Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat.
7
1

Braytim. Etaj 1. Mobilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Braytim, etaj 1, complet mobilat, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc de parcare. Disponibil imediat. Pret 96.000 Euro. Tel 0783073754.

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere si 2 balcoane in zona Braytim PERFECT PENTRU INVESTITIE!
5

Heigl Estate vă propune în exclusivitate spre vânzare apartamente cu 2 camere si 2 balcoane în zona Braytim. PERFECT PENTRU INVESTIȚIE!!! Pozitionare excelenta! Compartimentare: -living -bucatarie openspace -hol -dormitor -baie -2 balcoane Dotari: -centrala cu wi-fi -wc cu self cleaning si soft touch -videointerfon -finisaje ...

1717 EUR/m2 | 46 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere si terasa | Giroc | ESO
13

Apartament modern cu 3 camere si terasa | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in Giroc,foarte aproape de ESO,Lidl, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 67mp + balcon 8mp. Compartimentarea se prezinta ...

1896 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim
7

Apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp la care se adauga un balcon de 6 mp si un loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu ...

1383 EUR/m2 | 60 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

BRAYTIM - 3 CAMERE - 2 BAI - ETAJUL 1 - RULOURI ELECTRICE - PARCARE INCLUSA - FINISAJE DE TOP
6

OPORTUNITATE - 3 CAMERE SI 2 BAI - BLOC NOU - DOAR 2 APARTAMENTE IN BLOC - SPATIOS - FINISAJE DE TOP - RULOURI ELECTRICE SI PLASE LA FIECARE GEAM - FINALIZAT Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 3 camere, amplasat la etajul 1 intr-un imobil de forma ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag  Profi  Braytim
20

Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag Profi Braytim

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2025. Suprafață utilă: 52 mp, 47 mp, 42 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală termică proprie. Încălzire ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament, 2 camere, decomandat, cu gradina zona Braytim - ID V4604
7
2

ID intern: V4604 Apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Braytim. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Braytim, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2022, structura ...

1913 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, 45 mp utili, terasa 45 mp, zona Braytim
1

Blitz va ofera spre vanzare un apartament de doua camere, 45 mp utili, in zona Braytim, o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajul 3, beneficiaza si de 45 mp de terasa , 6 mp de balcon si este desfasurat ...

2400 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Braytim Muzicescu
5

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, su:66 mp plus balcon, centrala proprie, incalzirre rin calorifere, toate geamurile beneficiaza de rulouri, balconul este dotat cu copertina retractabila, etaj 2 din 2, cu acoperis din tigla. Apartamentul este alcătuit din : - 2 dormitoare - living - ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament decomandat cu  POD pe toata suprafata  si BOXA  Braytim
10
3

Vând apartament decomandat cu POD pe toata suprafata si BOXA Braytim

Vând apartament decomandat, situat în Giroc, la 5 minute de hotel IQ, la etajul 3 al unui imobil modern, într-o zonă liniștită, lângă parc și Profi. Suprafață: 54 mp, balcon spatios Etaj: 3 Pod cât tot apartamentul (în CF) + boxă inclusă Dotări: climă, centrală proprie , incalzire in pardoseala Loc ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere,decomandat, de vanzare, zona Braytim, Timisoara
11

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere ,decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc cu 3 etaje, intr-un bloc nou construit in 2024, In zona Braytim, Giroc, judetul Timis. Apartament are o suprafata utila de 53mp +balcon de 4 mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - ...

1877 EUR/m2 | 53 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare, 32mp utili+4mp balcon, zona Braytim
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat in zona Braytim apartinand de Giroc, judetul Timis . Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere se afla magazine si supermarket-uri precum Kaufland, Lidl, Profi, Mega Image, Scoala, Gradinita la o ...