Promovat
2 camere | Decomandat | Loc de parcare | Bloc 2020 | Comision 0%
20
2

COMISION 0% Apartamentul se poate viziona printr-un eveniment de OPEN HOUSE in data de 23 Mai, Sambata intre orele 11:00 - 15:00 Avem soluția perfectă pentru achizitionarea unui apartament la un pret foarte accesibil intr-un bloc construit in 2020. pe calea Buziasului nr. 132 Apartament decomandat ...

1700 EUR/m2 | 47 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere  – Calea Buziașului 64 mp utili
8

3 camere – Calea Buziașului 64 mp utili

Apartament 3 camere renovat – Calea Buziașului 360 grade imobiliare Descoperă un apartament confortabil și complet pregătit pentru mutare, situat într-o zonă bine conectată din Timișoara, pe Calea Buziașului. ✨ Caracteristici principale: • 3 camere semidecomandate • Suprafață utilă: 64 mp | Suprafață ...

2109 EUR/m2 | 64 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului
4
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Buziasului,langa AEM,la etajul 3,avand o suprafata de 48 mp,intr-un bloc izolat termic,se vinde utilat si mobilat complet. In vecinatatea sa se afla multe puncte de interes precum statii STPT,diverse centre comerciale precum Kaufland,Profi,Lidl,Auchan,farmacii ...

1708 EUR/m2 | 48 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Buziasului. Bloc Nou. Bucatarie inchisa. 2 locuri de parcare.
14
2

Apartament cu trei camere in zona Calea Buziasului, aproape de AEM, Bloc nou, etaj 1, centrala proprie, complet mobilat, bucatarie inchisa, geamuri tripane, rulouri cu plase de tantari, doua locuri de parcare, aproape de mijloace de trasnport si magazine. Pret: 139.900 eur., Negociabil; Tel:0 ...

2088 EUR/m2 | 67 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu 3 camere, Timisoara
12
206

Casa cu 3 camere, Timisoara

M.Imoprest va propune spre achizitie o casa individuala cu 3 camere, in Timisoara, zona Buziasului-Lunei. Suprafata utila este de 100 mp, iar cea a terenului 500 mp Compartimentare : Parter : Bucatarie + Debara Baie Living Etaj : 2 camere Dressing Baie de serviciu Balcon Anul constructiei este 2013. Casa ...

1400 EUR/m2 | 100 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare o garsoniera zona  Buziasului
3
88

De vanzare o garsoniera zona Buziasului

De Vanzare: Garsoniera in Zona Buziasului, Timisoara Se ofera spre vanzare o garsoniera situata in zona Buziasului, Timisoara, la etajul 4. Acest imobil dispune urmatoarele faciliati: - Suprafata: 22 mp . Imobilul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de interes ...

1500 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona AEM
3
2

Garsoniera de vanzare in zona AEM

Va oferim spre vanzare o GARSONIERA in zona AEM. Aveti in apropiere mijloace de transport si complex comercial Sud Plazza. Garsoniera este la etajul 3 si are o suprafata utila de 32mp. Se vinde ca in poze. Sunati pentru a viziona.

1844 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare in zona Buziasului
3
79

garsoniera de vanzare in zona Buziasului

Se vinde o garsoniera zona Buziasului cu o suprafata de 20 mp , etaj 4 , bloc cu acoperis . Caldura se realizeaza prin Colterm .Se vinde mobilata !

1250 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Buziasului
4
70

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Va oferim spre vanzare o garsoniera, situata in zona Buziasului. Se afla la etaj intermediar, etajul 3 din 5 , reabilitat termic. Are o suprafata de 25 mp. Imobilul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de interes din zona: -Lidl si Profi; - Statii de transport ...

1320 EUR/m2 | 25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Buziasului
3
29

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

De Vanzare: Garsoniera in Zona Buziasului, Timisoara Se ofera spre vanzare o garsoniera situata in zona Buziasului, Timisoara, la etajul 4. Suprafata: 26 mp. Acces rapid la diverse puncte de interes din zona: - Magazine (Lidl,Profi,Auchan) - Statii de transport in comun - Gradinita si scoala - Sala de ...

