică proprie. Încălzire ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament, 2 camere, decomandat, cu gradina zona Braytim - ID V4604
7
2

ID intern: V4604 Apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Braytim. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Braytim, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2022, structura ...

1913 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, 45 mp utili, terasa 45 mp, zona Braytim
1

Blitz va ofera spre vanzare un apartament de doua camere, 45 mp utili, in zona Braytim, o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajul 3, beneficiaza si de 45 mp de terasa , 6 mp de balcon si este desfasurat ...

2400 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Braytim Muzicescu
5

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, su:66 mp plus balcon, centrala proprie, incalzirre rin calorifere, toate geamurile beneficiaza de rulouri, balconul este dotat cu copertina retractabila, etaj 2 din 2, cu acoperis din tigla. Apartamentul este alcătuit din : - 2 dormitoare - living - ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea