Promovat
Bloc NOU, terase de 15 mp, loc parcare in curte.
9
9

Bloc NOU, terase de 15 mp, loc parcare in curte.

De vanzare apartament cu 3 camere, aproape de AEM ul din Buziasului; Apartamentul este situat in constructie noua, din 2017, imobil termoizolat exterior; Model cu vedere pe o singura parte cu 2 terase insumand 15 mp, 65 mp utili, bucatarie inchisa; AMENAJAT in interior cu: gresie, faianta, ferestre ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala cu 193 mp utili in Timisoara
18
1

Casa individuala cu 193 mp utili in Timisoara

Apostu Estate va ofera spre vanzare casa individuala pozitie buna in Timisoara,la doar cateva minute de Lidl Buziasului. Costructie anul 2006 din caramida cu izolatie exterioara de 5 cm cu eps 80 , ridicata pe regim de inaltime P/E ,e pretabil atat pentru o familie numeroasa cat si pentru sediu de ...

1335 EUR/m2 | 194 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
CI654 Garsoniera,zona Buziasului,AEM,parter
10
1

CI654 Garsoniera,zona Buziasului,AEM,parter

Agentia imobiliara AV Estate va ofera spre vanzare o garsoniera, 1 camera,Renovata,avand suprafata utila de 13mp, situata Parter intr-un imobil in regim de inaltime P+4E, in zona Buziasilui,AEM,in spate la banca BRD. .Blocul este Izolat termic, la parter sint doar 2 garsoniere pe nivel si o uscatorie..Apartamentul ...

2423 EUR/m2 | 13 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Buziasului. Bloc Nou. Bucatarie inchisa. 2 locuri de parcare.
14
2

Apartament cu trei camere in zona Calea Buziasului, aproape de AEM, Bloc nou, etaj 1, centrala proprie, complet mobilat, bucatarie inchisa, geamuri tripane, rulouri cu plase de tantari, doua locuri de parcare, aproape de mijloace de trasnport si magazine. Pret: 139.900 eur., Negociabil; Tel:0 ...

2088 EUR/m2 | 67 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
2

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera | etaj 1 | mobilat si utilat |
16
1

Garsoniera | etaj 1 | mobilat si utilat |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - garsoniera , in zona Buziasului; - etaj 1/4; -suprafata utila 24 mp; - model cu 1 baie proprie cu cabina de dus; -bloc cu acoperis de tigla; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; - Detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

1771 EUR/m2 | 24 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera in Buziasului | 37mp | Gradina proprie 25 mp | Bloc nou
14
1

Favorit Estate va propune spre vanzare apartament cu o camera intr-un bloc NOU, finalizat din zona Buziasului. Loc de parcare in curtea privata a imobilului, spatii verzi si finisaje la alegere. *Apartamentul beneficiaza si de o curte proprie de aprox. 25mp si de un loc de parcare inscrise in CF. Apartament ...

1914 EUR/m2 | 36 m2

buziasului, Timisoara, Timis

garsoniera de vanzare in zona Buziasului
3
79

garsoniera de vanzare in zona Buziasului

Se vinde o garsoniera zona Buziasului cu o suprafata de 20 mp , etaj 4 , bloc cu acoperis . Caldura se realizeaza prin Colterm .Se vinde mobilata !

1250 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere situat pe 2 nivele zona AEM - ID V5664
18
3

ID intern: V5664 Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Buziasului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Buziasului, aflat la etajul 4 si 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 1988, ...