Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare De vanzare Timis Timisoara Circumvalatiunii Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de vanzare, etaj 1, Dacia, Timisoara
4
3

Garsoniera de vanzare, etaj 1, Dacia, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera, situata la etajul 1 din 4, intr-un bloc din zona Dacia Garsoniera are o suprafata utila de 12mp si este compartimentata astfel: - Camera mobilata cu chicineta - baie proprie cu dus Dotari: - incalzire prin termoficare - electrocasnice: frigider, masina ...

2875 EUR/m2 | 12 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare, 4 camere si 2 bai, Circumvalatiunii
11

Apartament de vanzare, 4 camere si 2 bai, Circumvalatiunii

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere si 2 bai amplasat la etajul 8 al unui bloc ce dispune de lift, in zona Circumvalatiunii, Timisoara, judetul Timis. Apartament se afla la cateva minute fata de statia de autobuz, parc, Kaufland, scoala si la doar 10 minute fata de Iulius Mall ...

2129 EUR/m2 | 70 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere etaj 3 Circumvalatiunii Dacia amenajat integral mobilat utilat liber
14
1

Vand apartament 2 camere semidecomandat in zona Circumvalatiunii,strada Dropiei.Apartamentul este situate la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla.in suprafata utila de 34mp,apartamentul dispune de parchet laminat de trafic intens,gresie si faianta,usa metal la intrare,usi interioare schimbate,termopan ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !
9
2

Etaj intermediar. Aproape de Lidl de pe TORONTALULUI !

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, intr-un bloc izolat termic, aproape de Lidl de pe TORONTALULUI, mijloace de transport, gradinita si scoala generala 24 in apropiere; Apartamentul se afla la etajul 4 din 10, lift schimbat; Model semidecomandat, cu vedere pe o parte (lateral), geam la baie, ...

1962 EUR/m2 | 52 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Calea Circumvalațiunii
4

Vand apartament cu 2 camere situat pe Calea Circumvalațiunii la etajul 4 al unui bloc cu lift. Imobilul are o suprafata de 55 mp. Apartamentul se vinde mobilat si utilat , dotat cu centrala proprie si aer conditionat. Localizare foarte buna , la 10 min de Iulius Mall , Kaufland la 2 min ,acces facil ...

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
8

De vanzare apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii,la etajul 2,avand o suprafata de 35 mp,decomandat,dispune de balcon,acesta se vinde utilat si mobilat complet. Este situat foarte aproape de centrul orasului,Piata 700,centrul orasului,diverse magazine,farmacii,banci,etc.,ceea ce ...

1914 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 City of Mara
8
2

2 cam etaj 1 City of Mara

De vanzare, apartament cu 2 camere, cu o suprafată total de 46.4 mp (43 mp utili + balcon 3.4 mp), ín Timisoarala etajul 1, ultramodern in proiectul City of Mara. -Incalzire in pardoseala - Usi interioare porta doors - Mobilat si utilat - Sistem smart-home - Aer conditionat - Sistem de filtrare al ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare -Circumvalatiunii
5
7

Apartament cu 2 camere de vanzare -Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumavaltiunii,la etajul 1,suprafata de 40 mp,in spate la RDS,decomandat,se vinde utilat si mobilat complet. Zona este linistita, aproape de zona centrala si de multe puncte de interes. Apartamentul este dotat cu centrala proprie ,se accepta credit ...

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere in zona Circumvalatiunii
4
11

Apartament cu doua camere in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet la etaj 4 10 cu centrala proprie si o suprafata de 60 mp. Se accepta si credit

1167 EUR/m2 | 60 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii
3
79

De vanzare apartament cu o camera Circumvalatiunii

Vand apartament cu o camera , confort 2 decomandat , etaj 4 cu acoperis , suprafata 26 mp gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, mobilat, utilat, zona Bld. Cetatii. Mai multe informatii telefonic!

1538 EUR/m2 | 26 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
5
143

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

1750 EUR/m2 | 40 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4
26