1308 EUR/m2 | 26 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Buziasului
3
10

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Se ofera spre vanzare o garsoniera in zona Buziasului,aflata la etajul 1,avand o suprafata de 25 mp,se vinde utilata si mobilata complet. Aceasta a foste recent renovata,acceptandu-se si credit bancar. Garsoniera este situata intr-o zona cu acces facil la statii de troleibuz si tramvaie,institutii de ...

1600 EUR/m2 | 25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Buziasului
5
24

De vanzare apartament cu o camera in zona Buziasului

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, situat in zona Buziasului. Apartamentul este situata la etajul 1 , int-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 32 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati ...

1578 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului
4
11

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Buziasului,langa AEM,la etajul 3,avand o suprafata de 46 mp,intr-un bloc izolat termic,se vinde utilat si mobilat complet. In vecinatatea sa se afla multe puncte de interes precum statii STPT,diverse centre comerciale precum Kaufland,Profi,Lidl,Auchan,farmacii ...

1457 EUR/m2 | 46 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare in zona Calea Buziasului
3
177

garsoniera de vanzare in zona Calea Buziasului

Se ofera spre vanzare garsoniera mobilata . Este izolata exterior , balcon inchis cu termopan , bucatarie cu gresie si faianta , baie cu gresie si faianta, camera cu parchet. Merita vazuta ! Suprafata utila este de 23 mp situata la etajul 1.

1304 EUR/m2 | 23 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Buziasului-AEM
6
28

De vanzare apartament 2 camere in zona Buziasului-AEM

Se vinde apartament cu 2 camere, 52 mp utili, 3 din 5, zona AEM, constructie 2016, blocul izolat termic, pereti BCA cu stalpi si centuri de beton. Ideal familie cu un copil. Puncte de interes din apropiere: statie STPT (tramvai 4, 8, 9 autobuz E2, M22), Profi (la coltul blocului), Auchan, Lidl (la 5 ...

1288 EUR/m2 | 52 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Buziasului
5
20

De vanzare apartament cu o camera in zona Buziasului

Vând apartament cu o cameră, decomandat, în zona Buziasului, aproape de centre comerciale şi mijloace de transport în comun, o zona bună uşor accesibilă cu deschidere spre întreg oraşul.Blocul este in renovare. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4, o suprafata utila de 35 mp. Fiind compus din: ...

1514 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Buziasului
3
3

Garsoniera de vanzare in zona Buziasului

Va prezentam o garsoniera de vanzare cu o camera in zona Buziasului, aproape de Profi, Sens AEM, garsoniera dispune de o suprafata totala de 29 mp, fiind mobilata si utilata, aflandu-se la etajul 2. Zona linistita, aproape de mijloace de transport. Se accepta si credit bancar. Sunati pentru a stabilii ...

1724 EUR/m2 | 29 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Gasoniera de vanzare in zona Buziasului
3
9

Gasoniera de vanzare in zona Buziasului

Vanzare in zona Buziasului de o garsoniera. Garsoniera se vinde ca in poze. Are 28mp si este la etajul 3. Este in zona sens AEM, aproape mijloace de transpot cat si Auchan, World Class, Lidl.

1321 EUR/m2 | 28 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Buziasului
3
32

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Se vinde garsoniera, decomandata, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Este situat la etajul 2 din 4. Suprafata 28 mp. Garsoniera se vinde mobilat si utilat. Mai multe detalii la numarul de telefon ...

1531 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Buziasului
4
56

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Buziasului

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului,la etajul 1 dintr-un bloc cu 4 etaje,cu o suprafata de 50 mp. Este pozitionat intr-o zona cu deschidere la intregul oras,linistita si buna. Se vinde mobilat si utilat complet. Nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru mai ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Buziasului
3
5

De vanzare apartament cu o camera in zona Buziasului

Va prezentam spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Buziasului,utilat si mobilat complet,situat la etajul 2,avand o suprafata de 33 mp. Zona in care se afla pozitionat ofera un acces facil spre mijloace de transport in comun,supermarket-uri,diverse magazine,farmacii,restaurante,terase,cafenele,etc. Este ...

1667 EUR/m2 | 33 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Buziasului langa Profi
3
6

Garsoniera Buziasului langa Profi

Ofer spre vanzare garsoniera 22 mp , complet mobilata si utilata , etaj 4 .Blocul este langa Profi , mijloace de transport in comun .

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
12

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Foarte aproape de ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea