Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare De vanzare Timis Timisoara Circumvalatiunii Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de lux, zona Semicentrala,Timisoara
10

Apartament 2 camere de lux, zona Semicentrala,Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE vă propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 3 al unui imobil pe 6 niveluri. Cu o suprafaţă utilă generoasă de 48 mp, acest apartament vă oferă un spaţiu modern şi luminos, perfect adaptat nevoilor dumneavoastră. Compartimentarea apartamentului este ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, Zona Iulius Mall, Timisoara
11

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat,situat la etajul 6 din 8, in zona Iulius Mall Apartamentul este intr-o stare foarte buna, ideal atat pentru uz personal cat si pentru investitie fiind aproape de punctele de interes ale orasului. Apartamentul ...

1971 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, Zona Circumvalatiunii, Mobilat si Utilat complet
12

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 3 / 4 , 2 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 2 parti - model cu 1 bai / 1 balcon - detalii AMENAJARE interioara: parchet, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica intrare, vopsea lavabila, aer conditionat - ...

1759 EUR/m2 | 79 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
NORD ONE  - Iulius MAll - Botanic - 58 mp
13

NORD ONE - Iulius MAll - Botanic - 58 mp

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in complexul NORD ONE Botanic, in imediat vecinatate Iulius Mall. Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 58 mp + 5 mp balcon, se afla la etajul 4 din 9 si are urmatoarea compartimentare : - hol de acces; -living open space, ...

3224 EUR/m2 | 58 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere   etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție
15
3

Apartament 3 camere etaj 1, zona Dacia | ideal familie sau investiție

Oportunitate bună pentru cei care caută mai multe camere într-o zonă foarte bine cotată din Timișoara Dacia. Apartament situat la etajul 1 4, într-un bloc bine întreținut, poziționat pe mijloc (costuri reduse de întreținere). Detalii: Suprafață utilă: 48 mp Compartimentare: semidecomandat Etaj: ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Etajul 1 .. zona Dacia .. 3 camere .. 91900 euro
10
5

Etajul 1 .. zona Dacia .. 3 camere .. 91900 euro

Apartament de vânzare, 50 mp, situat la etajul 1 al unui bloc construit în 1978. Locuința are 3 camere, o bucătărie separată și beneficiază de încălzire centralizată. Îți oferă un spațiu confortabil și util, gata de utilizare. Proprietatea se află în zona Dacia Circumvalatiunii, aproape de centrele de ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar
17
1

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar

Agentie imobiliara oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere in bloc de caramida in zona Circumvalatiunii-Gh.Lazar, la etajul 4 cu acoperis de tigla, cu o suprafata utila de 78mp + balcon 7 mp, cu garaj sub bloc si boxa, amenajat , mobilat si utilat complet. Pret 165 000 euro

2143 EUR/m2 | 77 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii
3
82

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii

Vand apartament cu o camera , confort 2 decomandat , etaj 4 cu acoperis , suprafata 26 mp gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, mobilat, utilat, zona Bld. Cetatii. Mai multe informatii telefonic!

1538 EUR/m2 | 26 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3
28

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat,avand o suprafata de 27 mp,fiind situat la etajul 1 al blocului cu lift. Se afla in apropierea facultatilor,magazine,farmacii,centre comerciale,dar si mijloace de transport in comun. Pentru ...

1593 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
33

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii

Va prezentam spre vanzare un apartament cu o camera, zona Circumvalatiunii, aflandu-se la doar cateva minute fata de statia de autobuz, Kaufland, parc, scoala sau fata de sala de sport. Apartamentul se afla la etajul 2 si are o suprafata de 32 mp! Se vinde mobilat si utilat conform pozelor!

1563 EUR/m2 | 32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3
7

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se da spre vanzare apartament cu o camera, decomandat, confort 1, situat pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Apartamentul este situat la etajul 5 8 si are o suprafata de 30mp plus un balcon. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, Piata 700 si accesul facil ...

2000 EUR/m2 | 30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
2

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 camere, zona Cetatii
7

3 camere, zona Cetatii

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.

1900 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
5
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii,situat la etajul 1,avand o suprafata de 52 mp,decomandat,dispune de balcon,acesta se vinde utilat si mobilat complet,exact cum se vede in poze. Este situat foarte aproape de centrul orasului,de Piata 700,centrul orasului,dmai multe ...

1750 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie
20

4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie

De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...

2133 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
4
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se vinde in zona Circumvalatiunii un apartament. Apartamentul are 2 camere. Suprafata utila 53mp. Etaj 5. Vanzare urgenta. Compartimentare semidecomandata. Proximitati magazine, supermarketuri, scoli, mijloace de transport in comun. Pentru mai multe informatii sunati.

1792 EUR/m2 | 53 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament Cu Centrala Proprie langa Iulius Mall
16
2

Apartament Cu Centrala Proprie langa Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere camere situat la 5-6 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Apartamentul dispune de centrala termica proprie pe gaz metan.Apartamentul este structurat in living, dormitor, baie, bucatarie si balcon. Este ideal atat pentru locuit cat si ca investitie ...

2000 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 camere | etaj intermediar | boxa | zona excelenta |
8

2 camere | etaj intermediar | boxa | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Circumvalatiunii; - etaj 3/4 -suprafata utila: 34 mp; - model cu 1 baie cu cada; -spatiu de depozitare de 3 mp trecut in CF; -apartamentul se vinde nemobilat la pretul afisat; - Detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ...

1971 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Circumavalatiunii
3
1