Promovat
Garsoniera in curs de renovare de vanzare, zona Buziasului, Timisoara
4

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat in Timis, Timisoara, zona Buziasului. Imobilul este amplasat la parter si are o suprafata de 22 mp, fiind o optiune potrivita pentru investitie sau amenajare dupa propriul gust. Caracteristici: • O camera • Bucatarie ...

1864 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Buziasului
4
69

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Va oferim spre vanzare o garsoniera, situata in zona Buziasului. Se afla la etaj intermediar, etajul 3 din 5 , reabilitat termic. Are o suprafata de 25 mp. Imobilul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de interes din zona: -Lidl si Profi; - Statii de transport ...

1320 EUR/m2 | 25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare ,renovata, etaj intermediar, zona Buziasului
4

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera renovata, situata la etajul 3 in zona Buziasului. Garsoniera este situata la etajul 3 al unui bloc cu 4 si are o suprafata de 21 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Chicineta -Camera - Baie cu cada Confortul termic este realizat prin intermediul ...

2000 EUR/m2 | 21 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare Buziasului
2
10

Garsoniera de vanzare Buziasului

Vand garsoniera confort 1 cu o suprafata utila de 25 mp, mobilata si utilata complet si un loc de parcare

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Buziasului. Bloc Nou. Bucatarie inchisa. 2 locuri de parcare.
14
2

Apartament cu trei camere in zona Calea Buziasului, aproape de AEM, Bloc nou, etaj 1, centrala proprie, complet mobilat, bucatarie inchisa, geamuri tripane, rulouri cu plase de tantari, doua locuri de parcare, aproape de mijloace de trasnport si magazine. Pret: 139.900 eur., Negociabil; Tel:0 ...

2088 EUR/m2 | 67 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare, zona Buziasului, Timisoara,centrala
10

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Buziasului, Timisoara, ideal pentru locuinta proprie sau investitie. Caracteristici: • Etaj: mansarda, bloc anvelopat • Suprafata: 35 mp • Pereti BCA de 25 cm, izolati termic • Tavan izolat, acces catre pod din hol • Compartimentare ...

1771 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala cu 193 mp utili in Timisoara
18
1

Casa individuala cu 193 mp utili in Timisoara

Apostu Estate va ofera spre vanzare casa individuala pozitie buna in Timisoara,la doar cateva minute de Lidl Buziasului. Costructie anul 2006 din caramida cu izolatie exterioara de 5 cm cu eps 80 , ridicata pe regim de inaltime P/E ,e pretabil atat pentru o familie numeroasa cat si pentru sediu de ...

1335 EUR/m2 | 194 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare, etaj 3,  zona Buziasului, Timisoara
8

Apartament cu 2 camere de vanzare, etaj 3, zona Buziasului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Buziasului. Apartamentul este situat la etajul 3 si are o suprafata de 42 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - ...

1831 EUR/m2 | 42 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Buziasului
3
6

Garsoniera zona Buziasului

Vand garsoniera zona Buziasului cu o suprafata de 20 mp , etaj 4 , bloc cu acoperis . Caldura se realizeaza prin Colterm .Se vinde mobilata !

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera - Zona  Buziasului
3
3

Garsoniera - Zona Buziasului

Ofer spre vanzare garsoniera 22 mp , complet mobilata si utilata , etaj 4 .Blocul este langa Profi , mijloace de transport in comun .

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Buziasului
3
4

Apartament o camera de vanzare Buziasului

Vand apartament cu 1 camera decomandat centrala proprie parter inalt, cu o suprafata utila de 28 mp, mobilat si utilat complet.

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Buziasului
5
13

Apartament de vanzare Buziasului

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Buziașului, la etajul 1, suprafata de 24 mp, se vinde utilat si mobilat. Apartamnetul este partial renovat, se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun si a magazinelor. Pentru detalii,va rog sunati la nr de tel.

Buziasului, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare in zona Calea Buziasului
3
176

garsoniera de vanzare in zona Calea Buziasului

Se ofera spre vanzare garsoniera mobilata . Este izolata exterior , balcon inchis cu termopan , bucatarie cu gresie si faianta , baie cu gresie si faianta, camera cu parchet. Merita vazuta ! Suprafata utila este de 23 mp situata la etajul 1.

1304 EUR/m2 | 23 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera zona Buziasului
3
71

De inchiriat garsoniera zona Buziasului

1250 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
11

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare in zona Buziasului
3
80

garsoniera de vanzare in zona Buziasului

Se vinde o garsoniera zona Buziasului cu o suprafata de 20 mp , etaj 4 , bloc cu acoperis . Caldura se realizeaza prin Colterm .Se vinde mobilata !

1250 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima
7
24

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima

Vand apartament 1 camera decomandat spatios 32mp utili balcon mare 6m Zona Buziasului -Aem-Soarelui aproape de market mijloace de transpport scoala piata amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat Clima Cheltuieeli mici Mobilat Utilat pret 60000 euro

1875 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Zona Buziasului
3
4

Garsoniera Zona Buziasului

Vand garsoniera confort 2 la parter spatioasa 22 mp Zona Calea Buziasului aproape de Continental cu parchet faianta gresie termopane . Se vinde mobilat si utilat ca in poze pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
CI654 Garsoniera,zona Buziasului,AEM,parter
10
1

CI654 Garsoniera,zona Buziasului,AEM,parter

Agentia imobiliara AV Estate va ofera spre vanzare o garsoniera, 1 camera,Renovata,avand suprafata utila de 13mp, situata Parter intr-un imobil in regim de inaltime P+4E, in zona Buziasilui,AEM,in spate la banca BRD. .Blocul este Izolat termic, la parter sint doar 2 garsoniere pe nivel si o uscatorie..Apartamentul ...

2423 EUR/m2 | 13 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera mobilata Calea Buziasului
3
10

Garsoniera mobilata Calea Buziasului

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere in zona Buziasului
4
3

Apartament 2 camere in zona Buziasului

De vanzare apartament 2 camere in zona Buziasului .Apartamentul se afla la etajul 4 si este mobilat si utilat ! Are aer conditionat ! Suprafata 50 mp .

Buziasului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Buziasului
3
6

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Va oferim spre vanzare o garsoniera in zona Buziasului,situata la etajul 3,avand o suprafata utila de 28 mp. Datorita accesului rapid spre numeroase puncte de interes precum magazine(Lidl,Profi,Auchan),satii de transport in comun,gradinite,scoali,sali de fitness,este ideala atat pentru o potentiala investitie ...