Promovat
Apartamentr cu 2 camere terasa de 8 mp la 2 minute de scoala benzinaria ESO BRAYTIM
11
1

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 54 mp, 52 mp, 56 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală ...

2231 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | Timisoara | centrala proprie | bloc nou | loc parcare |
14

Favorit Estate va ofera in exclusivitate spre vanzare: - apartament cu 3 camere finisat premium, situat intr-un bloc nou anvelopat exterior in zona Braytim; - etaj 2/2, cu acoperis de tigla izolat; -suprafata utila 65 de mp, avand si un balcon semideschis cu suprafata de 10 mp; - model cu 1 baie ...

2146 EUR/m2 | 65 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Teren pozitionat excelent-Braytim
1
1

Teren pozitionat excelent-Braytim

REX Imobiliare, va ofera acum spre vanzare un teren amplsat excelent in zona Braytim. Terenul in suprafata de 500mp, cu un front de 17.5ml, este ideal pentru orice fel de dezvoltare, de la construire propriei case pana la dezvoltare imobiliara cu posibilitate de vanzare, zona find una excelenta si la ...

500 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Casa individuala cu 6 camere 175 mp | Braytim
10
2

COM 0% Casa individuala cu 6 camere 175 mp | Braytim

District Real Estate va prezinta spre vanzare o casa individuala, situata in Timisoara, zona Braytim. Imobilul dispune de o suprafata utila de 175 mp, avand si zona de garaj care a fost transformata intr-o camera pentru activitati si care dispune si de un grup sanitar. Casa se desfasoara pe o suprafata ...

2045 EUR/m2 | 175 m2

braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament spațios cu 2 camere | Giroc | ESO
5

Apartament spațios cu 2 camere | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartamente cu 2 camere, situat intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, foarte aproape de ESO, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 53mp. Compartimentarea ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere langa Esso I Giroc
6

Apartament superb cu 2 camere langa Esso I Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere langa benzinaria Esso din Giroc. Acestea se desfasoara pe o suprafata utila de 56mp si terasa de 14 mp. Compartimentarea este urmatoarea: - Hol - Living - Dormitor - Bucatarie deschisa, cu posibilitatea de inchidere - Debara - Baie ...

1873 EUR/m2 | 56 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Casa individuala cu 6 camere 175 mp | Braytim
10
2

COM 0% Casa individuala cu 6 camere 175 mp | Braytim

2045 EUR/m2 | 175 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 2 camere si terasa | Giroc | ESO
6

Apartament spațios cu 2 camere si terasa | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartamente cu 2 camere si terasa, situat intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, foarte aproape de ESO, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 53mp. Compartimentarea ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, bloc nou, Braytim - Comision 0%
5

Apartament 3 camere, bloc nou, Braytim - Comision 0%

Florian Estate vă propune spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat într-un ansamblu rezidențial nou, proiectat pentru confort, funcționalitate și un stil de viață contemporan. Cu o suprafață totală generoasă de 122,58 mp, proprietatea se evidențiază prin compartimentarea eficientă și spațiile ...

2104 EUR/m2 | 90 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Casa exceptionala - Braytim - Timisoara
12

Casa exceptionala - Braytim - Timisoara

Florian Estate vă propune spre vanzare o proprietate rezidențială de lux, solidă și bine proporționată, situată în zona Braytim, apreciată pentru liniște, acces facil și vecinătăți de calitate. Construită în anul 2006, casa se remarcă printr-un proiect arhitectural echilibrat, compartimentare eficientă ...

1374 EUR/m2 | 273 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, bloc nou, Braytim - Comision 0%
5

Apartament 2 camere, bloc nou, Braytim - Comision 0%

Florian Estate vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-un ansamblu rezidențial nou, proiectat pentru confort, funcționalitate și un stil de viață contemporan. Cu o suprafață util de 62.13 mp, proprietatea se evidențiază prin compartimentarea eficientă și spațiile bine optimizate, ...

2141 EUR/m2 | 62 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Teren de vânzare in Timisoara zona Braytim
9

Teren de vânzare in Timisoara zona Braytim

Se oferă spre vânzare un teren ideal pentru construcție, situat în zona Braytim, una dintre cele mai căutate și în continuă dezvoltare zone rezidențiale din Timișoara. Caracteristici principale: • Suprafață teren: 500 mp • Două fronturi stradale, fiecare de 18 ml • PUZ aprobat • Certificat de Urbanism ...

500 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere si 2 balcoane in zona Braytim PERFECT PENTRU INVESTITIE!
5

Heigl Estate vă propune în exclusivitate spre vânzare apartamente cu 2 camere si 2 balcoane în zona Braytim. PERFECT PENTRU INVESTIȚIE!!! Pozitionare excelenta! Compartimentare: -living -bucatarie openspace -hol -dormitor -baie -2 balcoane Dotari: -centrala cu wi-fi -wc cu self cleaning si soft touch -videointerfon -finisaje ...

1717 EUR/m2 | 46 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim
7

Apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp la care se adauga un balcon de 6 mp si un loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu ...

1383 EUR/m2 | 60 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere si gradina in zona Braytim
8

Apartament cu 2 camere si gradina in zona Braytim

Heigl Estate vă propune în exclusivitate spre vânzare apartamente cu 2 camere si gradina în zona Braytim. PERFECT PENTRU INVESTIȚIE!!! Pozitionare excelenta! Compartimentare: -living -bucatarie openspace -hol -dormitor -baie -gradina Disponibilitate: Bloc finalizat: -44 mp utili + gradina 50 mp ...

1998 EUR/m2 | 44 m2

Braytim, Timisoara, Timis

vanzare apartament 2 camere zona Braytim
5
10

vanzare apartament 2 camere zona Braytim

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere , 52 mp , etaj 3 in zona Braytim. Se vinde mobilat exclusiv

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea