Promovat
Apartament 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, centrala
19

Apartament 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, centrala

De vanzare apartament 4 camere, 2 bai, 2 balcoane situat in zona Bucovinei pe strada Martin Anton Florian in apropiere de pizzeria Sân Marzano Apartamentul este complet mobilat si utilat, are centrala proprie, 2 clime, si se afla la etajul 4 din 4 plus pod 3 dormitoare + living 2 bai 2 balcoane Suprafață ...

1859 EUR/m2 | 85 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la Mansarda zona Bucovinei
11

Apartament 2 camere la Mansarda zona Bucovinei

Apartament cu 2 camere – Zona Bucovina, Timișoara Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Bucovina, una dintre cele mai căutate și bine cotate zone rezidențiale din Timișoara, apreciată pentru liniște, accesibilitate și infrastructura completă. Locuința este amplasată într-un ...

1392 EUR/m2 | 54 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Zona Bucovina - Centrala proprie, Model cu 2 balcoane!
11
1

Zona Bucovina - Centrala proprie, Model cu 2 balcoane!

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, in zona Bucovina; Apartamentul se afla la etajul 4 din 4 cu ACOPERIS din TIGLA; Model semidecomandat, care se poate face usor decomandat, model cu 2 balcoane inchise in PVC, vedere pe 2 parti, 2 debarale; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, ...

1707 EUR/m2 | 58 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere cu centrala etajul 2 in zona Bucovina
8
1

Apartament 3 camere cu centrala etajul 2 in zona Bucovina

Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla, cu o suprafata utila de 65 mp,la care se adauga balconul de la sufragerie, in zona Bucovina-Matei Basarab. Compartimentarea apartamentului se face astfel: hol acces, bucatarie, ...

2123 EUR/m2 | 65 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Bucovina
20
1

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Bucovina. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Bucovina, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1990, structura beton, material ...

2398 EUR/m2 | 79 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, 60 mp, renovat, zona Bucovina
7
1

Apartament cu 2 camere, 60 mp, renovat, zona Bucovina

Va propunem spre achizitie un apartament cu 2 camere transformat intr-un apartament cu 3 camere decomandat, situat în zona Bucovinei Timișoara, într-un bloc din 1984, cu acoperiș nou(hidroizolatie)aflat în garanție 10 ani. Compartimentare Living + bucătărie open space cu zonă de dining 2 dormitoare ...

1750 EUR/m2 | 60 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, 2 camere, zona Bucovina, Timisoara
9

Apartament de vanzare, 2 camere, zona Bucovina, Timisoara

Apostu Estate va ofera spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc ce dispune de acoperiș din tigla, in zona Bucovina, localitatea Timisoara, Timis. Zona este linistita apartamentul aflandu se la câteva minute fata de statia de autobuz, parc, școală sau market. ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare, zona Bucovina, Timisoara
14

Apartament 3 camere de vanzare, zona Bucovina, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, etaj 4/5, situat in zona Bucovina din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 4 din 5 si are o suprafata utila de 56,21 mp plus balcon inchis de 2 mp, de asemenea detine boxa pentru ...

1864 EUR/m2 | 59 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

3 camere bucovina et 2
16
1

3 camere bucovina et 2

Vand 3 camere confort 1 semidecomandat, etajul 2.mobilat si utilat complet,85 mp, pozitie linistita, 137000 euro, bucovina, tel.0745230405

1612 EUR/m2 | 85 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina
6
4

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina

Va propunem spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat intr-o zona linistita. Suprafata utila: 35 mp, etajul 2, mobilat utilat complet! Loc de parcare inclus in pret Localizare: Zona Bucovina liniste, in apropiere de magazine, scoli si mijloace de transport in comun

1857 EUR/m2 | 35 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,
8
2

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 2 , zona Bucovina , aproape de noua cresa, 2 apartamente pe nivel, amenajat, 2 bai. pret 138500 euro.

2131 EUR/m2 | 65 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare Matei Basarab
3
2

Garsoniera de vanzare Matei Basarab

Vand garsoniera confort 1 avand o suprafata de 29 mp. aflandu se la etajul 3, garsoniera este prevazuta cu centrala proprie

Bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Bucovina
3
5

De vanzare garsoniera in zona Bucovina

Va oferim spre vanzare o garsoniera in zona Bucovina la etajul 3 ,avand o suprafata de 33 mp, mobilata si utilata complet. In imediata sa apropiere se afla parcul Bucovina,la o distanta de 1-2 minute de mers jos,magazine,banci,farmacii,scoli,gradinite,etc. Daca sunteti interesati de vizionare sau de ...

1667 EUR/m2 | 33 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

de vanzare apartament o camera zona Bucovina
3
23

de vanzare apartament o camera zona Bucovina

Oferim spre vanzare 1 apartament cu 1 camera, zona Bucovina Matei Basarab, mobilat si utilat. Bloc anvelopat, incalzire centralizata, situat la 1-2 minute de mers pe jos de Parcul Bucovina. Apartamentul este chiar la etajul 4 al unui bloc cu 5 etaje si are o suprafata utila de 27mp. Pentru mai multe ...

1852 EUR/m2 | 27 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina
3
6

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina

Va prezentam spre vanzare un apartament cu o camera in zona Bucovina, apartamentul are suprafața utila de 30 mp, aflandu-se la etajul 2, mobilat utilat complet! El se afla pe Str P. Halipa, la 2 minute de San Marzzano si parcul Bucovina.