Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare De vanzare Timis Timisoara Circumvalatiunii Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
NORD ONE  - Iulius MAll - Botanic - 58 mp
13

NORD ONE - Iulius MAll - Botanic - 58 mp

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in complexul NORD ONE Botanic, in imediat vecinatate Iulius Mall. Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 58 mp + 5 mp balcon, se afla la etajul 4 din 9 si are urmatoarea compartimentare : - hol de acces; -living open space, ...

3224 EUR/m2 | 58 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de lux, zona Semicentrala,Timisoara
10

Apartament 2 camere de lux, zona Semicentrala,Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE vă propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 3 al unui imobil pe 6 niveluri. Cu o suprafaţă utilă generoasă de 48 mp, acest apartament vă oferă un spaţiu modern şi luminos, perfect adaptat nevoilor dumneavoastră. Compartimentarea apartamentului este ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, Zona Circumvalatiunii, Timisoara
7

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 din 4, in zona Circumvalatiunii. Apartamentul este intr-o stare foarte buna, ideal atat pentru uz personal cat si pentru investitie fiind aproape de punctele de interes ale orasului. Apartamentul are ...

2073 EUR/m2 | 41 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
2

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 camere, zona Cetatii
7

3 camere, zona Cetatii

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.

1900 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
5
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii,situat la etajul 1,avand o suprafata de 52 mp,decomandat,dispune de balcon,acesta se vinde utilat si mobilat complet,exact cum se vede in poze. Este situat foarte aproape de centrul orasului,de Piata 700,centrul orasului,dmai multe ...

1750 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie
20

4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie

De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...

2133 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
4
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se vinde in zona Circumvalatiunii un apartament. Apartamentul are 2 camere. Suprafata utila 53mp. Etaj 5. Vanzare urgenta. Compartimentare semidecomandata. Proximitati magazine, supermarketuri, scoli, mijloace de transport in comun. Pentru mai multe informatii sunati.

1792 EUR/m2 | 53 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament Cu Centrala Proprie langa Iulius Mall
16
2

Apartament Cu Centrala Proprie langa Iulius Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 2 camere camere situat la 5-6 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Apartamentul dispune de centrala termica proprie pe gaz metan.Apartamentul este structurat in living, dormitor, baie, bucatarie si balcon. Este ideal atat pentru locuit cat si ca investitie ...

2000 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 camere | etaj intermediar | boxa | zona excelenta |
8

2 camere | etaj intermediar | boxa | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Circumvalatiunii; - etaj 3/4 -suprafata utila: 34 mp; - model cu 1 baie cu cada; -spatiu de depozitare de 3 mp trecut in CF; -apartamentul se vinde nemobilat la pretul afisat; - Detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ...

1971 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Circumavalatiunii
3
1